Menu
Jūsų krepšelis

Dension

Brand: Dension
Dension "Compact BT" yra universalus laisvų rankų įrangos sprendimas, kuris turi įmontuotą Bluetooth ryšį. Jis taip pat naudojamas klausyti muzikos automobiliuose, kurie turi FM radiją ar AUX jungtį.Pagrindinės funkcijos Bluetooth ryšys automobilyje nepakeičiant interjero? Tai įmanoma! Dension "Compact BT" suteikia kaip tik šią galimybę.Prisijungia naudojant FM arba AUX jungtį. Dėl to sujungti prietaisą su audio sistema yra paprasta. Bluetooth ryšiu galima prijungti mobilųjį telefo..
119.00€
Dension "Gateway Lite BT" Dension "Gateway Lite BT"
Populiarus
Brand: Dension
Dension "Gateway Lite BT" yra sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis iPod, iPhone, USB raktais, taip pat tais prietaisais, kurie gali perduoti garso signalą į Aux-in jungtį. Automobilio interjeras išlieka nepakitęs, o garsas girdimas per automobilio garso sistemą. "Gateway Lite BT" pasižymi naudingomis funkcijomis, tokiomis, kaip valdymas gamykliniais automagnetolos mygtukais. Šis Dension produktas taip pat turi laisvų rankų įrangą ir bevielį muzikos transliavimą Bluetoot..
148.00€
Brand: Dension
Dension "Gateway Lite" yra sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis iPod, iPhone, kitais išmaniaisiais telefonais, taip pat USB ir AUX jungtis palaikančiais įrenginiais nekeičiant automobilio interjero.​Pagrindinės funkcijosMuzikos grojimas su patogiu valdymu (anksčiau grojęs kūrinys/kitas kūrinys, anksčiau grojęs grojaraštis/kitas grojaraštis, aplankas); Muzikos grojimas iš įvairių įrenginių; Valdymas galimas naudojant mygtukus ant vairo (jei yra), arba naudojant..
99.00€
Brand: Dension
iPhone laikiklis su pakrovėju. Tinka iPhone 5, 5c ir 5s modeliams...
58.00€
Brand: Dension
Lightning kabelis sujungia Apple prietaisą, turintį Lightning jungtį, su Dension Gateway USB jungtimi. Tada galite klausytis muzikos, esančioms Apple prietaise, jį valdyti, matyti informaciją apie grojamą kūrinį (jei konkretus Dension produktas ir Jūsų turima automagnetola paliko šią funkciją).Lightning jungtis Suderinamas su iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, 5s, 5c, iPhone 5 (ir iPad, iPod su Lightning jungtimi) iOS8 sertifikuotas 1.2 m. ilgio laidas Stiprus ir patvarus Tinka naud..
15.00€
Brand: Dension
Šis kabelis sujungia iPhone / iPod, kurie turi 30-pin jungtį, su Dension produktų M-Din jungtimi. Tada galima perduoti duomenis - muziką, atlikti valdymą ar matyti informaciją apie grojamą kūrinį automagnetolos arba prietaisų skydelio ekrane (priklausomai nuo konkrečių modelių).   Laidas tinka iPod ir iPhone, turintiems 30-pin jungtį (kraunami 5V) Kabelis taip pat gali būti naudojamas su originaliu "Lightning į 30-pin" adapteriu.Suderinamumas su Gateway produktaisG..
21.00€
Brand: Dension
ice>Link Lite ipod/iphon multimedia adapteris su 9 kontaktų kabeliu ir jungtimisSavybės:Garsas per gamyklinę audio sistemą; iPod/iPhone krovimas; Automatiškai aptinkamas ir kraunamas iPod/iPhone; Naudojamas tiems automobiliams, kurie neturi galimybės prijungti GATEWAY adapterį. Būtinas AUX IN.Reikalingas vienas iš priedųILC1AUX (AUX-tipo kabelis (RCA jungtys)) ILC1QAD (Keturgubo tvirtinimo kabelis su jungtim) ILC1ISOC (ISO C jungtis skirta ice>Link Lite)..
