Apsaugos sistemos ir jų sprendimai jūsų automobiliui

Kaip apsaugos sistemų specialistai mes sakome, kad gamyklinė automobilio apsaugos sistema tinkamai automobilio nesaugo. Nesvarbu ar gamyklinis imobilaizeris ar gamyklinė garsinė apsaugos sistema.

Konsultuojant klientą mes pirmiausia klausiame dėl ko reikia negamyklinės apsaugos sistemos: ar dėl draudimo kompanijos reikalavimų, ar dėl to, kad realiai automobilis būtų saugomas!

Montuojame apsaugos sistemos pagal draudimo kompanijų KASKO reikalavimus. Galime pasiūlyti apsaugos sistemas visoms draudimo kompanijoms ir visiems draudimo lygiams. Išrašome pažymą apie sistemos lygį.

Konsultuojame dėl apsaugos sistemų ir jų realaus saugumo, tai yra ne tik pagal tai ko reikalauja draudimo kompanija, bet ir atsižvelgiant į tai kokie vagysčių tipai vyrauja bei kokia Jūsų automobilio markė, modelis bei komplektacija.

Diegiam apsaugos sistemas ne tik, kad gerai saugotų, bet ir suteikiame automobiliui papildomų išmanaus automobilio funkcijų: nuotolinis automobilio užvedimas (pasišildyti), automobilio valdymas ir kontrolė išmaniąja telefono aplikacija, pranešimai automobilio savininkui apie įvykius, automobilio maršrutai, istorija ir kita telemetrija.

Nuotolinis automobilio užvedimas (pasišildyt/atvėsinti)

Šiuolaikinės apsaugos sistemos suteikia galimybę neišeinant iš namų pašildyti automobilio variklį bei saloną žiemą, o vasarą, atvėsinti. Net ir esant nulinei temperatūrai lauke, įdiegta tokia sistema suteikia papildomo komforto – kur kas maloniau įsėsti į automobilį, kuriame yra plius 7–8 laipsniai, o apledėję langai būna nutirpę. Be to, tam nereikia papildomai montuoti jokių šildytuvų.

Išmanioji apsaugos sistema su nuotoliniu užvedimu yra pranašesnė alternatyva autonominiams šildytuvams, kurie neretai kainuoja brangiau nei, tarkime, visos „Pandora Smart“ apsaugos sistemos montavimas.

Nuotolinis automobilio užvedimas galimas išmaniosios programėlės pagalba, automatinis automobilio užvedimas pagal iš anksto nustatytą grafiką, automatinis automobilio užvedimas pagal temperatūrą (tarkim prie -15 laipsnių).

Nuotolinis automobilio užvedimas su išmaniąja Pandora Smart automobilio apsaugos sistema galimas visiems automobiliams. Skiriasi tik sprendimo būdai. Apie tai daugiau gali pakonsultuoti mūsų specialistai.

ComfortMat garso izoliacinės medžiagos

Šiai dienai ne visos automobilių markės ir modeliai yra tinkamai sukomplektuoti geresne gamykline garso izoliacija. Ypač tai jaučiasi šiuolaikiniuose naujuose automobiliuose, kurių klasė yra vidutinė ir žemesnė nei vidutinė.

“ComfortMat” gamintojo siūlomos papildomos garso izoliacinės medžiagos yra unikali galimybė praplėsti savo automobilio komfortą. Jūsų automobilis tampa komfortiškas važiuoti be jokių triukšmo šaltinių iš išorės, akustinis komfortas tiesiog leidžia jums atsipalaiduoti ir labiau mėgautis, ir muzika automobilyje, ir bendrauti telefonu ar tarpusavyje tylesnėje aplinkoje.

Mes jums pasiūlysime platų medžiagų asortimentą, kurį pasirinkę galėsite medžiagas ne tik įsigyti, bet  ir susimontuoti pas mus.

Konsultacijos metu mes pasiūlysime skirtingus sprendimus Jūsų automobiliui ir pagal biudžetą parinksime optimaliausias medžiagas  ir suderinsime atskiras automobilio sritis su montavimo paslauga pagal prioritetą kurios automobilio vietos daugiausia kelia triukšmo.

