Papildoma automobilio garso izoliacija

Papildomos garso izoliacijos automobilui nauda

Ar žinote, kad automobilio būklė tiesiogiai susijusi su Jūsų sveikata? Atrodo sunku patikėti tokiu tiesioginiu ryšiu, tačiau šiandieniniame gyvenime, kai automobilyje praleidžiame vis daugiau laiko, vienas iš svarbesnių dalykų – yra tinkama Jūsų transporto priemonės garso izoliaciija.

Kiekvienas žmogus garsą girdi skirtingai – vienų klausa yra jautresnė, kitų ne tokia jautri, tačiau visus girdimas triukšmas veikia taip pat. Tai ne tik tiesioginis triukšmas, kurį mes girdime nuolat ir kiekviename žingsnyje, kuris veikia mūsų klausos organus, tai ir netiesioginis, ne itin juntamas iš karto, bet ypatingai stipriai veikiantis mūsų centrinę nervų sistemą.

Stengiamės nuolat edukuoti transporto valdytojus apie būtinybę įsirengti papildomą garso izoliaciją.  Papildoma garso izoliacija automobilyje yra ne tik komforto bet ir geros savijautos reikalas. Juk nei vienas nenorime patirti nuolatinio spengimo ausyse, ar dėl nepaliaujamo švilpimo garso, sustiprėjusiu galvos skausmu dienos pabaigoje.

Tad kokios problemos sprendžiamos šiek tiek pagerinus savo automobilį?

Pirmiausia – tai sumažinamas triukšmas, kurį automobilis skleidžia važiuojant. Dėl šiuolaikiniams automobiliams būdingos  prastos originalios garso izoliacijos, yra girdimos plonos skardos vibracijos, kas turi įtakos didesniam triukšmui, kuris pasiekia mūsų klausą dėl automobilio padangų ar asfalto dangos. Kai automobilyje praleidžiame ne vieną valandą, šis aspektas tampa iš ties svarbiu.

Sumažinus triukšmą, sklindantį iš lauko, automobilyje tampa ne tik tyliau, kas saugo mūsų klausos organus, bet ir tampa lengviau bendrauti, nereikia garsiai leisti grotuvo, kad viską girdėti.

Dar vienas svarbus momentas – papildoma garso izoliacija slopina automobilio vibracijas, o tai tiesiogiai teigiamai veikia ir automobilio ilgaamžiškumą ir mūsų fizinį kūną. Automobilis ne taip greit dėvisi, o mums nebereikia jaustis lyg nuolat drebančiame krėsle, todėl kūnas nepatiria papildomo streso ir nėra persitempimo pavojaus.

O ar žinote, kad papildoma garso izoliacija padeda sulaikyti šilumą, o taip pat ir vėsą? Kodėl tai yra taip pat svarbu? Taip Jūs prisidedate prie išteklių tausojimo, nes mažesnis šilumos kiekio naudojimas žiemą ir trumpesnis kondicionieriaus panaudojimas vasarą tiesiogiai turi įtakos Jūsų suvartojamo kuro kiekiui. Papildoma garso izoliacija tarnauja kaip dviguba transporto priemonės apsauga nuo pralaidumo.

Be jau išvardintų privalumų, dar vienas ne mažiau svarbus – tai apsauga nuo korozijos. Izoliacijos įrengimo momentu visa transpoto priemonė yra ne tik papildomai padengiama apsauginiu sluoksniu, automobilio metalas yra apšiltinamas papildomu šilumos izoliatoriumi, kas neleidžia kauptis drėgmei, kuri  taip pat tampa dar ir nematomos plika akimi korozijos priežastimi.

Na ir pagaliau turbūt ne mažiau svarbus, o kai kam galbūt net ir pats svarbiausias papildomos garzo izoliacijos privalumas – automobilis tampa tiesiog komfortiškesnis.

Tad jei dar neturite savo automobilio pritaikę savo komfortui, pagalvokite apie tai, kad esatę verti tik geriausių vairavimo ir keliavimo sąlygų!