Padangų slėgio kontrolės įranga

TPMS – padangų slėgio matavimo sistema. (angl. Tyre Pressure Monitoring System) Tai bevieliu ryšiu veikiantis prietaisas, skirtas matuoti ir pateikti informaciją apie transporto priemonės padangų būklę.

Sistema automatiškai stebi padangų slėgį, temperatūrą. Tai padeda vairuotojui išvengti situacijų, kurios pavojingos padangoms.

TPMS nauda:

 • Padeda išvengti nuostolių sprogus padangai!
 • Visada tiksli informacija apie padangų būklę – oro slėgį ir temperatūrą.
 • Mažesnės kuro sąnaudos.
 • Sumažėjęs padangų nusidėvėjimas.
 • Pagerėjęs transporto priemonės valdomumas.
 • Sumažėjęs stabdymo kelias.
 • Sumažėjusi slydimo rizika.

Vaizdo kameros ir monitoriai komerciniam transportui

Galinio vaizdo kameros, šoninio vaizdo kameros, bevielės kameros ir monitoriai. Šiuos produktus galime pasiūlyti komerciniam transportui bei žemės ūkio technikai.

Tokios vaizdo sistemos, teikiančios vizualią apžvalgą vairuotojui ir didinančios transporto priemonės keleivių saugumą vairuojant bei kitų eismo dalyvių saugumą už transporto priemonės ribų.

Registruokitės konsultacijai, kad pasiūlytume labiausiai tinkamą pasiūlymą Jūsų transportui ir poreikiams.

24V apsaugos sistemos ir apsaugos sprendimai

Komerciniam transportui, žemės ūkio technikai ar miško technikai kartais,  klientui pageidaujant, pasiūlome apsaugos sistemų sprendimus, papildomą valdymą.

Sunkiasvorėms transporto priemonėms dažniausiai tai būna papildomas nuotolinis centrinio valdymas su integruotu smūginiu ir posvyrio jutikliu, garsinė sirena. Kartais į kai kurias sunkiasvores transporto priemones montuojame adaptyvines, tai yra gamykliniu valdymo pulteliu valdomas apsaugos sistemas. Prie apsaugos sistemas galima pajungti ir kitus pageidaujamus jutiklius.

Miško technikai tenka pasiūlyti papildomą apsaugos sistemą, kuri valdoma nuotolinio valdymo pulteliais, sistema su vidiniu smūginiu ir posvyrio davikliu, montuojamas papildomas tūrinis jutiklis. Kai į kabina įeina nepageidaujamas asmuo, tūriniai jutikliai paleidžia sistemą. Sistema paleidžia garsinį aliarmą, pradeda mirksėti originalūs technikos žibintai.

Panašius sprendimus galime pasiūlyti ir Jūsų transporto priemonėms ir technikai. Registruokitės konsultacijai.

Parkavimo sistemos Steel Mate komerciniam transportui

Bevielis Steel Mate parkavimo sistemos (parkavimo sensoriai) sprendimas neretai padeda išspręsti klausimą, kai laidus nuo vairuotojo kabinos iki reikalingo kontroliuoti galo yra nepatogu vesti.

 • Tarp vairuotojo kabinos ir parkavimo jutiklių atstumas gali būti iki 30 metrų.
 • Patogu, kai vilkikas nori užkabinti kitą priekabą. Kabinoje esantis garsinis signalizatorius automatiškai prisijungia prie kitų parkavimo sensorių.
 • Patogus sprendimas komerciniams mikroautobusams kai mikroautobuso krovinių zona įrengta ir laidų pravesti jau yra sudėtinga.
 • Sistemą galima naudoti ir šoninių zonų kontrolei gale.
 • Sistema  pritaikyta 12-24v įtampai. Komplekte daviklių papildomi adapteriai, blokas hermetiškas.

Daugiau informacijos suteiksime konsultacijos metu.