Parkavimo sistemos Steel Mate

Steel Mate parkavimo sistemos (parkavimo sensoriai), tai sprendimas, kai nėra gamyklinės parkavimo sistemos arba kai reikia sprendimo kai gamyklinė parkavimo sistema sugenda.

Jau daug metų Steel Mate parkavimo sistemos užima lyderiaujančias pozicijas pasaulyje ir yra žinomas produktas tarp montuotojų profesionalų, servisų, naujų automobilių salonų, kurie renkasi kokybišką ir funkcionalų produktą.

Steel Mate parkavimo sistemos: skirtos galui, skirtos  priekiui, skirtos ir galui ir priekiui, parkavimo sistemos su galine vaizdo kamera, atskirai kameros, monitoriai, bevieliai sprendimai.

Steel Mate parkavimo sistemų jutikliai (sensoriai): gali būti išoriniai, išoriniai universalūs, vidiniai reguliuojami kaip OE, vidiniai reguliuojami kaip OE su kampu, jutiklių spalva adaptuota pagal kėbulo spalvą

Steel Mate parkavimo informaciniai ekranai: LED juostelė skirta priekiui arba galui, LED juostelė su atstumo indikacija skirta priekiui arba galui, LCD ekranas priekiui ir galui, tik garsinis signalizatorius.

Daugiau informacijos suteiksime konsultacijos metu.

Autopiloto įranga lengvajam automobiliui

Ko gero visi žino kas yra autopiloto įranga (angliškai Cruise Control). Kartais pasitaiko taip, kad ne visuose lengvuosiuose automobiliuose yra sukomplektuota gamyklinė autopiloto įranga. Tokiems atvejams mes galime pasiūlyti universalią “Liteon” gamintojo papildomą autopiloto įrangą.

“Liteon” autopiloto privalumai:

 • Sumažėjąs nuovargis, padidėjęs komfortas
 • Sumažėjusios kuro sąnaudos
 • Padeda išvengti netyčinio greičio kitimo (pvz. važiuojant į kalną ar nuo jo)
 • Turi greičio ribotuvą
 • Turi atminties funkciją (du greičiai)
 • Turi Drive-By-Wire technologiją. Tai reiškia, kad ši papildoma įranga integruojasi su automobilio elektronika ir valdoma elektroniniu būdu.

Pasiūlysime Jums patį tinkamiausią sprendimą užpildžius formą

Šildomų sėdynių elementai automobiliams

Montuojama papildomos sėdynių šildymo elementus lengviesiems automobiliams.

Tai yra elementai, kurie integruojami į sėdynę ir jie yra nematomi. Keturi šildymo lapeliai tinkamai integruojasi net ir į naujus automobilius kur sėdynių paviršiaus reljefas yra banguotas

Tai yra papildoma įranga su atskiru papildomu valdymo mygtukų.

Mygtukas yra mažas ir apvalios formos ir su trijų padėčių jungtuku. Dažniausiai toks valdymo mygtukas yra montuojama šone sėdynės, tai yra į sėdynės korpusą, mažai matomoje  ir lengvai pasiekiamoje ranka vietoje.

Registruokitės konsultacijai, kad susiskambinę aptartume šios papildomos įrangos kainą Jūsų automobiliui.

Aklųjų zonų aptikimo sistema automobiliams

Kartai būna taip, kad mūsų klientai negauna originalioje komplektacijoje taip pamėgtos šios funkcijos. Tuomet mūsų sprendimas tai padeda išspręsti. Mes galime pasiūlyti papildoma “Steel Mate” gamintojo aklųjų zonų aptikimo įrangą

Ši sistema yra mikrobanginė aklųjų zonų aptikimo sistemaga, kuri stebi abi transporto priemonės puses, esančias aklose zonose, kurių neįmanoma pamatyti žiūrint į pagrindinį galinio vaizdo veidrodėlį arba į šoninius veidrodėlius. Vairuotojui aplenkiant kitą automobilį ar keičiant juostą, sistema praneš, kai transporto priemonė pateks į aptikimo zoną.

