Menu
Jūsų krepšelis

Komforto įranga

Apsauga nuo graužikų M100n
Populiarus
Brand: Kemo
„M100n” – apsauga nuo graužikų Šaltuoju metų laiku, graužikai ieško šilumos. Jei Jūsų automobilis stovi lauke – tuo labiau, ilgesnį laiką – tikrai reali situacija, kad sulauksite nekviestų svečių. Ideali vieta jiems – automobilio variklio skyrius, nes ten šilčiausia ir nėra sunku patekti. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad problemos nėra, tačiau yra priešingai. Gyvūnai gali pragraužti elektros laidus, prinešti į variklio skyrių įvairių šiukšlių. Dėl to salone gali atsirasti blogas kvapas. ..
35.00€
Apsauga nuo graužikų M248 (maitinimas AA tipo elementais)
Populiarus
Brand: Kemo
„M248” – apsauga nuo graužikų Šaltuoju metų laiku, graužikai ieško šilumos, todėl jei linkę įlįsti i visas šiltesnes patalpas. Produktas skleidžia garsius, pulsuojančus ultragarso signalus, kurie labai nepatinka graužikams ir šie stengiasi jų vengti. Prietaisas maitinamas AA tipo elementais, todėl jo panaudojimo galimybės labai plačios. Galima panaudoti visur: namuose, garaže, sodo namelyje, ar rūsyje.Techniniai parametrai: Dažnis: 21 kHz - 26 kHz (± 15%)Garsumas: 85 dB - 100 dB (± 20%)Da..
33.00€
Brand: Pandora
„Pandora Camper MINI“ yra nauja apsaugos-telemetrinė sistema, sukurta specialiai kemperiams. Sistema suteikia visus „Pandora“ produktų privalumus, atsižvelgiant į tokių poilsio transporto priemonių ypatybes. Ji pagamintas ant moderniausios platformos ir turi optimalų jutiklių rinkinį.Beraktis automobilio užvedimas konkrečiam modeliui nustatomas individualiai pagal automobilio markę, modelį ir metus. Būtina pasikonsultuoti dėl suderinamumo [email protected] arba skambinti telefonu 837777102.Kaina g..
1,250.00€
Brand: Pandora
"Pandora Light Pro" yra komforto, stebėjimo ir apsaugos sistemos sprendimų paketas su imobilizatoriaus funkcija ir savininko identifikatoriumi (kortele) (pasirinktina atskirai). Sistema yra sukomplektuota su informatyviu, naujo dizaino dvipusio ryšio pulteliu. Šis pultelis skirtas sistemai valdyti, užvesti variklį, stebėti automobilio būseną iki 2500 m atstumu. Sistema turi visus ‘’Pandora” šiuolaikinėmis technologijomis paremtus saugumo ir nuotolinio užvedimo  sprendimus.Beraktis autom..
490.00€
Apsaugos sistema "Pandora Light V3" Apsaugos sistema "Pandora Light V3"
Populiarus
Brand: Pandora
"Pandora V3" yra komforto, stebėjimo ir apsaugos sistemos sprendimų paketas. Tai pigiausias sprendimas, kai reikalingas beraktis automobilio užvedimas. Sistema yra sukomplektuota su informatyviu dvipusio ryšio pulteliu. Šis pultelis skirtas sistemai valdyti, užvesti variklį, stebėti automobilio būseną iki 2500m atstumu. Sistema turi aukšto lygio ‘’Pandora” šiuolaikinėmis technologijomis paremtus saugumo ir nuotolinio užvedimo  sprendimus.Beraktis automobilio užvedimas konkrečiam modeliu..
350.00€
Apsaugos sistema "Pandora MINI" Apsaugos sistema "Pandora MINI"
Populiarus
Brand: Pandora
"Pandora MINI" yra patobulinta mikro automobilio apsaugos sistema su imobilizatoriaus bluetooth identifiaktoriais (pasirinktinai). Naudojant originalų gamintojo raktą, sistema užtikrina pažangią algoritminę apsaugą ir signalizaciją. Jis jungiamas prie automobilinių sistemų per CAN magistralę ir nuskaito įvairias būsenas, įskaitant originalios apsaugos sistemos statusą. Apsauga valdoma originaliu pulteliu, bluetooth su išmaniąja programėle Pandora BT.            -&..
320.00€
Apsaugos sistema "Pandora Moto Mini" Apsaugos sistema "Pandora Moto Mini"
Naujas
Brand: Pandora
Pandora Mini Moto yra moderni apsaugos sistema visų tipų motociklams ir motoroleriams su 12V įtampa. Įranga veikia šifruotu Bluetooth 5.0 protokolu. Naudokite išmanųjį telefoną arba kortelę kaip autorizacijos įrenginį arba pasirinkite Pandora apyrankę, kad galėtumėte valdyti imobilaiziariio ir "anti hi-jack" funkcijas. Specialūs algoritmai leidžia sumažinti energijos sąnaudas iki minimalaus lygio, išlaikant automobilio akumuliatorių įkrautą labai ilgą laiką.Integruota „Bluetooth 5.0“ sąsaja ..
490.00€
Brand: Pandora
„Pandora Smart Moto“ yra moderniausia motociklų apsaugos sistema, specialiai sukurta motociklams apsaugoti. Vandeniui nepralaidžiame korpuse yra integruotas GPS imtuvas ir GSM / GPRS modemas. „Bluetooth“ modulis taip pat yra integruotas į „Pandora Smart Moto“, leidžiantį jį visiškai valdyti ir nustatyti iš savo išmaniojo telefono. Naudodamas ypač mažą energijos suvartojimą, „Smart Moto“ pilnai veikdamas sunaudoja tik kelis miliamperus, leisdamas motociklui stovėti ilgą laiką.Interneto ..
780.00€
Apsaugos sistema "Pandora Smart" Apsaugos sistema "Pandora Smart"
Populiarus
Brand: Pandora
"Pandora Smart" yra komforto, transporto monitoringo ir apsaugos sistemos sprendimų paketas su imobilizatoriaus funkcija ir savininko identifikatoriumi (kortele) (pasirinkitnai). Sistemoje yra integruotas  naujausias 3G GSM modemas, skirtas valdyti sistemą išmaniuoju telefonu bei gauti automobilio paremetrus, būseną, gauti infomaciją apie įvykius.. Sistema turi visus ‘’Pandora” šiuolaikinėmis technologijomis paremtus saugumo ir nuotolinio užvedimo  sprendimus. Beraktis automob..
470.00€
Brand: Liteon
AP900 - autopilotas / greičio ribotuvas. Veikia kaip įprastas autopilotas, tačiau kartu turi papildomą funkciją- greičio ribotuvą. Autopiloto centrinis blokas AP-900 (automobiliams su elektroniškai reguliuojamu akseleratoriumi) su Drive-By-Wire (DBW) technologija yra skirtas naujesniems automobiliams, kuriuose akseleratorius ir vožtuvai reguliuojami per ECU (Engine Control Unit).   Autopiloto privalumai:Sumažėjas nuovargis, padidėjas komfortas Sumažėjusio..
550.00€
Brand: Liteon
AP900- autopilotas / greičio ribotuvas. Veikia kaip įprastas autopilotas, tačiau kartu turi papildomą funkciją- greičio ribotuvą.Autopiloto centrinis blokas AP-900 su Drive-By-Wire (DBW) technologija yra skirtas naujesniems automobiliams, kuriuose akseleratorius ir vožtuvai reguliuojami per ECU (Engine Control Unit). Yra galimybė jungti per Can-Bus magistralę. Autopilotas- pastovaus greičio palaikymo prietaisas. Autopiloto pagrindiniai privalumai: komfortas ir degalų ekonomija (..
250.00€
Brand: Liteon
AP900 CAN - autopilotas / greičio ribotuvas. Veikia kaip įprastas autopilotas, tačiau kartu turi papildomą funkciją- greičio ribotuvą.Autopiloto centrinis blokas AP-900 su Drive-By-Wire (DBW) technologija yra skirtas naujesniems automobiliams, kuriuose akseleratorius ir vožtuvai reguliuojami per ECU (Engine Control Unit). Yra galimybė jungti per Can-Bus magistralę. Autopilotas- pastovaus greičio palaikymo prietaisas. Autopiloto pagrindiniai privalumai: komfortas ir degalų ekonom..
250.00€
Brand: Liteon
AP900Ci CAN - autopilotas / greičio ribotuvas. Veikia kaip įprastas autopilotas, tačiau kartu turi papildomą funkciją- greičio ribotuvą.Autopiloto centrinis blokas AP-900Ci su Drive-By-Wire (DBW) technologija yra skirtas naujesniems automobiliams, kuriuose akseleratorius ir vožtuvai reguliuojami per ECU (Engine Control Unit). Yra galimybė jungti per Can-Bus magistralę. Autopilotas- pastovaus greičio palaikymo prietaisas. Autopiloto pagrindiniai privalumai: komfortas ir degalų ek..
250.00€
AWHL Sėdynių šildymas AWHL Sėdynių šildymas
Populiarus
  Visą laiką reikiama temperatūra: instaliuojamas sėdynių šildymo įrenginys sukuria malonų klimatą. Sėdynių šildymo įrenginys ypač pravartus atėjus šaltajam metų sezonui, kai už lango temperatūra nukrenta žemiau nulio. Šio įrenginio privalumus galima pajusti iškart įsėdus į automobilį, kai sėdynė sušildo visą kūną. Sėdynės temperatūra reguliuojama mygtuku (galima pasirinkti 35 ° C arba 45 ° C temperatūros šildymo režimą).4 šildymo padelių įmontuojamų į sėdynes sistema gali sukurti dide..
60.00€
Comfort Mat Atom Comfort Mat Atom
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą!Comfortmat „Atom“ - daugiasluoksnė vibracijas mažinanti medžiaga, naudojama slopinti vibraciją vietose, kur yra ypač didelė apkrova. Medžiaga atspari drėgmei, turi antikorozinių savybių.Rekomenduojama naudoti: grindims, bagažinei, variklio skyriui, ratų arkoms.·      ..
13.00€
Comfort Mat Blockator Comfort Mat Blockator
Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą! Garso izoliacija „Comfortmat Blockator“ yra viršutinis garso izoliacijos sluoksnis, pagamintas lipnios akustinės membranos pavidalu. Dėl unikalių HW užpildų naudojimo membranos gamyboje buvo galima padidinti jos masę (kurios storis tik 3 mm, o savitasis sunkis - 6,0 kg/m2), ir išgauti aukštą garso izoliacijos lygį iki 32 dB (50-3000 Hz diapazone).„Comfortmat Blockator“ naudojamas kartu su kitomis garso izoliacinėmis medžiagomis, jis montuojamas kaip viršutinis..
10.00€
Comfort Mat Blockshot Comfort Mat Blockshot
Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą!Comfortmat „Blockshot“ yra daugiasluoksnė medžiaga, sujungianti garsą ir šilumą izoliacines sąvybes ir naujos kartos akustinę membraną. Medžiagą sudaro 3 sluoksniai: membrana su didelio tankio akustine mastika, garsą sugeriančia medžiaga ir lipniu hermetiku.Medžiagos sąvybės:·        Aukštas garso izoliacijos lygis - iki 30 dB  (analogiškos kitų gamintojų medžiagos tiki apie 20 dB).·    &n..
11.00€
Comfort Mat Bronze2
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą!Comfortmat „Bronze 2“ - vibracijas mažinanti medžiaga, naudojama slopinti vibraciją vietose, kur yra vidutinė ir didelė apkrova.Rekomenduojama naudoti: kapotui, stogui, bagažinei, durelėms, ratų arkoms.·      ..
7.00€
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 metrą! Comfortmat Carpet Black yra didelio tankio medžiaga, pagaminta iš specialaus audinio. Skirta pašalinti girgždesius, automobilio salone ir ne tik...
16.00€
Comfort Mat Cobra Comfort Mat Cobra
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą!Comfort Mat Cobra yra nauja DARK serijos vibraciją mažinanti medžiaga. Cobra sukibimas yra geresnis nei D2 arba D3, o folijos storis yra 120 mikronų (D2, D3 – 100 mikronų).Rekomenduojama naudoti: grindys, bagažinė, variklio skyriaus pertvara, metalinės durelių detalės, stogas, kapotas...
11.00€
Comfort Mat Extreme Comfort Mat Extreme
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą!Comfortmat „Extreme“ - daugiasluoksnė (2 sluoksniai bitumo, 2 sluoksniai folijos) vibracijas mažinanti medžiaga, naudojama slopinti vibraciją vietose, kur yra ypač didelė apkrova. Geriausiai vibracijas slopinanti medžiaga gamintojo asortimente.Rekomenduojama naudoti: grindims, bagažinei, variklio skyriui, ratų arkoms.·      ..
