Garso izoliacinės medžiagos „Comfort Mat“ ir paslaugų paketai

“Comfort Mat” gamintojo siūlomos garso izoliacinės medžiagos yra unikali galimybė praplėsti savo automobilio komforto liniją labai reikalinga ir naudinga sritimi. Jūsų automobilis tampa komfortiškas važiuoti be jokių triukšmo šaltinių iš išorės, akustinis komfortas tiesiog leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis muzika automobilyje. Ar ne puiku? Apie viską iš eilės.

Mes jums pasiūlysime unikalų ir labai platų medžiagų asortimentą, kurį pasirinkę galėsite medžiagas ne tik įsigyti, bet  ir susimontuoti pas mus! Mes siūlome jums tris esminius izoliacinių medžiagų paketus su montavimo darbais, priklausomai nuo jūsų automobilioBet pirmiausia turime išsiaiškinti kelis pagrindinius akcentus, kurie privalomi visiems automobiliams.

Norint gauti pilnų išsamų atsakymą apie jūsų automobilio poreikius, galimybes, apsilankykite mūsų puslapio užklausų skiltyje, kur turėsite užpildyti visus užklausos laukelius, pagal kuriuos mes surinksime visą reikalingą informaciją apie automobilį ir izoliacinių medžiagų parinkimo galimybes jūsų unikaliu atveju ir pateiksime jas jums. Norint plačiau įsigilinti kokius paketus mes jums siūlome, juos kaip tik ir pristatome jums čia.

Skaičiuodami optimalų paketą, kad klientams būtų viskas kuo paprasčiau ir aiškiau, automobilius suskirstėme į tris klases (A,B ir C), pagal automobilio tūrį, klasę, erdvę ir kitus parametrus. Pagal tai mes galime orientuotis, kiek skirtingų medžiagų lapų galėsime sunaudoti į tam tikrą automobilių klasę.

 

Atskiros automobilio sritys su montavimo paslauga pagal prioritetinį pasirinkimą

 Jeigu jūsų poreikius pilnai įgyvendins atskiros tam tikros sritys, kuriose mes galime pašalinti garso šaltinius, tai viskas puiku, jūs galite ir nesirinkti viso pilno automobilio paketo, o tik tam tikrą automobilio dalį, kurią norite izoliuoti. Šiuo atveju mes jums išvardinsime visus galimus pasirinkimus ir orientacines kainas, kad jūs galėtumėte nuspręsti, kuris variantas jums pats tinkamiausias. Išdėliojame automobilio sritis, kurios yra pačios populiariausios, jeigu montuojame atskiromis dalimis.

ArkosIzoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus bagažinės apdailas, iki pat skardinės dalies iš vidinės pusės, 1-u, 2-iem arba net 3-imis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo. Dažniausiai darbai atliekami tik galinių arkų dėl problematiško panelių ardymo ir priėjimo priekinėje dalyje.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Vision, Blockator.
BagažinėIzoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus bagažinės apdailas, galinį ratą, iki pat skardinės dalies, iš vidinės pusės, 2-iem arba net 3-imis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Turbo V-ton 4, Vision, Blockator.

Durys. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus durelių apdailas, iki pat skardinės durelių dalies iš vidinės pusės, 1-u, 2-iem arba net 3-imis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Vison, Integra, Turbo V-ton 4, Ultra Soft 10. 
Stogas. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus stogo apdailas, iki pat skardinės stogo dalies, iš vidinės pusės. jeigu tai yra įmanoma, 1-u arba 2-iem sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Skyline, Ultra Soft 10, Soft Wave 15. 
Salono grindysIzoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus grindų apdailas, sėdynes, tvirtinimus, iki pat skardinės grindų dalies, iš vidinės pusės, 1-u, 2-iem arba net 3-imis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Blockshot, Blockator.

KapotasIzoliacinės medžiagos klijuojamos ant kapoto vidinės dalies, 1-u arba 2-iems sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Turbo V-ton 4, Vision.

Salono elementaiIzoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus salone esančias apdailas, perdangas, tarp laidų ir pan. Klijuojama vienu sluoksniu, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Ultra Soft 10, Soft Wave 15.  


Paslaugų paketai

 Kiekvienai automobilių klasei mes pritaikėme tris esminius paketus, kuriuos ir paruošėme jums : Economy, Standart ir Premium. Paketuose mes siūlome jums viso automobilio klijavimą garso izoliacinėmis medžiagomis, neskaidant į atskirus elementus, kad būtų pilnai atliktas viso automobilio garso izoliacijos klijavimas nuo garso šaltinių. Į paketą įeina medžiagų klijavimas šiose srityse : durys, arkos, stogas, salono grindys, bagažinė, kapotas, salono tvirtinimo elementai.

Dabar trumpai apie paketus, kuriuos mes jums paruošėme.

Economy. Šis paketas pritaikytas A,B,C klasės automobiliams, kuriems numatytas 1 arba 2-ių sluoksnių medžiagų klijavimas ant įvairių paviršių. Tai pigiausias variantas, norint pagerinti šiek tiek automobilio garso izoliaciją.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, Turbo V-ton 4, Ultra Soft 10. 

StandartŠis paketas pritaikytas A,B,C klasės automobiliams, kuriems numatytas 1,2 arba 3-ų sluoksnių medžiagų klijavimas ant įvairių paviršių. Tai tarpinis variantas, tarp ekonomiško ir premium klasės, norint gerai pagerinti automobilio garso izoliaciją.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Vison, Skyline,  Blockshot, Turbo V-ton 4, Ultra Soft 10. 

PremiumŠis paketas pritaikytas A,B,C klasės automobiliams, kuriems numatytas 2 arba 3-ų sluoksnių medžiagų klijavimas ant įvairių paviršių. Tai aukščiausio lygio premium klasės medžiagos ir jų suderinimas tarpusavyje, norint išskirtinai gerai pagerinti automobilio garso izoliaciją.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : D2, Integra, Vison, Skyline,  Blockshot, Blockator, Soft Wave 15. 

Apsilankykite specialiame puslapyje www.comfortmat.lt, jame taip pat rasite visas medžiagas, kurias pristatėme čia.

Visą mūsų asortimentą, visas galimas medžiagas, su jų aprašymais, specifikacijomis ir charakteristikomis rasite apsilankę mūsų svetainėje adresu :

https://www.autokraitis.lt/komforto-iranga/garso-izoliacines-medziagos?fm=42