60.00€
Brand: Dension
Ipod/iphone multimedia adapteris ice>Link One (FM)Savybės:Klausykitės savo iPod muzikos, naudodamiesi savo automobilio FM radiju Laidinis sprendimas puikiai garso kokybei Paprastas, prie ventiliacinės angos prisegamas pritvirtinimas Tinka bet kokiam automobiliui, turinčiam FM radiją Automatinis įjungimo/išjungimo aptikimas ir iPod pakrovimas Papildomas pagalbinės įvesties šaltinis Galimi 3 FM dažniai Lengvai permontuojamas, pakeitus automobilį Jungiamas per anten..
81.00€
Brand: Dension
SavybėsŠis priedas leidžia prie Dension produktų prijungti Apple gaminius, kurie naudoja Lightning jungtį. Prie šio adapterio gali būti jungiamas laidas į Apple telefono laikiklį arba tiesiai į Apple telefoną. Viename laido gale yra USB jungtis, kitame - Lightning. Naudojant šį adapterį galima sujungti šiuos įrenginius: iPhone/iPod (iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, 5s, 5c, 5, iPod nano 7 kartos ir iPod touch 5 kartos).Suderinamumas su Gateway produktaisŠio adapterio..
50.00€
Brand: Dension
Lightning laikiklis tiesiogiai sujungia  iPhone 6 ar iPhone 6 Plus su USB jungtimi. Savybės:Tinka iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus (ar 5s, 5c, 5) USB sujungimas, kad būtų galima prijungti gateway produktus arba krauti bateriją Gali būti naudojamas telefono krovimui (reikalingas papildomas cigarečių pridegiklio adapteris) Laikiklio pozicija yra koreguojama, todėl laikiklis tinka praktiškai bet kokio storio telefonui.SuderinamumasGateway Pro BT Gateway 500S G..
60.00€
Brand: Dension
Dėmesio! Ši prekė yra užsakoma, pristatymo terminas nuo 5 iki 20 dienų.12V maitinimo adapteris su USB jungtimi. Tai universalus USB krovimo adapteris, jungiamas į cigarečių pridegiklio jungtį. Sukurtas krauti iPhone, iPod, iPad. (2.1 A) Taip pat galima krauti ir kitą prietaisą, kuris kraunamas per USB jungtį...
10.00€
Brand: Dension
BMW automobiliams, turintiems CD keitiklį bagažinėje, norint sumontuoti  "iGateway" ar "Gateway Pro BT" daiktadėžėje, reikalingas ilgesnis laidas. Šis yra 4,5 m. ilgio.Suderinamumas su "Gateway" produktaisiGateway Gateway Pro BT..
40.00€
Brand: Dension
BMW automobiliams, turintiems CD keiitklį bagažinėje. 4.5 m. ilgio laidas. Tiek užteks, kad Gateway Lite arba Gateway Lite BT būtų galima sumontuoti daiktadėžėje...
24.00€
Brand: Dension
1.3 m ilgio USB prailginimo kabelis su USB-A male-female antgaliais Komplekte yra spaustukas, skirtas montavimuiSuderinamumas su Gateway produktais Tinka visi Gateway produktai, turintys USB jungtį...
9.00€
Brand: Dension
Dension "iGateway" yra sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis iPod, iPhone ir kitais įrenginiais, taip pat tais, kurie gali perduoti garso signalą į Aux-in jungtį. Automobilio interjeras išlieka nepakitęs. Naudoti iGateway yra paprasta - tiesiog prijunkite šį prietaisą į CD keitiklio lizdą. Muziką girdėsite per automobilio garso sistemą.​Pagrindinės funkcijosMeniu principu paremtas valdymas ir kūrinio pasirinkimas; Muzikos grojimas iš iPod, iPhone; Rodo tekstinę info..
120.00€
Brand: Dension
Dension "Gateway 500S BT" yra sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis laisvų rankų įranga, transliuoti muziką bevieliu Bluetooth ryšiu, naudojant A2DP. Taip pat galite klausytis muzikos iš iPod, iPhone, USB raktų ir kitų prietaisų kurie gali perduoti garso signalą į Aux-in jungtį.  Automobilio interjeras išlieka nepakitęs, o garsas girdimas per automobilio garso sistemą. Tam, kad prietaiso valdymas būtų dar patogesnis, Dension "Gateway 500S BT"&nbs..
450.00€
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.