Menu
Jūsų krepšelis

Straipsniai

23 Sep Pandora Connect mobiliosios aplikacijos funkcijos
Andrius 0 3774
Straipsnyje aptarsime Pandora Connect aplikacijos, galimybes ir funkcijas.Programėleje galima pasirinkti, kaip atvaizduojamas automobilis ( šonu ar iš viršaus).Programėleje taip matysite akumuliatoria..
04 Aug Naujas Pandora telemetrijos prietaisas NAV-12
Paulius 0 4368
Pristatome naują, aukštos kokybės telemetrijos įrenginį Pandora NAV-12. Prietaisas turi programuojamą valdymo kanalą ir atsarginį maitinimo šaltinį.4G/GPS seklys tinkamas privatiems asmenims, taip pat..
21 Jul Pandora Connect aplikacijos atnaujinimai automobiliams ir Apple Smart Watch
Paulius 0 2975
Pandora Connect aplikacijos atnaujinimai  automobiliams.Programėleje, jau galima matyti, kuro sanaudas ne tik litrais arba procentais, bet ir kokį atstumą nuvažiuosite.Programėlė praneša, jeigu neužda..
24 May Pirmoji pasaulyje elektra varomų ir hybridinių automobilių išmani apsaugos sistema su papildomomis komforto funkcijomis
Andrius 0 2354
Pandora pristato pirmąją pasaulyje apsaugos sistemą elektra varomiems ir hybridiniams automobiliams Smart V3 ir Smart Pro.Ar elektromobiliui reikalinga apsaugos  sistema ir ar „signalizacija“? Yra nuo..
16 Jan Pandora išmaniosios aplikacijos atsinaujina
Andrius 0 9336
        Pandora gamintojas paskutiniu metu dirba ties naujom išmaniojo telefono valdymo aplikacijomis.         Šiuo metu tobilinamos dvejos aplikacijos. Tai "Pandora Conect" ir "Pandora EVO". Tai išti..
06 Nov Kas yra išmani automobilių apsaugos sistema
0 5142
Išmanieji namai jau nėra naujovė ir daugelio nestebina. Tačiau ne visi žino išmaniųjų automobilių apsaugos sistemų pranašumus. Kokias galimybes ir komfortą suteikia savininkui, ar tikrai užtenka vien ..
11 Feb „Pandora DMS 100 BT“ autonominis magnetas, kas tai ir kuo jis gali būti naudingas ?
0 13088
Ar esate girdėję, kad jūsų automobilio apsaugą atlieka ne tik apsaugos sistema, su aliarmo suveikimu nuo intervencijos ?Šiuo metu, kai itin suaktyvėjusios automobilių dalių vagystės, o ypač žibintų, j..
27 Jan Garso izoliacinės medžiagos „Comfort Mat“ ir paslaugų paketai
0 3924
Garso izoliacinės medžiagos „Comfort Mat“ ir paslaugų paketai“Comfort Mat” gamintojo siūlomos garso izoliacinės medžiagos yra unikali galimybė praplėsti savo automobilio komforto liniją labai reikalin..
19 Dec Apsaugos sistemos ir naudingi patarimai, automobiliams su
0 6906
Buvo atliktas automobilių, kuriuose įdiegta "Keyless" bevielė sistema, saugumo testas. Jo metu paaiškėjo, kad šią sistemą turintys automobiliai nėra saugūs - juos pavogti gana paprasta, o tam net nere..
19 Dec Nuotolinis automobilio užvedimas - pašildymas jūsų automobiliui !
0 6541
“Pandora” gamintojo siūlomas nuotolinis automobilio užvedimas per atstumą yra unikali galimybė praplėsti savo automobilio komforto liniją labai reikalingu ir naudingu įrenginiu, kuris padės ne tik žie..
08 Oct Apsauga prieš žvėris
0 14427
Technologijos, apsaugančios automobilį nuo gyvūnųGyvūnai, ypač laukiniai, gali sukelti nemažai rūpesčių. Pirmoji situacija: sakykime, Jūsų automobilis ilgą laiką stovi lauke. Šaltuoju metų laiku, kai ..
18 Jul LED dienos šviesos žibintai automobiliams
0 5851
LED dienos šviesos žibintai automobiliamsPrivalumai:Taupo kurą;Automobilis geriau pastebimas kelyje;Modernus ir šiuolaikinis vaizdas;Mažiau apkraunamas automobilio generatorius;Pailgėja akumuliatoriau..
18 Jul NSSC ® – kokybės ženklas
0 2287
LED DRL (Day Running Lights- angl. dienos šviesos žibintai) populiarumas įgauna pagreitį, vis daugiau žmonių pastebi dienos šviesos žibintų privalumus (taupomas kuras, mažiau apkraunamas generatoriaus..
18 Jul INTEK T-30 nešiojamos radijo stotelės
0 1153
INTEK nešiojamų PMR446 radijo stotelių komplektas iTalk T-30. Patogios, mažos tinkamos vaikams ir visai šeimai atostogaujant, išvykų metu, poilsiaujant. Reguliuojamas signalo galingumas; LED žibintuvė..
18 Jul Steel Mate OE tipo daviklis 14S-33
0 1028
Steel-Mate kompanija sukūrė OE tipo 14S-33 daviklį, kuris gali būti montuojamas iš vidinės bamperio pusės. OE tipo davikliai pasižymi tuo, jog jų diametras yra 25 mm. Galima reguliuoti pagal bamperio ..
18 Jul Autopiloto įranga
0 7098
Sumontavus autopilotą AP900C į Toyota Avensis 2010m bandysim apžvelgti trumpai autopiloto AP-900 serijos modelį, kuo skiriasi nuo pirmtakų AP800, AP500.Visų pirma autopiloto centrinis blokas AP-900 su..
18 Jul Steel Mate daviklis 14D-12
0 1353
Steel Mate kompanija sukūrė naujus daviklius 14D-12 skirtus parkavimo sistemoms. Šie davikliai standartiškai įeina į visas Steel Mate parkavimo sistemas. Šie davikliai turi 4 laipsnių kampą. Į komplek..
18 Jul Padangų slėgio matavimo sistemos praktiškumas
0 2408
Visi suvokiame, jog tinkamai prižiūrint bei eksplotuojant ratus galime sumažinti automobilio kuro sąnaudas, prailginti padangų tarnavimo laiką ar net gi užtikrinčiau valdyti automobilį. Tačiau retas v..
18 Jul Dension muzikos adapteriai automobiliams su MOST sistema
0 1983
Specialus sprendimas / adapteris jungiamas prie automobilio garso sistemos. “Dension” kompanija jau daugiau nei 10m. gamina iPod / USB adapterius automobiliams. Dension Gateway 500 S BT Dual FOT – tai..
18 Jul Steel-Mate vidinis daviklis 14D-13
0 930
Norite turėti savo automobilyje parkavimo sistemą? Norite, jog parkavimo sistemos davikliai atrodytų taip, lyg automobilis iš gamyklos jau būtų išvažiavęs su jais? Mes turime Jums sprendimą! Tai parka..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 38 (2 puslapių)
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.