UAB „Kraitis” partnerių tinklo atstovai dirba automobilių komforto ir apsaugos įranga bei automobilių techninio aptarnavimo ir konsultavimo automobilių techninio aptarnavimo klausimais srityse, ir siekia savo prekes ir paslaugas padaryti prieinamas platesniam klientų ratui, bei tobulinti klientų aptarnavimo kokybę.

Šiuo tikslu yra vystomas bendradarbiavimo projektas su partneriais visoje Lietuvoje. Mes galime jums pasiūlyti montavimo paslaugas visoje Lietuvoje, bet dėl konkrečių miestų ar miestelių reikia teirautis telefonu, ar yra galimybė, nes ne visi mūsų partneriai ypač mažesniuose regionuose galės jus aptarnauti visais įmanomais klausimas, galbūt tik tam tikrais. Todėl turime partnerius didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Marijampolė, Utena), kuriuose turime galimybę aptarnauti jus praktiškai visais klausimais, susijusiais su mūsų prekiaujama produkcija ir montavimo darbais. 

UAB „ERA service” yra vienas iš minėto tinklo atstovų Kaune. Atstovauja „ERA Service” tinklą šiame mieste, vykdo automobilių apsaugos ir komforto įrangos montavimo ir techninio aptarnavimo paslaugas.