14.00€
Comfort Mat Extreme Pro
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą! Comfort Mat EXTREME PRO , pasižymintis dideliu tvirtumu, naudojamas vietose, kuriose yra didelė vibracinė apkrova, taip pat mėgėjų ir profesionalių garso varžybų automobiliams.Naudojant žemos temperatūros apdirbimo technologiją, pridedant specialių polimerų, padidėjo mechaninių nuostolių koeficientas ir sumažėjo svoris.Prieš montavimą medžiaga turi būti pašildyta iki 50 C.Rekomenduojama naudoti: grindims, bagažinei, variklio skyriui, ratų arkoms.·     &n..
18.00€
Comfort Mat Felton Comfort Mat Felton
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą! Garso izoliacija „Comfortmat Felton“ - profesionali garsą sugerianti medžiaga...
18.00€
Comfort Mat G2 Comfort Mat G2
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą!Comfortmat „G2“ - vibracijas mažinanti medžiaga, naudojama slopinti vibraciją vietose, kur yra vidutinė ir didelė apkrova.Rekomenduojama naudoti: kapotui, stogui, bagažinei, durelėms, ratų arkoms.·      ..
9.00€
Comfort Mat Grillon juosta
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Comfortmat Grillon“ (juodas) yra didelio tankio medžiaga, pagaminta iš specialaus audinio. Skirta pašalinti girgždesius, automobilio salone ir ne tik...
4.00€
Comfort Mat Integra Comfort Mat Integra
Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą!Garso izoliacija „ComfortMat Integra“- lengviausia iš visų esamų membraninių garso izoliacijų. Ji pagaminta iš naujausios kartos modernaus montažinių klijų hermetiko. Naudojant unikalią akustinę membraną ir daugiasluoksnę struktūrą, medžiaga sujungia garso ir šilumos izoliacines savybes. „Integra“ yra skirta garso izoliacijai automobilių durelėse. Medžiaga klojama antruoju sluoksniu ant vibracijos izoliacinės medžiagos. Pagrindinė savybė yra mažas svoris (žy..
10.00€
Comfort Mat Raptor Comfort Mat Raptor
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą! Comfort Mat RAPTOR yra 4 mm daugiasluoksnė medžiaga su akustine membrana. Medžiaga yra visiškai atspari vandeniui ir puikiai sukimba dėl sandariklio tipo klijų. Naudojamas kaip antras sluoksnis (3 sluoksnio nereikia).Jį sudaro 3 sluoksniai: membrana (2mm) su didelio tankio akustine mastika, garsą sugerianti medžiaga (2mm) ir naujas lipnus sandariklis, veikiantis nuo -50 iki +150C. Štai kodėl galite įdiegti RAPTOR ant bet kokių formų nesijaudindami, kad ji atsilaisvins...
11.00€
Comfort Mat Skyline Comfort Mat Skyline
Naujas Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą!Medžiaga Comfortmat „SkyLine“ yra lengviausia iš visų esamų rinkoje daugiasluoksnių garso izoliacinių medžiagų. 2019 metų sezono naujiena pagaminta naudojant naujausios kartos montavimo klijus- hermetiką. Darbinę garso izoliacinės medžiagos dalį sudaro izoliacinis sluoksnis, padengtas didelio tankio plonu garso izoliaciniu sluoksniu ir viršutinis aliumininio sluoksnis leidžia mums pasiekti aukštą sukibimą su kitu sluoksniu. Mes gauname ne tik patogu..
7.00€
Comfort Mat Soft Wave 15 Comfort Mat Soft Wave 15
Populiarus
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 lapą!Lipni garsą sugerianti ir sandari medžiaga, sudaryta iš unikalios didelio tankio mikroporinės elastinės struktūros ir banguoto paviršiaus, užtikrina maksimalų garso sugėrimą plačiame dažnių diapazone. Medžiagos lengvai formuojasi ir kartu yra labai minkštos, tai leidžia Comfortmat  „SoftWave“ montuoti net tose vietose, kur nepakanka vietos.Medžiagos sąvybės:·        Didelis patvarumas ir atsparumas - tu..
18.00€
Comfort Mat Sound Trap
Naujas
Brand: Comfort Mat
Kaina nurodyta už 1 vienetą!Comfort Mat Sound Trap tikslas – panaikinti triukšmą, sklindantį iš techninių automobilio skylių, kur neįmanoma panaudoti kitų medžiagų.Triukšmo gaudyklė turi „formos atmintį“. Triukšmo gaudyklę galite suspausti, įkišti į techninę angą, per porą sekundžių jis įgaus pradinę formą ir užpildys skylę...
15.00€
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 63 (3 puslapių)
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.