Išmanaus automobilio sprendimai

Nuotolinis automobilio užvedimas – pašildymas jūsų automobiliui!

“Pandora” gamintojo siūlomas nuotolinis automobilio užvedimas per atstumą yra unikali galimybė praplėsti savo automobilio komforto liniją labai reikalingu ir naudingu įrenginiu, kuris padės ne tik žiemą pašildyti jums automobilį, bet ir vasarą jį atšaldyti, o prie šios komforto įrangos jūs jau automatiškai komplekte turėsite pilną paketą apsaugos sistemos, su telemetrija, automobilio būsena ir istorija, kuri saugos jūsų automobilį, kad ir kur jis bebūtų, ar būtų užvestu varikliu ar ne. Ar ne puiku? Apie viską iš eilės.

 Kaip jau minėta, automobilio nuotolinis užvedimas – pašildymas yra kaip komforto linija prie apsaugos sistemų, kurių pagalba mes jums padėsime užvesti automobilį, tik pirmiausia turime išsiaiškinti kelis pagrindinius akcentus, kurie privalomi visiems automobiliams.Nuo ko priklauso tam tikri esminiai kriterijai, ar jūsų automobilis gali būti užvestas nuotoliniu būdu ar ne? Iš esmės, visus automobilius galima užvesti, tik tai atliekama skirtingais metodais, tiesiog yra nemažai niuansų, kuriuos turime išsiaiškinti.

Gamintojo duomenų bazėje turime patikrinti, ar jūsų automobilio atveju yra galimas gamyklinio imobilaizerio klonavimas ar ne. Tai unikalus Pandora Bypass, Pandora CLONE technologijomis paremtas gamyklinis imobilaizerio apėjimas, nepaliekant rakto automobilyje.

Jeigu jūsų automobilio gamintojo sistemoje nėra pagal Pandora klonavimo technologijas, tai dar nereiškia, kad užvedimas negalimas. Galimas, tik kitokiu būdu. Galimas saugus jūsų imobilaizerio čipo specialus įmontavimas saugiai automobilyje, imituojant nuotolinį užvedimą, kad mes galėtume tai atlikti. Tokiu atveju apsaugos sistema specialiu algoritmu užvedus automobilį pilnai jį saugo toliau, imobilaizerio kodas imituodamas užvedimą lieka saugus visą laiką automobilyje.

Priklausomai nuo unikalių sprendimų kiekvienam automobiliui, turime akcentuoti, kad apsaugos sistemos funkcionalumas gali skirtis, todėl visada turime konkrečiai išsiaiškinti kiekvienu atveju unikalius sprendimus su jumis kartu, kad būtų apspręsta galutinė kaina, funkcionalumas ir sprendimai.

Tam tikrų automobilių rūšims gali reikėti tam tikrų specialių papildomų sprendimų, kad įgyvendintumėme pilną sistemos funkcionalumą, pvz. BMW E klasės automobilio užvedimui reikalingas specialus imobilaizerio apėjimo modulis, todėl galutinai komplektacijos ir sprendimų funkcionalumus išsiaiškinsime su jumis eigoje.

Per apsaugos sistemą galima paleisti ne tik nuotolinį užvedimą, bet ir autonominį pašildytuvą (jei toks yra įdiegtas automobilyje). Tai aktualu tik tiems automobiliams, kuriuose gamykliškai jau įrengtos pašildymo sistemos arba jas belieka tik aktyvuoti, visa kita atliks mūsų apsaugos sistema. Jūs galėsite valdyti per išmaniąją aplikaciją automobilio pašildymo sistemą, keisti temperatūros parametrus. Nuotolinis automobilio pašildymas gali būti pritaikomas kaip opcija vietoje automobilio užvedimo, kai jis yra įdiegtas automobilyje, bet tik trūksta valdymo, ką puikiausiai atliks „Pandora“ sistemos, kurios taip pat gali ir nuotolinį užvedimą valdyti.  

Nuotolinio automobilio užvedimo logika skiriasi priklausomai nuo pavarų dėžės tipo : Automatinės dėžės atveju, jūs iš vakaro paliekate automobilį ant P (Parking) pozicijos ir algoritmas skaitmeninių signalų pagalba, matydamas šią poziciją, užveda jums automobilį nuotoliniu būdu, automobilis bet kuriuo atveju lieka saugus, apsaugos sistema veikia, nesvarbu ar variklis užvestas, ar ne. Mechaninės pavarų dėžės atveju, užvedimo organizavimo procesas vyksta taip : iš vakaro automobilį paliekate ant neutralios pavaros ir rankinio stabdžio. Prieš išlipant iš automobilio paliekate užvestą automobilį, apsaugos sistemos algoritmas jums leis tai padaryti, neužgesinus variklio veikimo. Išlipdami iš automobilio paliekate veikiantį variklį. Uždarote duris, įjungiate apsaugos sistemą ir automobilis užgęsta, įsijungia apsaugos sistema. Tokiu atveju jūs suprantate, kad sistema veikia tvarkingai, automobilis paruoštas nuotoliniam užvedimui.

„Pandora“ apsaugos sistemos algoritmas dėl saugumo ypatumų reikalaus iš nuotoliniu būdu užvesto automobilio jo užgesimo jums įsėdant į automobilį, prie jo priėjus ir išjungus apsaugos sistemą. Tai nereiškia, kad sistema blogai veikia tai reiškia, kad apsaugos sistema užgesindama variklį prieš važiuojant, siunčia unikalų koduotą signalą, kad būtent jūs, kaip automobilio savininkas atsisėdote į automobilį ir ruošiatės su juo važiuoti. Kitaip tariant, nuotoliniu būdu užvedus automobilį jis jums dirbs įjungtas tiek, kiek reikės jums, bet atėjus prie pačio automobilio, jums įsėdus, tiesiog reikės jums jį dar kartą užvesti jam užgesus dėl saugumo garantijų.

Apsaugos sistemos algoritmas puikiai susitvarko su šalto oro sezonu esančia žema lauko temperatūra (gali būti ir minusinė, tam įtakos veikimui nėra) dyzeliniams automobiliams, kurie turi pašildymo žvakes. Algoritmas prieš užvesdamas nuotoliniu būdu automobilį pašildo jums žvakes. Jeigu pirmas bandymas užvesti nepavyksta, sistema pradedant pakartotiną užvedimo bandymą, prailgina žvakių pašildymo laiką. Algoritme yra nustatytas skaičius užvedimo bandymų.

„Pandora“ apsaugos sistemos su nuotolinio užvedimo galimybe yra pilnai sertifikuotos Europoje ir atitinkančios draudimo kompanijų reikalavimus, montuojant šias sistemas į automobilius su gamykline garantija, jokie pažeidimai nėra padaromi, gamyklinė garantija nepažeidžiama, visi gamykliniai parametrai lieka nepakitę, sistema montuojama saugaus prisijungimo būdu, ji veikia, kaip papildoma įranga. Šias apsaugos sistemas montuoja tik sertifikuotos įmonės, kurios privalo turėti civilinį draudimą.

Lanksti ir paprasta variklio automatinio užvedimo sistema:

–          Naudojant išmaniojo telefono programėlę       Pandora Pro (iOS),      Pandora Online (Android);

–          Per interneto prieigą www.pandora-on.com;

–          Automatinis užvedimas pagal nustatytą temperatūrą;

–          Automatinis užvedimas pagal nustatytą datą ir laiką;

–          Apsauga nuo variklio perkaitimo.

Kaip jau minėjome, automobilio nuotolinis užvedimas – pašildymas yra kaip komforto linija prie apsaugos sistemų, kurių pagalba mes jums padėsime užvesti automobilį, tai dabar pats laikas aptarti, kurios apsaugos sistemos šią funkciją gali atlikti ir kurios apsaugos sistemos bus pačios patraukliausios jums.

Mes siūlome jums keletą „Pandora“ apsaugos sistemų, kurios padės jums užvesti automobilį nuotolinius būdu :

1)      Pandora Light +. Tai dvipusio ryšio apsaugos sistema (peidžerinė). Jūs užvesti automobilį galėsite peidžerinio pultelio pagalba. Pultelio veikimo atstumas priklausomai nuo gamtos sąlygų yra iki 2 km. Detalesnį sistemos funkcionalumą, principus, kainas ir galimybes sužinosite paspaudę čia :

https://www.autokraitis.lt/komforto-iranga/automobilio-uzvedimo-sistemos/apsaugos-sistema-pandora-light


2)      Pandora Light Pro. Tai dvipusio ryšio apsaugos sistema (peidžerinė) su ID kortele ir Bluetooth (BT) atstumu valdoma aplikacija. Jūs užvesti automobilį galėsite peidžerinio pultelio pagalba, taip pat tą galėsite padaryti telefono aplikacijoje per BT atstumą. Pultelio veikimo atstumas priklausomai nuo gamtos sąlygų yra iki 2,5 km. Detalesnį sistemos funkcionalumą, principus, kainas ir galimybes sužinosite paspaudę čia :

https://www.autokraitis.lt/komforto-iranga/automobilio-uzvedimo-sistemos/apsaugos-sistema-pandora-light-pro


3)      Pandora SmartGSM apsaugos sistema, valdoma per telefono aplikaciją. Nuotolinį užvedimą vykdo taip pat per aplikaciją. Į automobilį dedasi blokas, kuriame įmontuojama SIM kortelė, ji surišama su jūsų telefonu ir jūs gaunate tiesiai į savo telefoną pilną sistemos funkcionalumą (galimybė atrakinti / užrakinti, užvesti / užgesinti, nustatyti užvedimo laikmatį, GPS stebėjimas ir maršrutai, ID kortelės). Gaunate pilną apsaugos sistemos komplektą, kartu su nuotoliniu užvedimu.

„Pandora Smart” yra komforto, transporto monitoringo ir apsaugos sistemos sprendimų paketas su imobilizatoriaus funkcija ir savininko identifikatoriumi (kortele) (pasirinkitnai). Sistemoje yra integruotas  naujausias 3G GSM modemas, skirtas valdyti sistemą išmaniuoju telefonu bei gauti automobilio parametrus, būseną, gauti infomaciją apie įvykius. Sistema turi visus ‘’Pandora” šiuolaikinėmis technologijomis paremtus saugumo ir nuotolinio užvedimo  sprendimus. 

„Pandora Smart” taip pat ir apsaugos sistema su integruotu GSM modemu, integruotu imobilizatoriumi, savininko identifikavimo kortele (pasirinktinai). Kodo šifravimas kiekvienai sistemai atskirai. Saugo automobilio perimetrą – durys, kapotas, bagažinės, variklio dangtis. Smūginis, judėjimo, posvyrio jutikliai, kurių jautrumas lengvai reguliuojamas pavyzdžiui išmaniąja aplikacija.

„Pandora Smart“ sistema turi visas reikiamas būtinas apsaugos funkcijas:

   –    „Pandora Smart“ prisijungimas prie dviejų CAN linijų – minimali integracija, saugumo lygis aukštas;
   –     Į „Pandora Smart“ sistemą neįmanomas elektroninis įsilaužimas – dialoginis algoritmas su individualiu šifravimu;
   –     „Pandora Smart“sistemos avarinis atjungimas PIN kodu, kurį žino tik savininkas (kortelė su paslėptu PIN kodu);
   –    „Keyless” vagysčių apsauga ir apsauga nuo raktų vagystės. „Pandora Smart“ nereaguoja į atrakinimo komandą, kai identifikavimo kortelės nėra veikimo zonoje;
   –    „Pandora Smart“ sistemoje integruota Bluethooth 4.2 technologija tarnauja ir kaip rezervinis ryšio kanalas, kai GSM apsaugos sistemos ryšys yra negalimas;
   –    Ypač mažos radijo (bluethooth) rėlės pagalba galimas papildomas labai slaptas blokavimas (pagal poreikį);
   –    Automobilio salono pasiklausymas skambinant.
   –    Interneto servisas:           www.pandora-on.com
   –    Mobiliosios aplikacijos:    Pandora Pro (iOS),
                                                Pandora Online (Android)

   –     Individualus vartotojo vardas, slaptažodis registruojantis
   –     Vienu vartotoju vardu galima stebėti ir valdyti keletą „Pandora Smart“ įrenginių
   –     Registravimui naudojamas individualus PIN kodas paslėptas kortelėje
   –     Temperatūra viduje ir lauke, degalų kontrolė (per CAN arba per analogą)
   –     Žaibiškas informavimas apie įvykius „Push” žinutėmis
   –     Visų registruotų automobilių faktinės koordinatės, automobilio judėjimo istorija, kai papildomai įmontuojamas GPS imtuvas (pagal poreikį)
   –     Akumuliatoriaus įkrovos monitoringas

Naudojantis nemokama internetine prieiga arba naudojant mobiliąją aplikaciją, „Pandora Smart“ sistemoje galima stebėti automobilio būseną, matyti įvykių istoriją, nutikusią su automobiliu, keisti sistemos nustatymus, valdyti automobilį.

Kaip galima panaudoti „Pandora Smart“ bluetooth sąsają?
      –      Jei reikia tikslių koordinačių, automobilio judėjimo istorijos, tai papildomai reikės GPS imtuvo NAV-035BT. Reikės pajungti tik maitinimą, o imtuvas su sistema susiriš per bluetooth.
      –     „Pandora Smart“kortelės BT-760 ryšys taip pat realizuojamas per bluetooth ryšį, o telefono aplikacijos pagalba galima keisti nustatymus, pavyzdžiui kortelės veikimo atstumą.
      –      „Pandora Smart“ sistemoje bluetooth technologijos pagalba telefonas gali būti vietoje kortelės (identifikatoriaus) BT-760
      –      Prie automobilyje įmontuotos „Pandora Smart“ sistemos per bluetooth sąsają galima papildomai prijungti autonominį magnetą DMS-100BT. Magneto panaudojimo galimybės labai plačios: automobilio garažui saugoti (papildoma apsaugos zona), kemperio apsauga, stogo bagažinės apsauga, automobilio žibintų apsauga ir t. t.
      –      Jei yra sudėtinga pravesti automobilio laidus į kapoto zoną, tai galima panaudoti modulį RHM-03BT. Visi reikiami sujungimai variklio zonoje pajungiami prie šio modulio, o informacija į pagrindinį „Pandora Smart“ bloką perduodama per bluetooth.
      –      „Pandora Smart“ sistemoje bluetooth rėlių pagalba realizuojamas slaptas blokavimas, kurį surasti ir atblokuoti grandinę ypatingai sunku.
      –      Pultelis D-030BT turi savo LCD ekraniuką, kuris gana informatyvus. Žinosi ar apsauga įjungta, kokia akumuliatoriaus įkrova ir t.t. Pultelis yra su akumuliatoriumi ir pakraunamas, o kai kuriems automobiliams gali būti ir vietoje originalaus pultelio.

 Detalesnį „Pandora Smart“ sistemos funkcionalumą, principus, kainas ir galimybes sužinosite paspaudę čia :

https://www.autokraitis.lt/komforto-iranga/automobilio-uzvedimo-sistemos/apsaugos-sistema-pandora-smart