 • Važiuojant transporto priemone ekranas pradeda mirksėti, kai kliūtis artėja ir patenka į aptikimo zoną.
 • Kai automobilis važiuoja ir sukasi ar keičia kelio juostas su įjungtais posūkio signalais, atitinkamai ekranas pyptelės ir mirksės, įspėdamas apie artėjančią kliūtį į aptikimo zoną.

LED dienos šviesos žibintai (DRL) automobiliams

LED DRL (Day Running Lights- angl. dienos šviesos žibintai) populiarumas įgauna pagreitį, vis daugiau žmonių pastebi dienos šviesos žibintų privalumus:

 • Taupo kurą;
 • Automobilis geriau pastebimas kelyje;
 • Modernus ir šiuolaikinis vaizdas;
 • Mažiau apkraunamas automobilio generatorius;
 • Pailgėja akumuliatoriaus ir lempučių tarnavimo laikas;
 • Mažiau kenksmingų dujų išmetama į aplinką.

Mes jums padėsime išsirinkti savo automobiliui tinkamiausią modelį pagal išmatavimus, atliekamas funkcijas ir pritaikyti jūsų poreikiui

Užvedimą blokuojantis alkotesteris (Alkoblokas)

Drager Interlock 7000 yra transporto priemonės užvedimą blokuojantis alkotesteris.

Tinka vairuotojams, kuriems yra skirta administracinio poveikio priemonė – draudimas vairuoti transporto priemones, kuriose neįrengti antialkoholiniai variklio užraktai. Interlock 7000 neleidžia apgirtusiam asmeniui paleisti transporto priemonės variklio, ar įjungti kito įrenginio.

Prieš pradedant kelionę, patikrinimas vairuotojo blaivumas (vairuotojas pučia į alkotesterį).

Vairuotojo iškvėptame ore aptikus alkoholio koncentraciją virš nustatytos ribos, prietaisas užblokuoja variklio užvedimo sistemą.

Atitinka Europos ir Lietuvos blokuojančių alkotesterių standartus (LST EN 50436-1:2014,  LST EN 50436-2:2014, LST EN 50436-6:2015).

Video sprendimai automobiliams

Savo asortimente mes galime pasiūlyti įvairius video sprendimus:

 • vaizdo kameras: galinio vaizdo , priekinio vaizdo
 • monitorius: montoria ant veidrodžio, atlenkiami montoriai, monitoriai ant kojelės
 • video registratorius: registratoriai papildomame ekrane veidrodyje, vaizdo registratorius su radarų detektoriaus funkcija
 • multimedia sprendimus: integruojama multimedija centrai, lubiniai monitoriai, atlošo monitoriai, vaizdo adapteriai prie originalios multimedijos

Šiuos ir dar kitus video sprendimus galime pasiūlyti. Pasiūlymus ir sprendimus geriausia aptarti nemokamos konsultacijos metu

Apsauga nuo gyvūnų

Siūlome elektroninį prietaisą “Hornet V-120”. Šis prietaisas sukuria 120 dB garsą nepriklausomai nuo to, kokiu greičiu važiuojama. Produktas  pastoviai skleidžia kryptingas, aukšto dažnio ultragarsines bangas.  Kai ši atsispindi nuo kelio paviršiaus, gaunamas virtualus aido efektas. Bangų sklidimo nuotolis – iki 500 metrų. To dėka gyvūnai sužino apie artėjantį automobilį iš anksto, net jei ir jo dar nematyti ar negirdėti, ir turi pakankamai laiko pasislėpti.  Šią technologiją užsienyje naudoja policija, taip pat kitos tarnybos. V-120 veikimui įtakos neturi nei vėjas, nei oro srautas, todėl produktas yra vienodai veiksmingas važiuojant bet kokiu greičiu. Technologijos veiksmingumas buvo įrodytas – gyvūnai įspėjami apie artėjantį automobilį iš anksto, ir taip išvengiama susidūrimo. Naudojant produktą, su sąlyga, kad vairuotojas išlieka budrus, susidūrimo rizika sumažėja daugiau nei  70 procentų.

