Išmanaus automobilio sprendimai

Naujas Pandora telemetrijos prietaisas NAV-12

Pristatome naują aukštos kokybės telemetrijos įrenginį Pandora NAV-12. Prietaisas turi programuojamą valdymo kanalą ir atsarginį maitinimo šaltinį.

4G/GPS seklys tinkamas privatiems asmenims, taip pat ir įmonėms, norinčioms kontroliuoti savo automobilių parką.

Prietaisas Pandora NAV-12 yra skirtas skirtas transporto priemonių būklei, buvimo vietai ir judėjimui stebėti. Įrenginys taip pat gali nuotoliniu būdu valdyti „Webasto” ir „Eberspacher” šildytuvus, kas labai aktualu šaltuoju metų laiku.

Šildytuvų valdymas vyksta per LIN sąsają, laikantis gamyklinių saugumo parametrų. Programuojamas valdymo kanalas dar labiau išplečia Pandora NAV-12 prietaiso galimybes. Įdiegus papildomą daviklį galima stebėti būsenas, pavyzdžiui, ar atidarytas kapotas arba durelės – davikliui suveikus gausite įspėjimo pranešimą. Įmontuotas akselerometras „Pandora NAV-12“ modulyje, kuris reaguoja į smūgį, judesį ar posvyrį, prideda dar vieną pavojaus zoną. Belaidė „Bluetooth 5.0“  sąsaja leidžia organizuoti labai funkcionalų saugumo paslaugų kompleksą, naudojant papildomus saugos komponentus: identifikacines korteles, blokuojančias radio rėles ir DMS100 BT autonominį magnetą, arba kitus Pandora priedus. Programuojamas kanalas taip pat gali būti panaudotas kaip analoginis išėjimas, kas dar labiau padidina galimybes kontroliuoti papildomą įrangą.

Pandora NAV-12 maži matmenys leidžia jį sumontuoti beveik bet kurioje transporto priemonės vietoje. Prietaisas naudoja labai nedaug energijos iš 12-24V akumuliatoriaus. Atsarginis maitinimas tiekiamas iš įmontuotos „Li-Po“ baterijos, todėl dingus įtampai, užtikrinamas prietaiso veikimas dar kelias valandas.

Pandora NAV-12 išsiskiria dideliu jautrumu ir greitu koordinačių nustatymo greičiu iš GPS / GLONASS navigacijos sistemų palydovų. Tai pasiekiama naudojant naujausią išmanųjį algoritmą, kuris užtikrina greitą „šaltą“ paleidimą ir neįtikėtiną navigacijos priėmimo tikslumą.

Kelių juostų 2G / 3G / 4G (LTE) modemas perduoda informaciją į serverį ir palaiko aukščiausią GSM ryšio su moduliu kokybę.

Transporto ar transporto priemonių parko stebėjimas ir įrenginio Pandora NAV-12 valdymas atliekamas  interneto svetainėje arba su specialia mobiliojo telefono aplikacija. Taip pat galite susipažinti su išsamia įvykių istorija, nusiųsti valdymo komandą ir patogiai užprogramuoti įrenginį tiesiai iš išmaniojo telefono, pasiekiamo Bluetooth iki 200 m atstumu, o tai tikrai labai patogu.