Išmanaus automobilio sprendimai

Pandora išmaniosios aplikacijos atsinaujina

Pandora gamintojas paskutiniu metu dirba ties naujom išmaniojo telefono valdymo aplikacijomis.

Šiuo metu tobilinamos dvi aplikacijos – tai ,,Pandora Conect” ir ,,Pandora EVO”. Tai išties įspūdingos aplikacijos, kuriomis Pandora sistemų vartotojai galės naudotis nemokamai.

Apie pačią Pandora Smart sistemą galite rasti informacijos puslapyje www.pandorasmart.lt  . 

O dabar trupma pažvalga apie šias naujas aplikacijas

Pradžioje apžvelgsime „Pandora Connect

Nuo 2020 metų rugpjūčio 27 dienos visiems senų ir naujų „Pandora“ sistemų vartotojams sukūrta visiškai nauja „Pandora Connect“ programėlė, įdomi tiek išvaizda, tiek vidiniu turiniu. Ji tapo daug modernesnė, patogi ir, kas yra labai svarbu, greitesnė.

Naujosios programėlės vizualinis stilius visiškai kitoks negu ankstesnių Pandora valdymo programėlių. 3D vaizdas iš šono ir viršaus pagrindiniame ekrane suteikia intuityvų jūsų transporto priemonės vaizdą – net jei langai vis dar atidaryti, tai pamatysite programoje.

Valdymo skydelis pritaikytas platiems šiuolaikinių išmaniųjų telefonų ekranams. Jis buvo perkeltas į centrą, todėl valdymas tapo patogesnis ir aiškesnis.

Papildomi valdymo mygtukai yra paslėpti ir neuždengia ekrano. Norėdami juos suaktyvinti lengvai paspauskite pagrindiniame skydelyje. Galite pakeisti jų iš anksto nustatytą priskyrimą ir pritaikyti taip, kaip norite.

Ekrano apačioje yra žemėlapis, kuriame nurodoma jūsų automobilio vieta ir jo judėjimas. Žemėlapiai iš „Yandex“ ir „Google“. Žemėlapius galite pakeisti į paskutinių įvykių istorijos vaizdą.

Papildomos žemėlapio piktogramos išplės jį iki viso ekrano, nubraižys maršrutą iki savo automobilio ir nustatys jo vietą.

Automobilio duomenų  piktogramos buvo perskirstytos. Jos pasislinko į dešinę vertikalią liniją. Galite savarankiškai sukonfigūruoti jums reikalingų parametrų rodymą.

Mygtukas „Įvykių istorija“ su išsamia veiksmų informacija dabar buvo perkeltas žemyn, kad būtų patogiau ir paprasčiau perjungti kitas funkcijas. Galite išsamiai peržiūrėti bet kurią kelionių istoriją. Visa informacija apie greitį, laiką, atstumą ir staigius manevrus rodoma ekrane.

Intuityviai suprantami nustatymai padės nustatyti ir valdyti automobilį pagal jūsų norus. Yra daugiau parinkčių, kad vartotojas galėtų lanksčiau sukonfigūruoti pagedaujamus nustatymus.

Kai suveikia bet kuris iš sukonfigūruotų jutiklių, galite vizualiai pamatyti, kuri iš apsaugos zonų įjungė aliarmo režimą.

Net atidaryti langai tikrai primins apie save.

Paskutinis Pandora Connect”  aplikacijos  atnaujinimas išėjo 2020 metų gruodžio 28 dieną. Šiuo metu ši aplikacija jau yra tinkama ir telefonams su iOS sistema.

Su šiuo atnaujinimu papildomai atsirado:

            • Galimybė panaudoti itin populiarios „tamsios temos“ galimybes. Tamsi tema gali pagerinti ekrano matomumą ir padėti taupyti prietaisų akumuliatoriaus energiją;

            •  Galimybė pakeisti savo automobilio spalvą ekrane.  Dėl plačių ir lanksčių nustatymų tapo įmanoma atkurti originalią automobilio kėbulo spalvą arba išbandyti stilingas ir itin ryškias paletes;

            •  Optimizuota „Bluetooth“ funkcija. Dabar žymiai pagerėjo programos veikimas su sistemos bloku per „Bluetooth“, apeinant serverio ir GPRS ryšį.

Kas naujo realizuota telefonams su Android sistema:

            • Pridėtas filtras, kuris įgalina arba išjungia reikiamų duomenų rodymą įvykių istorijoje;

            • Pridėtas naujas vizualas aplikacijoje su motociklo vaizdu, kas yra labai patrauklu Europos vartotojams, nes kai kuriose Europos regionuose dėl gana šilto klimato motociklinės transporto priemonės pirmauja kaip transporto priemonė;

            • Pridėtas naujas vaizdas iš viršaus. Vartotojai išmaniojo telefono darbalaukyje gavo informatyvų automobilio vaizdą su reguliariais būsenos informacijos atnaujinimais.

Pandora Connect” aplikacijos video prezentaciją galite pažiūrėti ir čia: https://youtu.be/APHC-gBp8kA 

Pandora Connect” aplikacija nuolat tobulinama ir toliau. Sekite atnaujinimus.

Apžvelkime Pandora EVO” aplikaciją

Ištrauka: Pandora EVO – naujas evoliucijos etapas. Šiandien savo išmaniojo telefono ekrane galite paliesti ateities pasaulį! „Pandora EVO“ programa yra visiškai naujas požiūris į „Pandora“ saugos sistemų valdymą ir konfigūravimą.” Štai taip Pandora gamintojas 2020 metų gruodžio 15 dieną paskelbė apie naujos kartos aplikacijos išleidimą.

Iš vaizdo žaidimų ir mokslinės fantastikos filmų žinomos neįtikėtinos galimybės atsiranda realiame pasaulyje. Galite jas įvertinti atsisiųsdami naują programą:

Paprasta ir intuityvi sąsaja.

Realistiški 3D automobilių modeliai: apžiūrėkite iš visų pusių, pakeiskite kėbulo spalvą, salono spalvą ir kt.

Patogu visiems: lengva pritaikyti, pridėti ar pašalinti bet kokius mygtukus ir būsenas, kad būtų galima naudoti tik jums reikalingas funkcijas.

Tinka visoms Pandora sistemoms – ir seniems vartotojams, ir naujiems. Tiesiog parsisiųskite ir naudokitės nemokamai. Tiesa, kolkas ši aplikacija tinka tik telefonams su Android sistema.

2021 metų sausio 14 dieną Pandora gamintojas paskelbė, kad baiginėja pradinę apklausą, kuriuos automobilių vaizdus klientai nori matyti pirmiausiai. Suprantama, kad modelių papildymo procesas yra ne trumpalaikis, todėl pagal apklausos duomenis Pandora gamintojas ir teiks prioritetus tiems modeliams, kurie yra paklausiausi rinkoje.

Apklausos metu pastebėta, kad didžiausią susidomėjimą sukėlė naudojimo paprastumas, puiki vizualizacija ir informatyvumas.

Nepaisant to, kad „Pandora EVO“ mobilioji programa buvo paleista kaip testinė, ji jau sulaukė daugybės atsiliepimų, atsakymų ir pageidavimų.

Pandora EVO” aplikacija nuolatos tobulinama. Sekite atnaujinimus.

Pandora Connent” ir Pandora EVO” aplikacijos yra pakankamai šviežios ir šiuo metu dar nuolat tobulinamos. Jomis galima naudotis, bet senosios aplikacijos Pandora Online” (Android sistemai) ir Pandora PRO (iOS sistemai) yra patikrintos per ilgesnį laikotarpį ir veikia puikiai. Naujosiose aplikacijose dar atsiranda nedidelių nesklandumų, bet galima naudotis ir keliomis aplikacijomis. 

Pandora Connent” ir Pandora EVO” aplikacijose šiuo metu yra anglų, rusų ir kitos kalbos (lietuvių kalbos šiuo metu nėra)

 Senesnės Pandora išmaniosios programėlės Pandora Online” (Android sistemai) ir Pandora PRO (iOS sistemai) turi ir lietuvių kalbą.

Pandora produktų valdymas ir konfigūravimas galimas ir per personalinį kompiuterį per https://pandora-on.com/login  

Apie Pandora Smart galima rasti informacijos ir www.pandorasmart.lt 

Automobilių elektronika „Pandora“  projektuojama ir gaminama Rusijos įmonėje Kalugoje, kurioje dirba daugiau nei 700 žmonių. Automobilių apsaugos sistemomis, telemetrijos sistemomis bei „Pandora“ imobilizatoriais sėkmingai naudojasi milijonai vartotojų Rusijoje bei 28 Europos ir pasaulio šalyse.

Pandora gamintojo teritorija 2017 metais: https://youtu.be/SVz3MINR11w