Menu
Jūsų krepšelis

GPS sekimo įrenginys "Pandora Tracer"

GPS sekimo įrenginys "Pandora Tracer"
GPS sekimo įrenginys "Pandora Tracer"
GPS sekimo įrenginys "Pandora Tracer"
Naujas
GPS sekimo įrenginys "Pandora Tracer"
GPS sekimo įrenginys "Pandora Tracer"
GPS sekimo įrenginys "Pandora Tracer"
GPS sekimo įrenginys "Pandora Tracer"
195.00€
 • Stock: Sandėlyje
 • Model: pantracer
 • Weight: 0.00

Galimi pasirinkimai

PANDORA TRACER
     Jau galima įsigyti visiškai naują, aukščiausios klasės stebėjimo įrenginį, pavadintą „Pandora TRACER“. Tai nedidelio dydžio GPS sekimo įrenginys, turintis naujausias technologijas, tokias kaip 4G modemas, „Bluetooth 5.0“ ir „LIN“, maitinamas pagrindine transporto priemonės baterija, su įtampa (12–24 V) ir avarine atsargine baterija viduje įrenginio. Valdykite savo transportą naudodamiesi „Pandora“ internetinėmis paslaugomis: pandora-on.com ir mobiliąja programa „Pandora Connect“.
 Naujas produktas, 4G GPS sekimo įrenginys „Pandora TRACER“, tinka tiek motociklų savininkams, tiek komercinėms įmonėms, norintiems kontroliuoti transporto priemonių gabenimo maršrutus ir išskirtinę įrangą.
    Šis produktas yra labai efektyvus - specializuotas prietaisas, skirtas transporto priemonių būklei, vietai ir judėjimui stebėti, ir buvo sukurtas siekiant išplėsti šiuolaikinio GPS sekimo įrenginio pajėgumus, derinant patogias kontrolės funkcijas.

Bluetooth 5.0“ užtikrina ryšį su savininku ir, jei trūksta GSM tinklo, automatinis perjungimas tarp GSM tinklo ir „Bluetooth“ leidžia lengvai konfigūruoti įrenginį.
  „Pandora TRACER“ gali būti ir apsaugos nuo vagystės sistema, pasižyminti šiomis savybėmis:


Papildomos galimybės

 • Panaudojant specialų "Pandora Tracer" išjėjimą galime valdyti „Webasto“/„Eberspaecher“ variklio šildytuvą išmaniosios programėlės pagalba, kuri yra suinstaliuota jūsų telefone
 • Panaudojant "Bluetooth 5.0" sąsają priprogramuotos ID žymės ir/arba išmanusis telefonas naudojimas kaip vairuotojo identifikatorius. O belaidžio ryšio blokavimo relės, belaidis variklio skyriaus modulis leidžia blokuoti variklio užvedimą ir daryti papildomus pageidaujamus valdymus
 • Didelio tikslumo koordinačių nustatymas per rekordinį laiką, naudojant GSM/GPS technologiją. Naudojant specialiai sukonfigūruotus algoritmus, kurie užtikrina aukščiausią atsparumą trukdžiams, per kelias sekundes gaunama daugkartinė koordinačių informacija.
 • Mažesnės energijos sąnaudos. Tiesą sakant, energijos suvartojimas yra mažesnis nei 9,5 mA, kai variklis yra išjungtas ir yra aktyvus 4G ryšys, ir apie 15 mA, kai variklis yra aktyvus ir automobilis važiuoja.
 • Įmontuota ličio baterija „Pandora TRACER“ užtikrina, kad gaminys veikia normaliai, net jei jis yra atjungtas nuo maitinimo šaltinio.
 • „Pandora TRACER“ yra labai aprūpintas 4G plačiajuosčio ryšio modemu, kuris veikia visose mobiliojo tinklo zonose ir užtikrina ryšį su transporto priemone. Net ir esant maksimaliai tinklo apkrovai, 4G visada palaiko ryšį, tiesiogiai perduodamas informaciją apie transporto priemonės buvimo vietą ir įvykius savininko išmaniajam telefonui.
 • Įmontuotas akselerometras veikia kaip smūgio/posvyrio/judesio jutiklis
 • Bluetooth“ sąsaja leidžia suporuoti iki 3 identifikatorių (ID-autorizavimo įrenginių), 2 bevieles relės ir RHM-03BT modulį.

    „Pandora TRACER“ yra modernus, labai daugiafunkcinis aukštųjų technologijų GSM/GPS modulis. Tiesą sakant, tai yra visa saugumo sistema (jutiklių apsauga, įvykių stebėjimas ir vietos stebėjimas), turinti mažiau įėjimų ir išėjimų, todėl naujasis produktas yra labai patrauklus pasiūlymas rinkoje.


Naudojimo instrukcija pdf

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.