Šaltuoju metų laiku, graužikai ieško šilumos. Jei Jūsų automobilis stovi lauke – tuo labiau, ilgesnį laiką – tikrai reali situacija, kad sulauksite nekviestų svečių. Ideali vieta jiems – automobilio variklio skyrius, nes ten šilčiausia ir nėra sunku patekti. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad problemos nėra, tačiau yra priešingai. Gyvūnai gali pragraužti elektros laidus, prinešti į variklio skyrių įvairių šiukšlių. Dėl to salone gali atsirasti blogas kvapas. Išspręsti tokią situaciją padeda „M100n”.

Laisvų rankų įranga automobiliams

Kiekvienas atsakingas vairuotojas puikiai supranta, kokia nesaugi gali būti kelionė automobiliu vairuojant ir naudojantis telefonu. Tačiau tai visai nereiškia, kad vairuojant transporto priemonę reikia visai pamiršti apie komunikaciją. Tiesiog vertėtų pasirūpinti laisvų rankų įranga.

Naujuose automobiliuose tai jau tampa standartinė įranga, o senesnių mašinų savininkams tuo tenka pasirūpinti patiems. Mes jums siūlome užpildyti mūsų užklausą ir mes jums pasiūlysime tinkamiausią sprendimą jūsų automobiliui.

Šiuo metu asortimente siūlome „Bury“ gamintojo laisvų rankų įrangos sprendimus automobiliams, bei taip pat esame „Dension“ gamintojo atstovai Lietuvoje, kurių gaminami USB sprendimai su Bluetooth laisvų rankų įrangos technologija leidžia adaptuoti laisvų rankų įrangą į gamyklinius vairo arba multimedijos mygtukus ir valdymą.

Svarbu paminėti, kad šios įrangos įgalina tuo pačiu ir klausytis muzikos iš telefono per “bluetooth”

USB adapteriai muzikai klausytis

„Dension“ USB adapteriai yra kokybės lyderis.

Adapteriai jungiasi tiesiogiai prie gamyklinio automobilio grotuvo per CD keitiklio jungtį. Tokiu būdu išgaunamas kokybiškas garsas be trukdžių (lyginant su FM moduliatoriais – garso kokybė ženkliai skiriasi, USB adapteris pasižymi aukšta garso kokybe). Prietaisas dažniausiai montuojamas daiktų dėtuvėje, o jungiamieji laidai instaliuojant lieka paslėpti po panele. Tokiu būdu išlieka estetinis salono vaizdas bei nedarkomas prietaisų skydelis.

„Dension“ gamina įvairius sprendimus muzikai paleisti per automobilio garso sistemą. Koks adapteris tinka automobiliui priklauso nuo to, kokia gamyklinė audio sistema yra automobilyje. Jeigu automobilyje yra šviesolaidinė garso sistema MOST (Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche modeliai) tada naudojamas ne Gateway Lite, o specialus šviesolaidžiui pritaikytas sprendimas „Dension Gateway 500 S BT Dual FOT“, kokių rinkoje apskritai be „Dension“ nėra.

“Dension” gamintojas yra Vengrija (Europoje). Viskas yra išdirbta ir pagaminta būtent čia.

Padangų slėgio kontrolė lengviesiems automobiliams

TPMS (tyre pressure monitoring system) – tai sistema, kuri turi 4 slėgio matavimo daviklius. Sistemos ekranėlyje realiu laiku parodo kiekvienos padangos slėgį Bar formatu (1Bar = 14,5 PSI). Indikatorius garsiniu ir vizualiniu siganalais informuoja, kai vienos iš padangų slėgis nukrenta žemiau ar pakyla aukščiau rekomenduojamų ribų.

Sistemos privalumai:

 • Sumažėjęs padangų nusidėvėjimas
 • Palaikant optimalų padangų slėgį sumažinamos kuro sąnaudos, saugoma aplinka
 • Galimybė stebėti padangų slėgio kritines ribas
 • Tikslūs padangų slėgio / temperatūros duomenys realiu laiku

Sistemos gali būti su vidiniais davikliais arba su išoriniai (ant ventilio prisukamais) davikliais

REGISTRUOKIS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI