Apsaugos sistemos, atitinkančios KASKO draudimo reikalavimus
Išmanaus automobilio sprendimai

Apsaugos sistemos, atitinkančios KASKO draudimo reikalavimus

Apsaugos sistemos, atitinkančios KASKO draudimo reikalavimus

KASKO – transporto priemonės draudimas, kuris padeda išvengti nuostolių, susijusių su automobilio pavogimu, avarija ar kitu incidentu, kai sugadinama automobilio vertinga įranga, krovinys. Nėra svarbu, kas yra įvykio kaltininkas. Konkrečias paslaugas, kurias gausite užsisakę KASKO draudimą, Jums praneš pasirinkta draudimo kompanija.

Kuo skiriasi draudimo kompanijų reikalavimai / apsaugos sistemų lygiai?

Reikalavimai konkrečiam automobiliui priklauso nuo draudimo kompanijos jam priskirto apsaugos sistemos lygio. Jis nustatomas pagal automobilio tikimybę būti pavogtam, automobilio vertę. Skirtingiems lygiams keliami skirtingi reikalavimai automobilio apsaugos sistemai, kurie dar papildomai gali varijuoti, priklausomai nuo draudimo kompanijos.

Priklausomai nuo apsaugos sistemos lygio, gali būti reikalaujama, kad automobilyje būtų veikianti gamyklinė ar papildoma apsaugos sistema, sudiegti posvyrio, tūrio jutikliai, sirena, atliktas specialus ženklinimas ir pan.

UAB „Kraitis“ yra AVG (Apsaugos Verslo Grupės) narys. Asociacija vienija apie 40 Lietuvos asmens, turto bei verslo apsaugos srityje veikiančių įmonių. Asociacijos nariai nuolat palaiko ryšius su valstybinėmis institucijomis: policijos departamentu, valstybine mokesčių inspekcija, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu. Susitikimų metu teikiamos rekomendacijos, kaip tobulinti asmens, turto bei verslo apsaugos verslo aplinką, priimtus įstatymus. Be to, asociacija taip pat teikia rekomendacijas draudimo kompanijoms dėl apsaugos sistemų paketų parinkimo konkretiems KASKO draudimo lygiams.

El. parduotuvėje autokraitis.lt savo klientams siūlome įvairius apsaugos sistemų komplektus, kurie atitinka skirtingus draudimo kompanijų KASKO draudimo lygius. Esame parengę sprendimus visiems populiariems draudikams – ERGO, Seesam, Lietuvos draudimui ir kt. Klientui tereikia kreiptis į skirtingas draudimo kompanijas, kad jos pateiktų pasiūlymus. Išsirinkus norimą draudiką ir sužinojus, koks yra paskirtas KASKO draudimo lygis, belieka ateiti į el. parduotuvę autokraitis.lt ir išsirinkti priskirtam KASKO draudimo lygiui tinkantį apsaugos sistemų komplektą.

Siūlomi apsaugos sistemų paketai  yra sudaryti atsižvelgiant ne tik į KASKO draudimo lygio reikalavimus, bet ir į automobilio saugumą. Būtent jis yra prioritetas numeris vienas. Pavogtas automobilis sukelia ne tik rūpesčių, bet ir finansinių nuostolių – net jei jis ir yra apdraustas nuo vagystės. Todėl šiuos apsaugos sistemų rinkinius komplektavome būtent taip, kad jie užtikrintų maksimalų automobilio saugumą. Kitas svarbus kriterijus – technologinės naujovės. Patikima apsaugos sistema ir modernūs techniniai sprendimai visada eina išvien. Mūsų siūlomame asortimente rasite ir šiuolaikines GSM/GPS sistemas.

Užskant apsaugos sistemos rinkinį, be abejo, kils klausimas – jei automobilyje jau yra gamintojo įdiegta apsaugos sistema, gal jos ir pakanka ir taip būtų galima sutaupyti? Atsakymas tikrai nėra vienareikšmiškas. Kiekvienu individualiu atveju yra reikalinga papildoma automobilio apžiūra / konsultacija, kurios metu patyrę montuotojai įvertina įdiegtą apsaugos sistemą, jos būklę, bei praneša, ko trūksta (jei trūksta), kad būtų atitikti konkretaus KASKO draudimo lygio reikalavimai. Verta paminėti, kad ne gamyklinė apsaugos sistema (ypač jei turime galvoje tas, kurios atitinka 1-2 KASKO draudimo lygių reikalavimus), užtikrina daug patikimesnę ir kompleksiškesnę automobilio apsaugą. Gamyklinės apsaugos sistemos daugeliu atvejų atlieka mažiau funkcijų ir turi mažiau valdymo galimybių. Kitas aspektas, pagal kurį galima vertinti apsaugos sistemas yra kaina. Ne gamyklinės apsaugos sistemos kainuoja papildomai. Kai kurios iš jų turi ir abonentinius mokesčius, mokamus kasmet. Tačiau, kaip minėjome prieš tai, klientas prieš užsakydamas bet kurį apsaugos sistemų komplektą turi susisiekti su autokraitis.lt, kad būtų nustatyta jau sumontuotos gamyklinės apsaugos sistemos būklė. Jei diagnostikos metu būna nustatoma, kad įdiegta sistema atitinka KASKO draudimo reikalavimus, bendra užsakymo kaina gaunasi mažesnė. Visgi savo klientams patariame rinktis ne gamyklinius sprendimus, nes naujosios sistemos pasižymi didesniu saugumo lygmeniu ir platesniu funkcionalumu.

Puikus pavyzdys, kodėl verta rinktis ne gamyklinę apsaugos sistemą, yra išmaniosios GSM technololgijos. Jas naudojančias apsaugos sistemas rasite mūsų asortimente. Sistemos, veikiančios GSM ryšio principu yra modernios ir nepaprastai patogios naudoti. Viskas, ko klientui reikia, norint pilnai valdyti turimą apsaugos sistemą, yra telefonas. Jo pagalba galima gauti visą reikiamą informaciją apie automobilio būklę, buvimo vietą, apsaugos statusą. Galima net nuotoliniu būdu pašildyti variklį ar saloną, užvesti ar blokuoti variklį. Visos šios funkcijos itin paprastai yra pasiekiamos telefone, naudojant mobiliąją aplikaciją, rašant žinutę ar skambinant. Verta paminėti ir tai, kad šios sistemos yra pripažintos Lietuvos draudimo kompanijų ir yra tinkamos aukštesniems KASKO draudimo lygiams.

Apsaugos komplektai – ilgaamžis sprendimas

Praėjus metams, sistemos montuotis iš naujo nereikės, apsaugos sistemos lygis išliks tas pats. Kainuos tik draudimo įmoka, todėl reikėtų į tai atsižvelgti. Susimontavus brangesnį apsaugos sistemos komplektą, galite gauti nuolaidą draudimo įmokai. Ir nors gamyklinės apsaugos sistemos yra ekonimiškesnis variantas, vardan saugumo ir naujų, pažangių technologijų, rekomenduojame rinktis modernias, su GPS/GSM suderinamas apsaugos sistemas. Jos užtikrina tiek patikimą automobilio apsaugą, tiek ir pasižymi patogiu valdymu, bei funkcijų gausa.