Autopiloto įranga lengvajam automobiliui

Ko gero visi žino kas yra autopiloto įranga (angliškai Cruise Control). Kartais pasitaiko taip, kad ne visuose lengvuosiuose automobiliuose yra sukomplektuota gamyklinė autopiloto įranga. Tokiems atvejams mes galime pasiūlyti universalią „Liteon” gamintojo papildomą autopiloto įrangą.

„Liteon” autopiloto privalumai:

 • Sumažėjęs nuovargis, padidėjęs komfortas
 • Sumažėjusios kuro sąnaudos
 • Padeda išvengti netyčinio greičio kitimo (pvz. važiuojant į kalną ar nuo jo)
 • Turi greičio ribotuvą
 • Turi atminties funkciją (du greičiai)
 • Turi Drive-By-Wire technologiją. Tai reiškia, kad ši papildoma įranga integruojasi su automobilio elektronika ir valdoma elektroniniu būdu.

Pasiūlysime Jums patį tinkamiausią sprendimą užpildžius formą

Šildomų sėdynių elementai automobiliams

Montuojama papildomos sėdynių šildymo elementus lengviesiems automobiliams.

Tai yra elementai, kurie integruojami į sėdynę ir jie yra nematomi. Keturi šildymo lapeliai tinkamai integruojasi net ir į naujus automobilius kur sėdynių paviršiaus reljefas yra banguotas

Tai yra papildoma įranga su atskiru papildomu valdymo mygtukų.

Mygtukas yra mažas ir apvalios formos ir su trijų padėčių jungtuku. Dažniausiai toks valdymo mygtukas yra montuojama šone sėdynės, tai yra į sėdynės korpusą, mažai matomoje  ir lengvai pasiekiamoje ranka vietoje.

Registruokitės konsultacijai, kad susiskambinę aptartume šios papildomos įrangos kainą Jūsų automobiliui.

Užvedimą blokuojantis alkotesteris (Alkoblokas)

Drager Interlock 7000 yra transporto priemonės užvedimą blokuojantis alkotesteris.

Tinka vairuotojams, kuriems yra skirta administracinio poveikio priemonė – draudimas vairuoti transporto priemones, kuriose neįrengti antialkoholiniai variklio užraktai. Interlock 7000 neleidžia apgirtusiam asmeniui paleisti transporto priemonės variklio, ar įjungti kito įrenginio.

Prieš pradedant kelionę, patikrinimas vairuotojo blaivumas (vairuotojas pučia į alkotesterį).

Vairuotojo iškvėptame ore aptikus alkoholio koncentraciją virš nustatytos ribos, prietaisas užblokuoja variklio užvedimo sistemą.

Atitinka Europos ir Lietuvos blokuojančių alkotesterių standartus (LST EN 50436-1:2014,  LST EN 50436-2:2014, LST EN 50436-6:2015).

LED dienos šviesos žibintai (DRL) automobiliams

LED DRL (Day Running Lights- angl. dienos šviesos žibintai) populiarumas įgauna pagreitį, vis daugiau žmonių pastebi dienos šviesos žibintų privalumus:

 • Taupo kurą;
 • Automobilis geriau pastebimas kelyje;
 • Modernus ir šiuolaikinis vaizdas;
 • Mažiau apkraunamas automobilio generatorius;
 • Pailgėja akumuliatoriaus ir lempučių tarnavimo laikas;
 • Mažiau kenksmingų dujų išmetama į aplinką.

Mes jums padėsime išsirinkti savo automobiliui tinkamiausią modelį pagal išmatavimus, atliekamas funkcijas ir pritaikyti jūsų poreikiui

Apsauga nuo gyvūnų

Siūlome elektroninį prietaisą “Hornet V-120”. Šis prietaisas sukuria 120 dB garsą nepriklausomai nuo to, kokiu greičiu važiuojama. Produktas  pastoviai skleidžia kryptingas, aukšto dažnio ultragarsines bangas.  Kai ši atsispindi nuo kelio paviršiaus, gaunamas virtualus aido efektas. Bangų sklidimo nuotolis – iki 500 metrų. To dėka gyvūnai sužino apie artėjantį automobilį iš anksto, net jei ir jo dar nematyti ar negirdėti, ir turi pakankamai laiko pasislėpti.  Šią technologiją užsienyje naudoja policija, taip pat kitos tarnybos. V-120 veikimui įtakos neturi nei vėjas, nei oro srautas, todėl produktas yra vienodai veiksmingas važiuojant bet kokiu greičiu. Technologijos veiksmingumas buvo įrodytas – gyvūnai įspėjami apie artėjantį automobilį iš anksto, ir taip išvengiama susidūrimo. Naudojant produktą, su sąlyga, kad vairuotojas išlieka budrus, susidūrimo rizika sumažėja daugiau nei  70 procentų.

Šaltuoju metų laiku, graužikai ieško šilumos. Jei Jūsų automobilis stovi lauke – tuo labiau, ilgesnį laiką – tikrai reali situacija, kad sulauksite nekviestų svečių. Ideali vieta jiems – automobilio variklio skyrius, nes ten šilčiausia ir nėra sunku patekti. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad problemos nėra, tačiau yra priešingai. Gyvūnai gali pragraužti elektros laidus, prinešti į variklio skyrių įvairių šiukšlių. Dėl to salone gali atsirasti blogas kvapas. Išspręsti tokią situaciją padeda „M100n”.

Padangų slėgio kontrolė lengviesiems automobiliams

TPMS (tyre pressure monitoring system) – tai sistema, kuri turi 4 slėgio matavimo daviklius. Sistemos ekranėlyje realiu laiku parodo kiekvienos padangos slėgį Bar formatu (1Bar = 14,5 PSI). Indikatorius garsiniu ir vizualiniu siganalais informuoja, kai vienos iš padangų slėgis nukrenta žemiau ar pakyla aukščiau rekomenduojamų ribų.

Sistemos privalumai:

 • Sumažėjęs padangų nusidėvėjimas
 • Palaikant optimalų padangų slėgį sumažinamos kuro sąnaudos, saugoma aplinka
 • Galimybė stebėti padangų slėgio kritines ribas
 • Tikslūs padangų slėgio / temperatūros duomenys realiu laiku

Sistemos gali būti su vidiniais davikliais arba su išoriniai (ant ventilio prisukamais) davikliais

Laisvų rankų įranga automobiliams

Kiekvienas atsakingas vairuotojas puikiai supranta, kokia nesaugi gali būti kelionė automobiliu vairuojant ir naudojantis telefonu. Tačiau tai visai nereiškia, kad vairuojant transporto priemonę reikia visai pamiršti apie komunikaciją. Tiesiog vertėtų pasirūpinti laisvų rankų įranga.

Naujuose automobiliuose tai jau tampa standartinė įranga, o senesnių mašinų savininkams tuo tenka pasirūpinti patiems. Mes jums siūlome užpildyti mūsų užklausą ir mes jums pasiūlysime tinkamiausią sprendimą jūsų automobiliui.

Šiuo metu asortimente siūlome „Bury“ gamintojo laisvų rankų įrangos sprendimus automobiliams, bei taip pat esame „Dension“ gamintojo atstovai Lietuvoje, kurių gaminami USB sprendimai su Bluetooth laisvų rankų įrangos technologija leidžia adaptuoti laisvų rankų įrangą į gamyklinius vairo arba multimedijos mygtukus ir valdymą.

Svarbu paminėti, kad šios įrangos įgalina tuo pačiu ir klausytis muzikos iš telefono per „bluetooth”

REGISTRUOKIS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI