Menu
Jūsų krepšelis

Vaizdo sistemos


 
Brand: Dension
Dension "Compact BT" yra universalus laisvų rankų įrangos sprendimas, kuris turi įmontuotą Bluetooth ryšį. Jis taip pat naudojamas klausyti muzikos automobiliuose, kurie turi FM radiją ar AUX jungtį.Pagrindinės funkcijos Bluetooth ryšys automobilyje nepakeičiant interjero? Tai įmanoma! Dension "Compact BT" suteikia kaip tik šią galimybę.Prisijungia naudojant FM arba AUX jungtį. Dėl to sujungti prietaisą su audio sistema yra paprasta. Bluetooth ryšiu galima prijungti mobilųjį telefo..
119.00€
Dension "Gateway Lite BT" Dension "Gateway Lite BT"
Populiarus
Brand: Dension
Dension "Gateway Lite BT" yra sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis iPod, iPhone, USB raktais, taip pat tais prietaisais, kurie gali perduoti garso signalą į Aux-in jungtį. Automobilio interjeras išlieka nepakitęs, o garsas girdimas per automobilio garso sistemą. "Gateway Lite BT" pasižymi naudingomis funkcijomis, tokiomis, kaip valdymas gamykliniais automagnetolos mygtukais. Šis Dension produktas taip pat turi laisvų rankų įrangą ir bevielį muzikos transliavimą Bluetoot..
148.00€
Brand: Dension
Dension "Gateway Lite" yra sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis iPod, iPhone, kitais išmaniaisiais telefonais, taip pat USB ir AUX jungtis palaikančiais įrenginiais nekeičiant automobilio interjero.​Pagrindinės funkcijosMuzikos grojimas su patogiu valdymu (anksčiau grojęs kūrinys/kitas kūrinys, anksčiau grojęs grojaraštis/kitas grojaraštis, aplankas); Muzikos grojimas iš įvairių įrenginių; Valdymas galimas naudojant mygtukus ant vairo (jei yra), arba naudojant..
99.00€
Brand: Dynavin
Universal 2DIN Dynavin N6 multimedia  ..
145.00€
Brand: Dynavin
Ford C-max / Focus 2006-2011 / Galaxy 2010 - 2012 / S-max 2006 - 2012/ Mondeo 2006 - 2011/ Dėmesio! Ši prekė yra užsakoma, pristatymo terminas nuo 5 iki 20 dienų. N6 - FD Daugiau informacijos apie Dynavin naująją N6 platformą galite rasti čia.Ford C-max / Focus 2006-2011 / Galaxy 2010 - 2012 / S-max 2006 - 2012/ Mondeo 2006 - 2011/  Dynavin Multimedia tai kiekvienam automobiliui multimedia pritaikyta taip, kad atitiktų originalų gamyklinį vaizdą. Aukštos raiškos (Hi-Res) 800..
820.00€
Brand: Dension
iPhone laikiklis su pakrovėju. Tinka iPhone 5, 5c ir 5s modeliams...
58.00€
Brand: Dension
Lightning kabelis sujungia Apple prietaisą, turintį Lightning jungtį, su Dension Gateway USB jungtimi. Tada galite klausytis muzikos, esančioms Apple prietaise, jį valdyti, matyti informaciją apie grojamą kūrinį (jei konkretus Dension produktas ir Jūsų turima automagnetola paliko šią funkciją).Lightning jungtis Suderinamas su iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, 5s, 5c, iPhone 5 (ir iPad, iPod su Lightning jungtimi) iOS8 sertifikuotas 1.2 m. ilgio laidas Stiprus ir patvarus Tinka naud..
15.00€
Brand: Dension
Šis kabelis sujungia iPhone / iPod, kurie turi 30-pin jungtį, su Dension produktų M-Din jungtimi. Tada galima perduoti duomenis - muziką, atlikti valdymą ar matyti informaciją apie grojamą kūrinį automagnetolos arba prietaisų skydelio ekrane (priklausomai nuo konkrečių modelių).   Laidas tinka iPod ir iPhone, turintiems 30-pin jungtį (kraunami 5V) Kabelis taip pat gali būti naudojamas su originaliu "Lightning į 30-pin" adapteriu.Suderinamumas su Gateway produktaisG..
