Menu
Jūsų krepšelis

A/V priedai

Brand: Dynavin
Universal 2DIN Dynavin N6 multimedia  ..
145.00€
Brand: Dension
iPhone laikiklis su pakrovėju. Tinka iPhone 5, 5c ir 5s modeliams...
58.00€
Brand: Dension
Lightning kabelis sujungia Apple prietaisą, turintį Lightning jungtį, su Dension Gateway USB jungtimi. Tada galite klausytis muzikos, esančioms Apple prietaise, jį valdyti, matyti informaciją apie grojamą kūrinį (jei konkretus Dension produktas ir Jūsų turima automagnetola paliko šią funkciją).Lightning jungtis Suderinamas su iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, 5s, 5c, iPhone 5 (ir iPad, iPod su Lightning jungtimi) iOS8 sertifikuotas 1.2 m. ilgio laidas Stiprus ir patvarus Tinka naud..
15.00€
Brand: Dension
Šis kabelis sujungia iPhone / iPod, kurie turi 30-pin jungtį, su Dension produktų M-Din jungtimi. Tada galima perduoti duomenis - muziką, atlikti valdymą ar matyti informaciją apie grojamą kūrinį automagnetolos arba prietaisų skydelio ekrane (priklausomai nuo konkrečių modelių).   Laidas tinka iPod ir iPhone, turintiems 30-pin jungtį (kraunami 5V) Kabelis taip pat gali būti naudojamas su originaliu "Lightning į 30-pin" adapteriu.Suderinamumas su Gateway produktaisG..
21.00€
Brand: Dension
ice>Link Lite ipod/iphon multimedia adapteris su 9 kontaktų kabeliu ir jungtimisSavybės:Garsas per gamyklinę audio sistemą; iPod/iPhone krovimas; Automatiškai aptinkamas ir kraunamas iPod/iPhone; Naudojamas tiems automobiliams, kurie neturi galimybės prijungti GATEWAY adapterį. Būtinas AUX IN.Reikalingas vienas iš priedųILC1AUX (AUX-tipo kabelis (RCA jungtys)) ILC1QAD (Keturgubo tvirtinimo kabelis su jungtim) ILC1ISOC (ISO C jungtis skirta ice>Link Lite)..
60.00€
Brand: Dension
Ipod/iphone multimedia adapteris ice>Link One (FM)Savybės:Klausykitės savo iPod muzikos, naudodamiesi savo automobilio FM radiju Laidinis sprendimas puikiai garso kokybei Paprastas, prie ventiliacinės angos prisegamas pritvirtinimas Tinka bet kokiam automobiliui, turinčiam FM radiją Automatinis įjungimo/išjungimo aptikimas ir iPod pakrovimas Papildomas pagalbinės įvesties šaltinis Galimi 3 FM dažniai Lengvai permontuojamas, pakeitus automobilį Jungiamas per anten..
81.00€
Brand: Dension
SavybėsŠis priedas leidžia prie Dension produktų prijungti Apple gaminius, kurie naudoja Lightning jungtį. Prie šio adapterio gali būti jungiamas laidas į Apple telefono laikiklį arba tiesiai į Apple telefoną. Viename laido gale yra USB jungtis, kitame - Lightning. Naudojant šį adapterį galima sujungti šiuos įrenginius: iPhone/iPod (iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, 5s, 5c, 5, iPod nano 7 kartos ir iPod touch 5 kartos).Suderinamumas su Gateway produktaisŠio adapterio..
50.00€
Brand: Dension
Lightning laikiklis tiesiogiai sujungia  iPhone 6 ar iPhone 6 Plus su USB jungtimi. Savybės:Tinka iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus (ar 5s, 5c, 5) USB sujungimas, kad būtų galima prijungti gateway produktus arba krauti bateriją Gali būti naudojamas telefono krovimui (reikalingas papildomas cigarečių pridegiklio adapteris) Laikiklio pozicija yra koreguojama, todėl laikiklis tinka praktiškai bet kokio storio telefonui.SuderinamumasGateway Pro BT Gateway 500S G..
60.00€
Brand: Dension
Dėmesio! Ši prekė yra užsakoma, pristatymo terminas nuo 5 iki 20 dienų.12V maitinimo adapteris su USB jungtimi. Tai universalus USB krovimo adapteris, jungiamas į cigarečių pridegiklio jungtį. Sukurtas krauti iPhone, iPod, iPad. (2.1 A) Taip pat galima krauti ir kitą prietaisą, kuris kraunamas per USB jungtį...
10.00€
Brand: Dension
BMW automobiliams, turintiems CD keitiklį bagažinėje, norint sumontuoti  "iGateway" ar "Gateway Pro BT" daiktadėžėje, reikalingas ilgesnis laidas. Šis yra 4,5 m. ilgio.Suderinamumas su "Gateway" produktaisiGateway Gateway Pro BT..
40.00€
Brand: Dension
BMW automobiliams, turintiems CD keiitklį bagažinėje. 4.5 m. ilgio laidas. Tiek užteks, kad Gateway Lite arba Gateway Lite BT būtų galima sumontuoti daiktadėžėje...
24.00€
Brand: Dynavin
N6 - MOST   ​..
115.00€
Shark Fin Amplified AM/FM Antenna
Populiarus
Brand: Connects2
Shark Fin Amplified AM/FM Antenna CT27UV25. Ant stogo montuojama antena. Su stiprintuvu. Kabelio ilgis 450 cm  ..
24.60€
Universalus telefono laikiklis skirtas laikyti automobilyje. Reguliuojamas plotis (34 mm - 55,5 mm), gylis (15 mm - 25 mm)...
7.00€
  Tivizen Pico Apple – Itin mažas bei lengvas prietaisas, kuris pritaikytas stebėti TV naudojant iPhone ir iPad įrenginius.Privalumai: • Aukštos kokybės DVBT imtuvas jūsų iPad & iPhone įrenginiui. • Įrašo transliuojamas TV programas. • Nereikalingas papildomas interneto ar 3G prisijungimas. • Baterijos veikimas – 9 val. ištiso TV transliavimo. • Yra EPM (elektroninis programų meniu) . • Itin mažas ir lengvas: 9 x 19 x 130; 12 g • Lanksti kilpos formos antenaPrietaisai ..
55.00€
  Tivizen Pico Galaxy – Itin mažas bei lengvas prietaisas, kuris pritaikytas stebėti TV naudojant Samsung Galaxy & Note Tab.Privalumai: • Aukštos kokybės DVBT imtuvas jūsų Samsung Galaxy & Note Tab. • Įrašo transliuojamas TV programas. • Nereikalingas papildomas interneto ar 3G prisijungimas. • Baterijos veikimas – 7 val. ištiso TV transliavimo. • Yra EPM • Itin mažas ir lengvas: 7 x 62 x 25 mm; 15 gPrietaisai su kuriais veiks:Android ICS (Ice Cream Sandwich) 4..
59.00€
Brand: Dension
1.3 m ilgio USB prailginimo kabelis su USB-A male-female antgaliais Komplekte yra spaustukas, skirtas montavimuiSuderinamumas su Gateway produktais Tinka visi Gateway produktai, turintys USB jungtį...
9.00€
Rodoma nuo 1 iki 17 iš 17 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.