Autopiloto įranga komerciniam automobiliui

Ko gero visi žino kas yra autopiloto įranga (angliškai Cruise Control). Labai dažnai pasitaiko taip, kad ne visuose komerciniuose mikroautobuose yra sukomplektuota gamyklinė autopiloto įranga. Tokiems atvejams mes galime pasiūlyti universalią „Liteon” gamintojo papildomą autopiloto įrangą, kurios privalumai yra:

 • Sumažėjęs nuovargis, padidėjęs komfortas.
 • Sumažėjusios kuro sąnaudos.
 • Padeda išvengti netyčinio greičio kitimo (pvz. važiuojant į kalną ar nuo jo).
 • Turi greičio ribotuvą.
 • Turi atminties funkciją (du greičiai).
 • Turi Drive-By-Wire technologiją. Tai reiškia, kad ši papildoma įranga integruojasi su automobilio elektronika ir valdoma elektroniniu būdu.

Autopiloto įrangą galime pasiūlyti ne tik komerciniams mikroautobusams, bet ir kemperiams, nameliams ant ratų. Dažnai tokios transporto priemonės keliauja ilgus atstumus, todėl tokia įranga yra labai reikalinga.

Autonominė kuro bako apsaugos sistema

Pilnai autonominė kuro bako apsaugos sistema. Tinka sunkvežimiams ir kitai sunkiasvorei technikai, komerciniam transportui. Nesudėtingas montavimas ir valdymas. Sistema valdoma vienu mygtuko paspaudimu. Valdymo skydelyje įmontuoti LED diodai informuoja vairuotoją apie apsaugos sistemos būklę. (pvz. sistema įjungta/išjungta, suveikimų istorija).

Nors sistema idealiai tinka kuro bako apsaugai, tačiau jos panaudojimas – itin platus. Galima apsaugoti ir stebėti bet kurias atidaromas vietas. Ši sistema taip pat gali būti integruojama su kita, jau esama apsaugos sistema ir gali veikti kaip papildomi jutikliai.

Saugo atidaromas vietas, tokias kaip: kuro bako dangtelis, durys, kapotas.

Sistemą galima integruoti į GSM/GPS apsaugos sistemą ir matyti duomenis kompiuteryje.

 • Jutikliai apsaugoti nuo veikimo blokavimo.
 • Suveikus aliarmui nusikaltėliui jo išjungti nepavyks.

Užvedimą blokuojantis alkotesteris (Alkoblokas)

Priemonė skirta prevenciniam naudojimui. Interlock 5000 neleidžia apgirtusiam asmeniui paleisti transporto priemonės variklio, ar įjungti kito įrenginio. Prieš pradedant kelionę, patikrinimas vairuotojo blaivumas (vairuotojas pučia į alkotesterį). Vairuotojo iškvėptame ore aptikus alkoholio koncentraciją virš nustatytos ribos, prietaisas užblokuoja variklio užvedimo sistemą.

Atitinka Europos ir Lietuvos prevencinio naudojimo alkoblokų standartą LST EN 50436-2:2014.

 • Greitai pasiruošia darbui net ir ypač žemose temperatūrose. Esant 0º C temperatūrai – alkoblokas pasiruošia darbui per 15 sekundžių.
 • Plačiai naudojamas: vien Lietuvoje įdiegta šimtai šio modelio alkoblokų – mokykliniai autobusai, kelių priežiūros technika, krovininis ir keleivinis transportas, privatūs automobiliai ir kt.
 • Galima sąsaja su GPS stebėjimo, automobilių parko valdymo sistemomis.
 • 30 000 įrašų atmintis.

CB Radijo stotelės

Racijos vilkikų ar sunkiasvorio transporto vairuotojams

Gabenant krovinį ypač aktualu laiku sužinoti apie avarijas, transporto spūstis, bei ištikus bėdai pasikviesti pagalbą. Radijo stotelės palengvins keliones ir padės tinkamai perplanuoti maršrutą.

CB (kitaip Civilinė Banga, angl. Citizen’s Band) – radijo ryšys, kuris nereikalauja specialių leidimų ir veikia 27 MHz ruože.

CB radijo ryšys yra legalus, pripažintas ir kiekvienam prieinamas būdas bendrauti ir keistis informacija.

REGISTRUOKIS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI