Menu
Jūsų krepšelis

Steel-Mate

Garsiakalbis EX
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Parkavimo garsiakalbis. Girdėsite signalus apie artėjančią kliūtį.Tinka modeliams: PTS400EX / PTS400F / PTS800EX.  ..
5.00€
LED Ekranas M21
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Dviejų spalvų LED ekranas be skaičių rodmenų.  ​..
17.00€
LED Ekranas M23
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Dviejų spalvų LED ekranas su skaičių rodmenimis.  ​..
30.00€
Brand: Steel-Mate
Į šio komplekto kainą įeina 10 daviklių ir ekranas, norint užsisakyti daugiau daviklių pasirinktinai, kaina padidėja.TPMS TP - 81 (tyre pressure monitoring system) Tai sistema skirta sunkvežimiams kuri gali turėti nuo 6 iki 30 slėgio matavimo daviklių. Daugiau daviklių gallima įsigyti papildomai. Jie realiu laiku parodo kiekvienos padangos slėgį Bar formatu (1Bar = 14,5 PSI) ir temperatūra. Ekranas perspėja garsu, bei užsidega lemputė, kai vienos iš padangų slėgis nukrenta žemiau a..
490.00€
Parkavimo sistema priekiui ir galui Steelmate PTS810M21M21 Parkavimo sistema priekiui ir galui Steelmate PTS810M21M21
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Steel-Mate” PTS810M21M21 - 8 jutiklių parkavimo sistema su dviem ekranais - M21. Vienas ekranas skirtas priekiui, kitas – galui. Galinio ekrano rodmenys matomi per veidrodį. Ekrane galima matyti, kurioje pusėje labiau artėjama prie kliūties. Taip pat artėjimą prie kliūties galima išgirsti iš vis dažnėjančių pyptelėjimų. Kai kliūtis yra visai arti girdimas ištisinis garso signalas.Ši "Steel-Mate" parkavimo sistema padės apsisaugoti nuo kliūčių parkuojantis įvairiose s..
170.00€
Brand: Steel-Mate
Steel-Mate” PTS810M23M23 - 8 jutiklių parkavimo sistema su dviem ekranais - M23. Vienas ekranas skirtas priekiui, kitas – galui. Galinio ekrano rodmenys matomi per veidrodį. Ekrane galima matyti, kurioje pusėje labiau artėjama prie kliūties. Taip pat artėjimą prie kliūties galima išgirsti iš vis dažnėjančių pyptelėjimų. Kai kliūtis yra visai arti girdimas ištisinis garso signalas.Ši "Steel-Mate" parkavimo sistema padės apsisaugoti nuo kliūčių parkuojantis įvairiose s..
200.00€
Parkavimo sistema priekiui ir galui Steelmate PTS810V10 Parkavimo sistema priekiui ir galui Steelmate PTS810V10
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Steel-Mate” PTS810V10- 8 jutiklių parkavimo sistema su ekranu V10. Ekrane galima matyti, kurioje pusėje labiau artėjama prie kliūties. Taip pat artėjimą prie kliūties galima išgirsti iš vis dažnėjančių pyptelėjimų. Kai kliūtis yra visai arti girdimas ištisinis garso signalas.Ši "Steel-Mate" parkavimo sistema padės apsisaugoti nuo kliūčių parkuojantis įvairiose situacijose - ar tai būtų ankšta automobilių aikštelė ar reikėtų prisiparkuoti paraleliai. Parkavimo sistema priekiui ..
180.00€
Parkavimo sistema priekiui ir galui Steelmate PTS810V10ISR Parkavimo sistema priekiui ir galui Steelmate PTS810V10ISR
Naujas
Brand: Steel-Mate
Steel-Mate” PTS810V10- 8 jutiklių parkavimo sistema su ekranu V10. Ekrane galima matyti, kurioje pusėje labiau artėjama prie kliūties. Taip pat artėjimą prie kliūties galima išgirsti iš vis dažnėjančių pyptelėjimų. Kai kliūtis yra visai arti girdimas ištisinis garso signalas.Ši "Steel-Mate" parkavimo sistema padės apsisaugoti nuo kliūčių parkuojantis įvairiose situacijose - ar tai būtų ankšta automobilių aikštelė ar reikėtų prisiparkuoti paraleliai. Parkavimo sistema priekiui ..
210.00€
Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX galui arba priekiui (universalus), 12-24V Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX galui arba priekiui (universalus), 12-24V
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Parkavimo sistema STEELMATE su galimybe montuoti tiek gale, tiek priekyje, su  14D-15 jutikliais ir garsiniu signalu. Dvigubos išmaniosios funkcijos automobiliams su kabliu, atsarginiu ratu ar kitu išsikišimu. Pridėtos naujos jautrumo nustatymo, apmokymo funkcijos, garsinis signalas su reguliuojamu garsumu ir tonų dažniu. Įrenginys skirtas 12V / 24V įtampos automobiliams. Gamintojas pridėjo naujų funkcijų! Nuo šiol valdymo bloke galima reguliuoti jutiklių jautrumą (galimi..
70.00€
Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX galui arba priekiui (universalus), 12-24V su M21 ekranu Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX galui arba priekiui (universalus), 12-24V su M21 ekranu
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Parkavimo sistema STEELMATE su galimybe montuoti tiek gale, tiek priekyje, su  14D-15 jutikliais ir garsiniu signalu ir M21 ekranu. Dvigubos išmaniosios funkcijos automobiliams su kabliu, atsarginiu ratu ar kitu išsikišimu. Pridėtos naujos jautrumo nustatymo, apmokymo funkcijos, garsinis signalas su reguliuojamu garsumu ir tonų dažniu. Įrenginys skirtas 12V / 24V įtampos automobiliams. Gamintojas pridėjo naujų funkcijų! Nuo šiol valdymo bloke galima reguliuoti jutiklių ja..
85.00€
Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX galui arba priekiui (universalus), 12-24V su M23 ekranu Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX galui arba priekiui (universalus), 12-24V su M23 ekranu
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Parkavimo sistema STEELMATE su galimybe montuoti tiek gale, tiek priekyje, su  14D-15 jutikliais ir garsiniu signalu ir M23 ekranu. Dvigubos išmaniosios funkcijos automobiliams su kabliu, atsarginiu ratu ar kitu išsikišimu. Pridėtos naujos jautrumo nustatymo, apmokymo funkcijos, garsinis signalas su reguliuojamu garsumu ir tonų dažniu. Įrenginys skirtas 12V / 24V įtampos automobiliams. Gamintojas pridėjo naujų funkcijų! Nuo šiol valdymo bloke galima reguliuoti jutiklių ja..
100.00€
Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX_ISR galui arba priekiui (universalus), 12-24V Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX_ISR galui arba priekiui (universalus), 12-24V
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Parkavimo sistema STEELMATE su galimybe montuoti tiek gale, tiek priekyje, su vidiniais 14D-17 jutikliais ir garsiniu signalu. Dvigubos išmaniosios funkcijos automobiliams su kabliu, atsarginiu ratu ar kitu išsikišimu. Pridėtos naujos jautrumo nustatymo, apmokymo funkcijos, garsinis signalas su reguliuojamu garsumu ir tonų dažniu. Įrenginys skirtas 12V / 24V įtampos automobiliams. Gamintojas pridėjo naujų funkcijų! Nuo šiol valdymo bloke galima reguliuoti jutiklių jautrumą (gal..
85.00€
Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX_ISR galui arba priekiui (universalus), 12-24V su M21 ekranu Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX_ISR galui arba priekiui (universalus), 12-24V su M21 ekranu
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Parkavimo sistema STEELMATE su galimybe montuoti tiek gale, tiek priekyje, su vidiniais 14D-17 jutikliais, garsiniu signalu ir M21 ekranu. Dvigubos išmaniosios funkcijos automobiliams su kabliu, atsarginiu ratu ar kitu išsikišimu. Pridėtos naujos jautrumo nustatymo, apmokymo funkcijos, garsinis signalas su reguliuojamu garsumu ir tonų dažniu. Įrenginys skirtas 12V / 24V įtampos automobiliams. Gamintojas pridėjo naujų funkcijų! Nuo šiol valdymo bloke galima reguliuoti jutik..
100.00€
Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX_ISR galui arba priekiui (universalus), 12-24V su M23 ekranu Parkavimo sistema Steelmate PTS411EX_ISR galui arba priekiui (universalus), 12-24V su M23 ekranu
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Parkavimo sistema STEELMATE su galimybe montuoti tiek gale, tiek priekyje, su vidiniais 14D-17 jutikliais, garsiniu signalu ir M23 ekranu. Dvigubos išmaniosios funkcijos automobiliams su kabliu, atsarginiu ratu ar kitu išsikišimu. Pridėtos naujos jautrumo nustatymo, apmokymo funkcijos, garsinis signalas su reguliuojamu garsumu ir tonų dažniu. Įrenginys skirtas 12V / 24V įtampos automobiliams. Gamintojas pridėjo naujų funkcijų! Nuo šiol valdymo bloke galima reguliuoti jutik..
115.00€
Registratorius veidrodyje ir galinio vaizdo kamera Steelmate M910
Naujas Populiarus
Brand: Steel-Mate
 Steelmate M910 panoraminis veidrodis su vaizdo registratoriumi ir galinio vaizdo kamera.  Aukšta vaizdo įrašų kokybė, tiek priekinė, tiek galine kamera. Yra judesio daviklis, įsijungia parkavimo metu nuo smūgio.Sąvybės:11.88 colio lietimui jautrus IPS HD ekranas.HD kokybės tiesioginis vaizdas.Loop/Emergency/Time-lapse įrašymo galimybės.Dviejų kanalų vaizdo įrašymas (priekis ir galas) 1080p raiška.Yra parkavimo rėžimas.Suderinamas su ONE-S produktų linija.Įspėjimo signalai.Leng..
270.00€
Skylių iškirtimo presas 25mm
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Skylių iškirtimo presas 25mm, skirtas padaryti skyles parkavimo sistemų jutikliams...
25.00€
Steelmate aklųjų zonų aptikimo sistema SBS - 1 Steelmate aklųjų zonų aptikimo sistema SBS - 1
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Ši sistema yra mikrobanginė aklųjų zonų aptikimo sistema, sistema gali stebėti abi transporto priemonės puses, esančias aklose zonose, kurių neįmanoma pamatyti žiūrint į pagrindinį galinio vaizdo veidrodėlį arba į šoninius veidrodėlius. Vairuotojui aplenkiant kitą automobilį ar keičiant juostą, sistema praneš, kai transporto priemonė pateks į aptikimo zoną.Sistemą sudaro :Blokas, mikrobangų davikliai, sistemos laidai, ekrano laidas, magnetai, naudojimo ir montavimo instrukcija.Aptikimo sąlygos i..
270.00€
Brand: Steel-Mate
Dviejų daviklių parkavimo sistema Steelmate galui arba priekiui P12 ir aklųjų zonų aptikimo sistema BS608 viename ekranėlyje.Parkavimo sistema STEELMATE P12 su galimybe montuoti tiek gale, tiek priekyje, su  14D-15 jutikliais.Jutikliai, tvirtinami iš išorinės bamperio pusėsJutiklių spalvos: juoda blizgi, juoda matinė, sidabrinė, balta, galima dažyti automobilio spalva.Greitas kliūčių aptikimasGarso aliarmas (pyptelėjimas) indikuoja kliūties vietąKai kliūtis yra 30 cm atstumu nuo transporto ..
250.00€
Brand: Steel-Mate
  Apsaugos sistema(signalizacija) kūdikio sėdynei.Privalumai:Lengvas instaliavimas Apsaugo kūdikį, nuo galimo perkaitimo. Bevielė sistema. Keičiami maitinimo elementai. Įspėja, jeigu vaikas atsisega saugos diržą. Įspėja, kad vaikas vis dar automobilyje, vairuotojui atsisegus saugos diržą. Įspėja, jeigu išsekęs prietaiso akumuliatorius. Stabilus signalo perdavimas bevieliu ryšiu Galima įjungti begarsį rėžimą, tik trumpam išlipant, pavyzdžiui degalinėje.Prietaiso i..
19.00€
Steelmate grąžtas
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Grąžtas gali būti 18,8 mm arba 20 mm...
3.00€
Steelmate jutiklis 14D-10
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Steel Mate jutiklis 14D - 10. Šis modelis universalesnis, dėl išlenktų gumų, jis gali tilpti nuo 18.8mm iki 21mm skyles  ..
16.00€
Steelmate jutiklis 14D-12
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Steel Mate jutiklis 14D-12 kurio diametras 18,4mm  ..
18.00€
Steelmate jutiklis 14D-13 Steelmate jutiklis 14D-13
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Steel Mate jutiklis 14D-13 kurio diametras yra 16mm. Šis daviklis montuojamas iš bamperio vidaus.   ​..
24.00€
Brand: Steel-Mate
OE tipo 14S-33 jutiklis Steel Mate parkavimo sistemoms. Jutiklis montuojamas iš vidinės bamperio pusės.  ..
24.00€
Brand: Steel-Mate
SteelMate padangų slėgio kompresorius PO3, turintis kelis skirtingus antgalius ne tik padangų pūtimui, bet skirtas ir kamuoliams ar čiužiniams. Praktiškas, kokybiškas, patogus. ..
24.00€
Steelmate parkavimo sistema galui PTS410-VW Steelmate parkavimo sistema galui PTS410-VW
Populiarus
Brand: Steel-Mate
Tai 4 jutiklių parkavimo sistema galui, kuri adaptuojasi prie gamyklinio automobilio ekrano. Tinka VW markės automobiliams. Atstumas iki kliūties rodomas ekrane ir girdimas garso signalas - pypsėjimas. Jutiklius galima dažyti. Sistema automatiškai aptinka neveikiančius daviklius.   Į komplektą įeina:4 parkavimo jutikliai, valdymo blokas, CAN modulis, buzzer'is ir laidai.Produkto savybės:Jutikliai montuojami į galinį bamperį (18,5 mm) Jutikliai gali būti ir ..
110.00€
Steelmate Parkavimo sistema su vaizdo kamera PTSV401 Steelmate Parkavimo sistema su vaizdo kamera PTSV401
Populiarus
Brand: Steel-Mate
  Parkavimo sistema – tai modernus įrenginys, kurio pagalba galima saugiau ir patogiau vairuoti automobilį parkuojant. Buferiuose įrengtų ultragarsinių jutiklių pagalba ekrane rodoma tiksli informacija apie atstumą iki kliūties, kas žymiai palengvina parkavimą bei manevravimą nedidelėje erdvėje, ypač tamsiu paros metu.Steel Mate PTSV 401 - moderni sistema su vaizdo kamera prijungiama prie originalaus ekrano, skirta parkuoti savo automobilį patogiau ir saugiau.Kiti sistemos privalum..
140.00€
Brand: Steel-Mate
Parkavimo sistema – tai modernus įrenginys, kurio pagalba galima saugiau ir patogiau vairuoti automobilį parkuojant. Buferiuose įrengtų ultragarsinių jutiklių pagalba gaunama tiksli informacija apie atstumą iki kliūties, kas žymiai palengvina parkavimą bei manevravimą nedidelėje erdvėje, ypač tamsiu paros metu.Steel Mate PD 800 - Tai OE parkavimo sistema skirta galui ir priekiui su 8 skaitmeniniais jutikliais, skirta parkuoti savo automobilį patogiau ir saugiau, lyjant stipriam vėjui ar esan..
99.00€
Brand: Steel-Mate
Steelmate priekinio susidūrimo įspėjimo sistema FCW- 1, yra skirta priekinio susidūrimo pavojui aptikti ir įspėti apie tai vairuotoją.Daviklių, pagalba sistema stebi priešais važiuojančias transporto priemones, ir aptikusi galimą pavojų perspėja vairuotoją, garso signalu.Sąvybės:Suderinamas su ONE-S produktų linija.Bevielis duomenų perdavimas.Daviklio veikimo diapazonas: 24Ghz.Reguliuojamas įspėjimo signalo garsas.Darbinis atstumas 70 metrų.Aptinka judančius objektus 0-252 km/h diapazo..
390.00€
Steelmate PTS400Q-COM
Naujas
Brand: Steel-Mate
Parkavimo sistema – tai modernus įrenginys, kurio pagalba galima saugiau ir patogiau vairuoti automobilį parkuojant. Automobilio gale arba priekyje įrengtų ultragarsinių jutiklių pagalba ekrane rodoma tiksli informacija apie atstumą iki kliūties, kas žymiai palengvina parkavimą bei manevravimą nedidelėje erdvėje, ypač tamsiu paros metu.Steel Mate PTS 400Q-COM - moderni sistema su belaidžiu ekranu, skirta parkuotis patogiau ir saugiau. Ši sistema pritaikyta sunkiajam krovininiam bei kel..
140.00€
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 42 (2 puslapių)
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.