21.00€
Brand: Dension
ice>Link Lite ipod/iphon multimedia adapteris su 9 kontaktų kabeliu ir jungtimisSavybės:Garsas per gamyklinę audio sistemą; iPod/iPhone krovimas; Automatiškai aptinkamas ir kraunamas iPod/iPhone; Naudojamas tiems automobiliams, kurie neturi galimybės prijungti GATEWAY adapterį. Būtinas AUX IN.Reikalingas vienas iš priedųILC1AUX (AUX-tipo kabelis (RCA jungtys)) ILC1QAD (Keturgubo tvirtinimo kabelis su jungtim) ILC1ISOC (ISO C jungtis skirta ice>Link Lite)..
60.00€
Brand: Dension
Ipod/iphone multimedia adapteris ice>Link One (FM)Savybės:Klausykitės savo iPod muzikos, naudodamiesi savo automobilio FM radiju Laidinis sprendimas puikiai garso kokybei Paprastas, prie ventiliacinės angos prisegamas pritvirtinimas Tinka bet kokiam automobiliui, turinčiam FM radiją Automatinis įjungimo/išjungimo aptikimas ir iPod pakrovimas Papildomas pagalbinės įvesties šaltinis Galimi 3 FM dažniai Lengvai permontuojamas, pakeitus automobilį Jungiamas per anten..
81.00€
Brand: Dension
SavybėsŠis priedas leidžia prie Dension produktų prijungti Apple gaminius, kurie naudoja Lightning jungtį. Prie šio adapterio gali būti jungiamas laidas į Apple telefono laikiklį arba tiesiai į Apple telefoną. Viename laido gale yra USB jungtis, kitame - Lightning. Naudojant šį adapterį galima sujungti šiuos įrenginius: iPhone/iPod (iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, 5s, 5c, 5, iPod nano 7 kartos ir iPod touch 5 kartos).Suderinamumas su Gateway produktaisŠio adapterio..
50.00€
Brand: Dension
Lightning laikiklis tiesiogiai sujungia  iPhone 6 ar iPhone 6 Plus su USB jungtimi. Savybės:Tinka iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus (ar 5s, 5c, 5) USB sujungimas, kad būtų galima prijungti gateway produktus arba krauti bateriją Gali būti naudojamas telefono krovimui (reikalingas papildomas cigarečių pridegiklio adapteris) Laikiklio pozicija yra koreguojama, todėl laikiklis tinka praktiškai bet kokio storio telefonui.SuderinamumasGateway Pro BT Gateway 500S G..
60.00€
Brand: Dension
Dėmesio! Ši prekė yra užsakoma, pristatymo terminas nuo 5 iki 20 dienų.12V maitinimo adapteris su USB jungtimi. Tai universalus USB krovimo adapteris, jungiamas į cigarečių pridegiklio jungtį. Sukurtas krauti iPhone, iPod, iPad. (2.1 A) Taip pat galima krauti ir kitą prietaisą, kuris kraunamas per USB jungtį...
10.00€
Brand: Dynavin
Mercedes-benz ML / GLDėmesio! Ši prekė yra sandelyje.N6 - MBML Daugiau informacijos apie Dynavin naująją N6 platformą galite rasti čia.Mercedes-benz ML / GLDynavin Multimedia tai kiekvienam automobiliui multimedia pritaikyta taip, kad atitiktų originalų gamyklinį vaizdą. Aukštos raiškos (Hi-Res) 800x480 / 16:9 LCD lietimui jautrus ekranas; Suderinamas su iPod ir MP3; Bluetooth laisvų rankų įranga; Palaiko valdymą su vairo mygtukais; papildomai gali būti įrašyta navigacija; I..
1,025.00€
Brand: Parrot
Audio efektai Mėgaukitės išskirtine garso kokybe ir garso efektais, tokiais kaip erdvinis garsas, sustiprinti žemieji dažniai, ekvalaizeris ir dar daugiau.Asteroid Smart pagerina garso kokybęGarsas, praturtintas žemaisiais dažniais Naudojant "Virtual Bass" efektą, galite mėgautis išskirtiniu muzikos skambesiu. Kolonėlių keisti nereikia! Asteroid Smart realiu laiku apdoroja garso signalą, prie originalių tonų pridėdamas harmoninius. Taip pakeičiamas muzikos skambesys.Vienodai ki..
250.00€
Brand: Dynavin
Prietaisas tinka  Volkswagen 6.5 colio, ir 5.8 colio ekranams.Norint įdiegti „N6-IN001MIB“, originalaus ekrano nereikia išimti. Multimedia priedėlis skirtas:Volkswagen Golf (MK7) 5G - 2012 >Volkswagen Polo (MK6) 6C - 2014 >Volkswagen Passat (B8) - 2015 >Skoda Octavia (5E) - 2013>Skoda Fabia (NJ) - 2014>SEAT Leon (5F) - 2012>automobiliams kurie turi originalų monitorių.Į komplektą įeina "iGo Primo" Navigacija (visa Europa) - visos Europos žemėlapių navigacijos prog..
750.00€
Brand: Dension
BMW automobiliams, turintiems CD keitiklį bagažinėje, norint sumontuoti  "iGateway" ar "Gateway Pro BT" daiktadėžėje, reikalingas ilgesnis laidas. Šis yra 4,5 m. ilgio.Suderinamumas su "Gateway" produktaisiGateway Gateway Pro BT..
40.00€
Brand: Dension
BMW automobiliams, turintiems CD keiitklį bagažinėje. 4.5 m. ilgio laidas. Tiek užteks, kad Gateway Lite arba Gateway Lite BT būtų galima sumontuoti daiktadėžėje...
24.00€
Brand: Dynavin
N6 - MOST   ​..
115.00€
Brand: Neoline
MULTIRADARO (MULTA RADAR CD/CT) APTIKIMAS!!!Šis prietaisas pats pačiausias iš visų įrenginių esančių Europoje.Dar mažiau melagingų sudirbimų.Dar iš toliau praneša apie Nežymėtus automobilius bei Kadžius, taip pat ir kitus radarus.Neoline X-COP 9100s - Tai Hibridinis prietaisas Video registratorius su GPS duomenų baze ir radarų detektoriumi. Pasižymi unikaliu Z filtru kuris sumažiną klaidingų signalų skaičių. Atpažįsta ir blokuoja klaidingus signalus kaip automobilių blind zone detektoriai ir pan..
399.00€
Radaro detektorius-Vaizdo registratorius Neoline HYBRID X-COP 9300 S
Naujas
Brand: Neoline
Naujausiomis technologijomis aprūpintas vaizdo registratorius- radarų detektorius. Jauskitės saugiai kelyje su tikriausiai patikimiausi rinkoje registratoriumi!2-jų colių TFT ekranas. Rezoliucija: HD 1920x1080 (30FPS).Pasaulinio lygio radarų bazė (GPS).G-Sensorius, parkavimosi rėžimas.Hibridinė elektrą taupanti technologija...
429.00€
Brand: Neoline
Neoline X-COP 8700 - naujas stilingas radarų detektorius, kuriame yra naujas, itin jautrus K & Ka EXD Plus modulis Multa Radar CD / CT ir visiems žemo dažnio Europos policijos radarams aptikti.Prietaisas turi daugiaspalvį ryškų ir didelio kontrastingumo OLED ekraną, kuris leidžia lengvai skaityti net ryškioje aplinkoje. Vizualinius signalus, kaip pageidaujama, lydi akustiniai išėjimai, tokiu būdu užtikrinant visišką informacijos perdavimą, nekreipiant dėmesio į radarų detektorių vairuoj..
369.00€
Shark Fin Amplified AM/FM Antenna
Populiarus
Brand: Connects2
Shark Fin Amplified AM/FM Antenna CT27UV25. Ant stogo montuojama antena. Su stiprintuvu. Kabelio ilgis 450 cm  ..
24.60€
Brand: JEF
Suzuki Grand Vitara 2005 - 2011Dėmesio! Ši prekė yra užsakoma, pristatymo terminas nuo 5 iki 20 dienų. JEF - 8164Suzuki Grand Vitara 2005 - 2011JEF Multimedia tai kiekvienam automobiliui multimedia pritaikyta taip, kad atitiktų originalų gamyklinį vaizdą. Aukštos raiškos (Hi-Res) 800x480 / 16:9 LCD lietimui jautrus ekranas; Suderinamas su iPod ir MP3; Bluetooth laisvų rankų įranga; Palaiko valdymą su vairo mygtukais; papildomai gali būti įrašyta navigacija; Integruota TMC funkcija; ..
579.00€
Universalus telefono laikiklis skirtas laikyti automobilyje. Reguliuojamas plotis (34 mm - 55,5 mm), gylis (15 mm - 25 mm)...
7.00€
  Tivizen Pico Apple – Itin mažas bei lengvas prietaisas, kuris pritaikytas stebėti TV naudojant iPhone ir iPad įrenginius.Privalumai: • Aukštos kokybės DVBT imtuvas jūsų iPad & iPhone įrenginiui. • Įrašo transliuojamas TV programas. • Nereikalingas papildomas interneto ar 3G prisijungimas. • Baterijos veikimas – 9 val. ištiso TV transliavimo. • Yra EPM (elektroninis programų meniu) . • Itin mažas ir lengvas: 9 x 19 x 130; 12 g • Lanksti kilpos formos antenaPrietaisai ..
55.00€
  Tivizen Pico Galaxy – Itin mažas bei lengvas prietaisas, kuris pritaikytas stebėti TV naudojant Samsung Galaxy & Note Tab.Privalumai: • Aukštos kokybės DVBT imtuvas jūsų Samsung Galaxy & Note Tab. • Įrašo transliuojamas TV programas. • Nereikalingas papildomas interneto ar 3G prisijungimas. • Baterijos veikimas – 7 val. ištiso TV transliavimo. • Yra EPM • Itin mažas ir lengvas: 7 x 62 x 25 mm; 15 gPrietaisai su kuriais veiks:Android ICS (Ice Cream Sandwich) 4..
59.00€
Brand: Dension
1.3 m ilgio USB prailginimo kabelis su USB-A male-female antgaliais Komplekte yra spaustukas, skirtas montavimuiSuderinamumas su Gateway produktais Tinka visi Gateway produktai, turintys USB jungtį...
9.00€
Brand: Neoline
Magnetinis laikiklis.Aukštos kokybės video."SONY" matrica bei galingas vaizdo procesorius.CPL filtras nuo atspindžių.Specialus naktinis režimas.Maitinimas DC 12-24V.Kompaktiškas NEOLINE G-Tech X72 korpusas turi patogius, lengvai valdomus mygtukus, jų paskirstymas leidžia "aklai" keisti įrenginio nustatymus.2 colių „IPS“ ekranas leidžia vartotojui atlikti koregavimus ir peržiūrėti vaizdo įrašus tikromis spalvomis, iš bet kokio kampo.Magnetinis laikiklis NEOLINE G-Tech X72 su aktyviu įkrovimu lei..
119.00€
Brand: Neoline
GPS duomenų bazė apie policijos radarus.Magnetinis laikiklis su aktyviu maitinimu."SONY" matrica bei galingas vaizdo procesorius.CPL filtras nuo atspindžių.Specialus naktinis režimas.Micro SD 8GB-128GB (min Class 10) palaikymas.Maitinimas DC 12-24V.Neolino įrenginiuose yra įmontuota radaro ir kamerų duomenų bazė, kurioje yra daugiau nei šimto tūkstančių radarų visame pasaulyje (Europoje, JAV, Izraelyje, Artimuosiuose Rytuose, Turkijoje, Australijoje ir kt.).Duomenų bazė reguliariai atnaujinama n..
149.00€
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 32 (2 puslapių)
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.