Sprendimai lengvajam transportui

NSSC ® – kokybės ženklas

LED DRL (Day Running Lights- angl. dienos šviesos žibintai) populiarumas įgauna pagreitį, vis daugiau žmonių pastebi dienos šviesos žibintų privalumus (taupomas kuras, mažiau apkraunamas generatoriaus darbas). Tad nenuostabu, jog rinkoje atsiranda įvairių nekokybiškų plagiatų. Šiame įraše norėtume apžvelgti, į kokius požymius reikėtų atkreipti dėmesį prieš renkantis LED DRL žibintus savo automobiliui. Būtina atkreipti dėmesį į kokybiškų produktų požymių visumą, o ne į kiekvieną požymį atskirai.

  1. NSSC ®  – kokybės ženklas. Esame NSSC ®  produktų oficialus distributorius Lietuvoje, todėl galime užtikrinti, kad šio ženklo produktai yra kokybiški ir atitinkantys visus reikalavimus bei turintys visus reikiamus sertifikatus. Tą įrodo ir šiems produktams suteikiama garantija. Kaip atskirti ar tai NSSC ® kompanijos gaminys? Originali NSSC ® kompanijos dėžutė:

Originalus NSSC ® kompanijos logotipas ant žibinto korpuso:

Techniniai sprendimai. Kad LED DRL žibintai tarnautų ilgai, svarbus kuo mažesnis temperatūrų skirtumas tarp DRL vidaus ir išorės. Tam tikslui NSSC ® kompanija yra sukūrusi specialius sprendimus:

• Maitinimo ir komutacinis blokas yra išorinis, o ne vidinis;

• Žibinto galinėje dalyje yra įmontuotas vožtuvas (alsuoklis);

• Iš ko sudarytas korpusas – tai turi įtakos šilumos atidavimui į išorę, šiuo atžvilgiu, svarbus radiatoriaus funkcionalumas.

Sertifikatai. LED DRL būtinai turi turėti 2 ženklinimus, kurie atitinka išduoto sertifikato numerį. “E ” ženklinimas, rodo, kad galima montuoti į automobilį, “RL” ženklinimas – kad atitinka dienos šviesos normas. Prie šių ženklinimų turi būti numeris. “E4″ reiškia, kad sertifikuota Olandijoje (kiekvienai šaliai priskiriamas skirtingas skaičius). Kiekvienas DRL žibintų modelis turi unikalią “RL” numeraciją. Į tai būtina atkreipti dėmesį, nes yra įvairių padirbinėjimo formų. Kiekviena “RL” numeracija turi atitikti sertifikacijos dokumentą, kuris yra unikalus. Dažnai kiti gamintojai naudoja tuos pačius pavadinimus, kaip ir sertifikuotų LED DRL žibintų, nors jų produktai nesertifikuoti. Iškilus kažkokiam incidentui, eismo įvykiui ar šiaip teisminiam konfliktui (dėl leistino DRL naudojimo), gali būti paprašomas “RL” atitikties sertifikatas. Parduodant produktą jo nebūtina pateikti. Taigi iškyla klausimas – kaip atskirti klastotę nuo tikro? Ant žibinto turi būti nurodomas pilnas sertifikato numeris.

  1. Pvz.: NSSC ® DRL 507HP sertifikato numeris (ir jis yra paženklintas ant stiklo) yra “RL000047″ ( pilnas sertifikato numeris yra E4-87R-00 0047). Šis žibintų modelis turi atitinkamą sertifikatą. Dažnai kitų gamintojų pavadinimai panašūs į “507HP”, bet ant žibintų stiklo yra tik “RL00″, o unikalaus numerio nėra.
  2. Naudojami LED. 60% DRL žibintų kainos sudaro LED elementai. NSSC ® kompanija siūlo žibintus tik su kokybiškais LED elementais, tai patvirtina ir suteikiama garantija. Yra daug panašių kopijų į NSSC ® DRL 507HP žibintus, tačiau kitų gamintojų produktai gali būti su nekokybiškais LED elementais, kurie tiesiog gali greitai perdegti.

Norėtume atkreipti dėmesį, jog šiame įraše pateikiama tik NSSC ® DRL 507HP žibintų palyginamoji analizė. Dėl kitų to paties gamintojo modelių plagiatų galimi panašūs aspektai. NSSC ® DRL žibintai – kokybės ženklas. Pažangi konstrukcija ir visi reikiami ženklinimai garantuoja kokybę. 

UAB “Kraitis” yra oficialus NSSC ® DRL žibintų importuotojas Lietuvoje. Tarp atstovaujamų ženklų UAB “Kraitis” taip pat yra  “Intek” radijo stotelių ir “Steel-Mate” parkavimo sistemų oficialus atstovas Lietuvoje. Įmonė taip pat valdo automobilių komforto įrangos ir aksesuarų elektroninę parduotuvę autokraitis.lt.