Sprendimai lengvajam transportui

Apsauga nuo gyvūnų Hornet V-120

Ruduo – metas kuomet miško žvėrys pradeda migruoti. Būtent šis faktorius daro įtaką itin dažnam gyvūnų ir transporto priemonių susidūrimui lietinguoju metų laikotarpiu. Būna atvejų, kai tokie susidūrimai neapsieina vien finansiniais nuostoliais, bet ir nutinka tragiškų nelaimių. Viso to galite išvengti įsidiegę į savo automobilius gyvūnus baidantį ultragarsinį švilpuką  Hornet V-120.

Taigi, kas tas Hornet V-120 ir kaip jis veikia? 

Ultragarsinio švilpuko Hornet V-120 paskirtis yra baidyti gyvūnus ir taip apsaugoti Jus nuo galimų susidūrimų su miško žvėrimis.

“Hornet V-120” skleidžia aukšto dažnio, 120 dB garsumo, kryptingas ultragarsines bangas. Jos atsispindi nuo kelio paviršiaus ir gaunamas aido efektas, kuris dar labiau sustiprina signalą. Briedžių, elnių klausa labai jautri, todėl išgirdę skleidžiamą garsą jie suklūsta arba slepiasi nuo galimo pavojaus. Apskaičiuota, kad naudojant produktą su sąlyga, kad vairuotojas išlieka budrus, susidūrimo rizika sumažėja daugiau nei 70 procentų.

Ultragarsinių bangų sklidimo ilgis net iki pusės kilometro spinduliu!

Nors Hornet V-120 ir vadinamas švilpuku, tačiau jo nereikėtų maišyti su švilpukais, kurie aktyvuojasi nuo oro srauto – važiavimo greitis Hornet V-120 švilpukui jokios įtakos neturi.

Daugeliui kyla klausimas, ar gali žmogus išgirsti švilpuko Hornet V-120 skleidžiamą garsą? Kol važiuosite, negirdėsite jokio garso. Tačiau jį galite girdėti, kai sustosite ar pastatysite automobilį stovėjimo vietoje, pavyzdžiui, garaže.  Hornet V-120 skleidžiamas garsas pagal garso bangų dažnį patenka į žmogaus girdimų garsų dažnio intervalą, todėl yra girdimas, tačiau vyresnio  amžiaus žmonės, kurių girdimų garsų dažnio intervalas yra siauresnis, garso gali ir negirdėti.

Hornet V-120 švilpukas tinka bet kuriai transporto priemonei kurios darbinė įtampa yra 8-16V. Tai yra praktiškai visoms transporto priemonėms: automobiliai, motociklai, sunkvežimiai.

Hornet V-120 švilpuko pajungimas prie automobilio.

Šią apsaugą nuo gyvūnų Hornet V-120 švilpuką galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje www.autokraitis.lt.

Dažnai pasitaikantys klausimai apie Hornet V-120 švilpuką.

1. Ar Hornet V-120 veikia švilpuko principu?
Ne. Produktas neturėtų būti lyginamas su švilpuku, kuris aktyvuojamas nuo oro srauto. Važiavimo greitis Hornet V-120 įtakos neturi.
2. Ar skleidžiamą garsą gali girdėti žmogus?
Hornet V-120 skleidžiamas garsas pagal garso bangų dažnį patenka į žmogaus girdimų garsų dažnio intervalą, todėl yra girdimas. Vyresnio amžiaus žmonės, kurių girdimų garsų dažnio intervalas yra siauresnis, garso gali negirdėti.
3. Kada reikėtų įjungti Hornet V-120?
Visada įjunkite produktą važiuodami keliais, kuriuose galima tikėtis sutikti išbėgančių gyvūnų. Tačiau net ir įjungus produktą išlikite budrūs, stebėkite pakeles.
4. Ar automobilyje girdėsis skleidžiamas garsas?
Kol važiuosite, negirdėsite jokio garso. Tačiau jį galite girdėti kai sustosite, ar pastatysite automobilį stovėjimo vietoje, pavyzdžiui, garaže.
5. Ar šis produktas gali erzinti kitus gyvūnėlius?
Kaip ir žmogus, taip ir gyvūnėliai girdės skleidžiamą garsą. Rekomenduojame gyvenamojoje vietoje, stovyklavietėje ar panašioje vietoje produktą išjungti. Dauguma gyvūnų, ypač neprijaukinti, reaguos į skleidžiamą garsą.
6. Kur geriausia produktą sumontuoti?
Automobilio priekinėje dalyje. Svarbiausia, kad matytųsi ir nebūtų užstotas vaizdas į kelio paviršių. Reikalingas 45 laipsnių kampas. Tinkamos vietos – po priekiniu buferiu, radijatoriaus gaubtu, skersiniu bėgiu ir pan.
7. Ar galima Hornet V-120 montuoti automobilio viduje?
Ne. Produktas generuoja garso bangą, kuri turi būti nukreipta tiesiai prieš automobilį. Taip jis veiks efektyviausiai.
8. Ar oro sąlygos turi įtakos produkto veikimui?
Ne. Produktas yra atsparus temperatūros pokyčiams. Taip pat atsparus ir vandeniui, bet ne visiškai. Nepanardinkite į vandenį, saugokite nuo stiprios srovės.
9. Ar Hornet V-120 gali būti įjungtas visą laiką?
Taip, bet gamintojas rekomenduoja jį įjungti tik važiuojant keliais, kuriuose galima sutikti gyvūnų ir esant tamsiam paros metui.
10. Koks yra efektyvus veikimo atstumas?
300-500 metrų.