Pandora gamintojas paskutiniu metu dirba ties naujom išmaniojo telefono valdymo aplikacijomis.

        Šiuo metu tobilinamos dvejos aplikacijos. Tai "Pandora Conect" ir "Pandora EVO". Tai išties įspūdingos aplikacijos, kuriomis Pandora sistemų vartotojai galės naudotis nemokamai.

    Apie pačią Pandora Smart sistemą galite rasti informacijos puslapyje www.pandorasmart.lt  . 

    O dabar trupma pažvalga apie šias naujas aplikacijas

    Pradžioje apžvelgsime "Pandora Connect"

    Nuo 2020 metų rugpjūčio 27 dienos visiems senų ir naujų „Pandora“ sistemų vartotojams sukūrta visiškai nauja „Pandora Connect“ programėlė. Įdomi tiek išvaizda, tiek vidiniu turiniu. Ji tapo daug modernesnė, patogi ir, kas yra labai svarbu, ji yra greitesnė.

                                              

    Naujosios programėlės vizualinis stilius visiškai kitoks negu ankstesnių Pandora valdymo programėlių. 3D vaizdas iš šono ir viršaus pagrindiniame ekrane suteikia intuityvų jūsų transporto priemonės vaizdą. Net jei langai vis dar atidaryti, tai pamatysite programoje.


            


    Valdymo skydelis pritaikytas platiems šiuolaikinių išmaniųjų telefonų ekranams. Jis buvo perkeltas į centrą, todėl valdymas tapo patogesnis ir aiškesnis.


                                              


    Papildomi valdymo mygtukai yra paslėpti ir neuždengia ekrano. Norėdami juos suaktyvinti, lengvai paspauskite pagrindiniame skydelyje. Galite pakeisti jų iš anksto nustatytą priskyrimą ir pritaikyti kaip norite.


            


    Ekrano apačioje yra žemėlapis, kuriame nurodoma jūsų automobilio vieta ir jo judėjimas. Žemėlapiai iš „Yandex“ ir „Google“. Žemėlapius galite pakeisti į paskutinių įvykių istorijos vaizdą.


            


 Papildomos žemėlapio piktogramos išplės jį iki viso ekrano, nubraižys maršrutą iki savo automobilio ir nustatys jo vietą


             

                                                


    Automobilio duomenų  piktogramos buvo perskirstytos. Jos pasislinko į dešinę vertikalią liniją. Galite savarankiškai sukonfigūruoti jums reikalingų parametrų rodymą


                                                           


    Mygtukas „Įvykių istorija“ su išsamia veiksmų informacija dabar buvo perkeltas žemyn, kad būtų patogiau ir paprasčiau perjungti kitas funkcijas. Galite išsamiai peržiūrėti bet kurią kelionių istoriją. Visa informacija apie greitį, laiką, atstumą, staigius manevrus rodoma ekrane.


            


    Intuityviai suprantami nustatymai padės nustatyti  ir valdyti automobilį pagal jūsų norus. Yra daugiau parinkčių, kad vartotojas galėtų lanksčiau sukonfigūruoti pagedaujamus nustatymus.

           


    Kai suveikia bet kuris iš sukonfigūruotų jutiklių, galite vizualiai pamatyti, kuri iš apsaugos zonų įjungė aliarmo režimą

            


    Net atidaryti langai tikrai primins apie save

            

 

    Paskutinis "Pandora Connect"  aplikacijos  atnaujinimas išėjo 2020 metų gruodžio 28 dieną. Su šia diena ši aplikacija jau yra išdirbta ir telefonams su iOS sistema.

    Su šiuo atnaujinimu papildomai atsirado:

            • Galimybė panaudoti itin populiarios „tamsios temos“ galimybes. Tamsi tema gali pagerinti ekrano matomumą ir padėti taupyti prietaisų akumuliatoriaus energiją

                                               


             Galimybė pakeisti savo automobilio spalvą ekrane.  Dėl plačių ir lanksčių nustatymų tapo įmanoma atkurti originalią automobilio kėbulo spalvą arba išbandyti stilingas ir itin ryškias paletes.


                                               


            •  Optimizuota „Bluetooth“ funkcija. Dabar žymiai pagerėjo programos veikimas su sistemos bloku  per „Bluetooth“, apeinant serverio ir GPRS ryšį.

Kas naujo realizuota telefonams su Android sistema:

• Pridėtas filtras, kuris įgalina arba išjungia reikiamų duomenų rodymą įvykių istorijoje.

• Pridėtas naujas vizualas aplikacijoje su motociklo vaizdu, kas yra labai patrauklu Europos vartotojams, kur kaikuriose Europos regionuose dėl gana šilto klimato motociklinės transporto priemonės pirmauja kaip transporto priemonė.

• Pridėtas naujas vaizdas iš viršaus. Vartotojai išmaniojo telefono darbalaukyje gavo informatyvų automobilio vaizdą su reguliariais būsenos informacijos atnaujinimais.

            

    "Pandora Connect" aplikacijos video prezentaciją galite pažiūrėti ir čia: https://youtu.be/APHC-gBp8kA 

    "Pandora Connect"  aplikacija nuolat tobulinama ir toliau. Sekite atnaujinimus.


            Apžvelkime "Pandora EVO" aplikaciją

    Ištrauka: "Pandora EVO - naujas evoliucijos etapas. Šiandien savo išmaniojo telefono ekrane galite paliesti ateities pasaulį! „Pandora EVO“ programa yra visiškai naujas požiūris į „Pandora“ saugos sistemų valdymą ir konfigūravimą."   Štai taip Pandora gamintojas 2020 metų gruodžio 15 dieną paskelbė apie naujos kartos aplikacijos išleidimą.

            

    Iš vaizdo žaidimų ir mokslinės fantastikos filmų neįtikėtinos galimybės atsiranda realiame pasaulyje. Galite juos įvertinti atsisiųsdami naują programą:

    Paprasta ir intuityvi sąsaja, nieko daugiau

                                               

    Realistiški 3D automobilių modeliai: apžiūrėkite iš visų pusių, pakeiskite kėbulo spalvą, salono spalvą ir kt.

                                               

    Patogu visiems: lengva pritaikyti, pridėti ar pašalinti bet kokius mygtukus ir būsenas, kad būtų galima naudoti tik jums reikalingas funkcijas

                                               

    Tinka visoms Pandora sistemoms. Ir seniems vartotojams ir naujiems. Tiesiog parsisiūskite ir naudokite nemokamai. Tiesa kolkas ši aplikacija tinka tik telefonams su Android sistema.

    2021 metų sausio 14 dieną Pandora gamintojas paskelbė, kad baiginėja pradine apklausą, kuriuos automobilių vaizdus pirmiausiai klientai nori matyti. Suprantama, kad modelių papildymo procesas yra netrumpalaikis. Todėl pagal apklausos duomenis Pandora gamintojas ir teiks prioritetus tiems modeliams, kurie yra labiau pareikalaujami rinkoje

           

    Apkalusos metu pastebėta, kad didžiausią susidomėjimą sukėlė naudojimo paprastumas, puiki vizualizacija ir informatyvumas.

                                             


    Nepaisant to, kad „Pandora EVO“ mobilioji programa buvo paleista kaip testinė, ji jau sulaukė daugybės atsiliepimų, atsakymų ir pageidavimų.

    "Pandora EVO" aplikacija nuolatos tobulinama ir toliau. Sekite atnaujinimus.

"Pandora Connent" ir "Pandora EVO" aplikacijos yra pakankamai šviežios ir šiuo metu dar nuolat tobulinamos. Jomis galima naudotis, bet senosios aplikacijos "Pandora Online" (Android sistemai) ir Pandora PRO (iOS sistemai) yra patikrintos per ilgesnį laikotarpį ir veikia puikia. Naujosios aplikacijos dar papuola šiokio tokių nedidelių nesklandumų. Bet galima naudotis ir keliomis aplikacijomis. 

"Pandora Connent" ir "Pandora EVO" aplikacijos šiuo metu yra anglų, rusų ir kt kalbomis (lietuvių kalbos kolkas nėra)

    Senesnės Pandora išmaniosios programėlės "Pandora Online" (Android sistemai) ir Pandora PRO (iOS sistemai) turi ir lietuvių kalbą.

    Pandora produktų valdymas ir konfigūravimas galimas ir per personalinį kompiuterį per https://pandora-on.com/login  

    Apie Pandora Smart galima rasti informacijos ir www.pandorasmart.lt 

    Automobilių elektronika „Pandora“  projektuojama ir gaminama  Rusijos įmonėje Kalugoje, kurioje dirba daugiau nei 700 žmonių. Automobilių apsaugos sistemomis, telemetrijos sistemomis, „Pandora“ imobilizatoriais sėkmingai naudojasi  milijonai vartotojų savo automobiliuose Rusijoje bei  28 Europos ir pasaulio šalyse.

Pandora gamintojo teritorija 2017 metais video: https://youtu.be/SVz3MINR11w