Turbūt kiekvienam iš mūsų yra aktualu švara savo mylimame automobilyje. Dažniausiai visą juodą darbą atlieka, iš pirmo žvilgsnio visiškai nereikšminga salono atributika, kilimėliai. Būtent jie sugeria, sutraukia visą purvą kurį mes atsitempiame su savo batais iš lauko. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti kilimėlius atitinkančius Jūsų automobilio modelį bei Jūsų poreikius.

Rudens ir žiemos sezonui rekomenduojame pasirinkti guminius kilimėlius. Galime pasiūlyti guminius kilimėlius pagal Jūsų automobilio modelį arba universalius guminius kilimėlius tinkančius daugeliui automobilių markių modeliams.

Mūsų siūlomi guminiai kilimėliai, tiek modeliniai, tiek universalūs, pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagos – atsparios trinčiai gumos. Šie kilimėliai išlieka elastingi nepaisant net žemos temperatūros. Daugelį vairuotojų erzina, kuomet pigūs kilimėliai slidinėja po automobilio saloną ir nesilaiko savo paskirties vietoje. Viso šio diskomforto nebuvimą garantuoja ant mūsų pardavinėjamų kilimėliu dugno esantys kauburėliai. Jie ir neleidžia kilimėliams “važinėti” iš vietos į vietą.


Dar vienas svarbus faktas apie šiuos kilimėlius yra tas, jog juos nepaprastai lengva valyti. Nereikės be reikalo dėti daug pastangų pašalinant purvą nuo jų. Svarbu nepamiršti, prieš pradedant naudoti šiuos guminius kilimėlius, reikia pašalinti visus kitus kilimėlius.

Mūsų guminiai kilimėliai pagaminti Čekijoje, o jų komplektas susideda iš keturių kilimėlių.

Taip pat siūlome įsigyti ir automobilinius tekstilinius kilimėlius. Turime komplektus specialiai pritaikytus pagal Jūsų automobilio modelį. Yra galimybė pasirinkti dangos tipą bei spalvą, vairuotojo padelio gumos spalvą, tvirtinimo tipą. Standartinis komplektas – antracito spalvos danga (kodas 100), juoda vairuotojo padelio guma.

Pasirinkti galite iš šių dangų bei spalvų:
- standartinė danga, juoda-balta spalva (margas raštas), pagaminta iš veltinio, kurios apačia (pagrindas) sudaryta iš granulių, stabdančių kilimėlio slidinėjimą. Ant šios dangos mažiau pastebimas purvas ir kiti nešvarumai;
- veliūrinė (kirpto pluošto) aukštos kokybės danga, pilka, juoda, mėlyna, grafitinė bei smėlio spalvos. Šios dangos apačia (pagrindas) yra gumuota. Kilimėlius iš šios dangos lengviau išvalyti, ji nepraleidžia vandens, solidžiai atrodo, ilgai nesusidėvi.


Speciali, aukštos kokybės, atspari trinčiai guma, prisiūta vietoje, kur vairuotojas laiko kojas, apsaugo kilimėlį nuo greito susidėvėjimo, ją lengva valyti, be to, būdama įvairių spalvų, suteikia kilimėliui, o kartu ir automobilio interjerui išskirtinumą.
Prie kilimėlių tvirtinama speciali kontaktinė juosta tvirtai sukimba su automobilio kilimu ir neleidžia slysti kilimėliui iš vietos. Modeliuose, kurie tvirtinami specialiais fiksatoriais, įmontuoti specialūs fiksavimo žiedai.
Kilimėlių gamybai naudojama aukštos kokybės sintetinė kiliminė danga. Dangos pagrindas gumuotas arba dengtas specialia, granuliuota danga nepraleidžiančia vandens, purvo. Viršus atsparus trinčiai, purvui, sniegui bei vandeniui, lengva valyti šepečiu ar dulkių siurbliu.

Tekstilinių kilimėlių priežiūra:

  • Nedaužykite kilimėlių, juos kratydami – taip sugadinsite tvirtinantį sluoksnį ir kilimėliai taps minkšti bei velsis po kojomis. Daužyti (mušti) galima tik buitinius kilimus, kurie dažniausiai neturi tvirtinančio sluoksnio ir yra minkšti.
  • Kilimėlius visuomet valykite dulkių siurbliu arba šepečiu – taip kilimėliai nepalyginamai ilgiau tarnaus.
  • Suteptus, tepaluotus kilimėlius valykite specialiomis priemonėmis, skirtomis valyti sintetinius kilimus.
  • Jokiu būdu neplaukite kilimėlių skalbimo mašinose. Tai darydami ne tik sugadinsite kilimėlius, bet galite sugadinti ir skalbimo mašiną.

Nusprendus įsigyti vienus ar kitus kilimėlius, puslapio www.autokraitis.lt viršuje esančioje skiltyje Autopriedai paspauskite ant norimų kilimėlių; guminių arba tekstilinių. Tuomet puslapio kairėje pusėje pažymėkite savo automobilio marke, modelį bei metus, o mes jums atsakysime ar jūsų norimus kilimėlius turime ir galime pasiūlyti geriausia įmanoma kaina. 

Gero naudojimosi!