AutoKraitis.lt – specializuota automobilių komforto bei aksesuarų e-parduotuvė, kviečia pasinaudoti galimybe įsigyti prekę su montavimo paslauga. Tokiu būdu taupote laiką – nereikia ieškoti meistro, kas sumontuos įsigytą įrangą, vietoje to, e-parduotuvėje pasirinkus daiktą, pasirenkate vietą, kur susimontuoti (pagal miestą iš sąrašo pasirenkate, kur patogiau). Taip pat taupote pinigus, nes tik užsakius su montavimo paslaugomis iš autokraitis.lt galime garantuoti nurodytą kainą, kitu atveju – montavimo kaina gali būti didesnė, t.y. tai priklauso nuo serviso, kuris montuoja kainodaros. Mūsų serviso kokybės ir darbo praktinė patirtis leis jus aptarnauti kokybiškai, greitai ir išspręsti visus techninius klausimus jums patiems nepatiriant laiko nuostolių.

Kodėl verta rinktis UAB Kraitis partnerių servisų tinklą?

Montavimo darbų kaina yra garantuota

  • Nesvarbu, koks yra kliento automobilis ar kiek laiko užtruks sumontuoti detalę – darbų kaina išlieka tokia pati, kokia yra nurodyta prekės aprašyme;
  • Todėl klientas gali išlikti ramus – montavimo kaina neišaugs.  


Parenkamas reikiamas specialistas

Skirtingi serviso darbuotojai specializuojasi skirtingose srityse. Tačiau klientui nereikia tuo rūpintis ir gaišti laiko ieškant reikiamo specialisto – gavus užsakymą UAB Kraitis informuoja atsakingą serviso darbuotoją pats. Klientui belieka atvykti į sutartą vietą.


Taikomas garantinis aptarnavimas ne tik įsigytai prekei, bet ir montavimo darbams

Klientas gauna garantiją ne tik nusipirktam produktui, bet ir montavimo darbams (tuo atveju, jei montavimo darbus atlieka UAB Kraitis partneriai).

Garantinio aptarnavimo laikotarpiu, jei produktą reikia išmontuoti ir vėl sumontuoti, tai klientui papildomai nieko nekainuoja.