Menu
Jūsų krepšelis

Autopilotai

Autopiloto įranga
Nemokamas
 Tikriausiai vairuodami automobilį visada galvojate apie tai, kaip padidinti sau komfortą, važiuojant ypatingai didesnius atstumus, ar jaustis automobilyje taip patogiai, kad nevargintų jokie pedalų spaudinėjimo viražai, ar greičių dėžės junginėjimas kas keletą sekundžių ? Taip, jūs teisingai supratote, kalbėsime apie autopiloto įrangą, kitaip tariant „cruise control“ sistemą, kuri jums padės padaryti šiuos dalykus. Pagrindiniai tokios sistemos privalumai:Tai labai palengvina vai..
Autopiloto įrangos komplektas su įmontavimo darbais Autopiloto įrangos komplektas su įmontavimo darbais
Populiarus
Brand: Liteon
AP900 - autopilotas / greičio ribotuvas. Veikia kaip įprastas autopilotas, tačiau kartu turi papildomą funkciją- greičio ribotuvą. Autopiloto centrinis blokas AP-900 (automobiliams su elektroniškai reguliuojamu akseleratoriumi) su Drive-By-Wire (DBW) technologija yra skirtas naujesniems automobiliams, kuriuose akseleratorius ir vožtuvai reguliuojami per ECU (Engine Control Unit).   Autopiloto privalumai:Sumažėjas nuovargis, padidėjas komfortas Sumažėjusio..
550.00€
Brand: Liteon
AP900- autopilotas / greičio ribotuvas. Veikia kaip įprastas autopilotas, tačiau kartu turi papildomą funkciją- greičio ribotuvą.Autopiloto centrinis blokas AP-900 su Drive-By-Wire (DBW) technologija yra skirtas naujesniems automobiliams, kuriuose akseleratorius ir vožtuvai reguliuojami per ECU (Engine Control Unit). Yra galimybė jungti per Can-Bus magistralę. Autopilotas- pastovaus greičio palaikymo prietaisas. Autopiloto pagrindiniai privalumai: komfortas ir degalų ekonomija (..
250.00€
Brand: Liteon
AP900 CAN - autopilotas / greičio ribotuvas. Veikia kaip įprastas autopilotas, tačiau kartu turi papildomą funkciją- greičio ribotuvą.Autopiloto centrinis blokas AP-900 su Drive-By-Wire (DBW) technologija yra skirtas naujesniems automobiliams, kuriuose akseleratorius ir vožtuvai reguliuojami per ECU (Engine Control Unit). Yra galimybė jungti per Can-Bus magistralę. Autopilotas- pastovaus greičio palaikymo prietaisas. Autopiloto pagrindiniai privalumai: komfortas ir degalų ekonom..
250.00€
Brand: Liteon
AP900Ci CAN - autopilotas / greičio ribotuvas. Veikia kaip įprastas autopilotas, tačiau kartu turi papildomą funkciją- greičio ribotuvą.Autopiloto centrinis blokas AP-900Ci su Drive-By-Wire (DBW) technologija yra skirtas naujesniems automobiliams, kuriuose akseleratorius ir vožtuvai reguliuojami per ECU (Engine Control Unit). Yra galimybė jungti per Can-Bus magistralę. Autopilotas- pastovaus greičio palaikymo prietaisas. Autopiloto pagrindiniai privalumai: komfortas ir degalų ek..
250.00€
Brand: Liteon
Magnetinis greičio daviklis su 2 magnetais. Nustato transporto priemonės greitį ir sukimo momentą elektros impulsų pagalba.  ..
17.00€
Brand: Liteon
Sankabos daviklis, reikalingas automobiliuose su mechanine pavarų dėže (paspaudus sankabą autopilotas išsijungia).   ..
17.00€
Brand: Liteon
Sankabos daviklis, reikalingas automobiliuose su mechanine pavarų dėže (paspaudus sankabą autopilotas išsijungia).   ..
17.00€
LiteON CM35
Populiarus
Brand: Liteon
Autopiloto valdymo svirtelė, montuojama prie vairo bloko.   ..
110.00€
Brand: Liteon
Skirta prisijungti prie automobilio pėdalo kontaktų.  ..
40.00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.