Menu
Jūsų krepšelis

Užklausos

Apsauga nuo gyvūnų
Nemokamas
Technologijos, apsaugančios automobilį nuo gyvūnų Gyvūnai, ypač laukiniai, gali sukelti nemažai rūpesčių. Pirmoji situacija: sakykime, Jūsų automobilis ilgą laiką stovi lauke. Šaltuoju metų laiku, kai lauke vėsu, variklio skyriuje gali apsigyventi įvairūs graužikai, nes ten daugiau šilumos. Jie gali nugraužti elektros laidus bei sukelti kitų nepatogumų. Antroji situacija  - incidentai keliuose, kuriuos sukelia laukiniai gyvūnai. Tokių įvykių ypač padaugėja  migracijos laikotarp..
Automobilio apsaugos sistemos
Nemokamas
Apsaugos sistemos ir jų sprendimai jūsų automobiliui Jeigu jūs lankotės šioje užklausoje, tai jus tikrai sudomino apsaugos sistemos įdiegimo galimybė jūsų automobiliui. Bet tam būtina lengvai, paprastai ir aiškiai pateikti jums trumpai visą reikiamą informaciją, nuo ko pradėti, ką reikia žinoti, norint įsigyti ir susimontuoti apsaugos sistemą ir kokios jos apskritai yra siūlomos mūsų asortimente. Norint įsidiegti sistemą, kuri pilnai atitiktų jūsų lūkesčius, reikalavimus ir poreikius, re..
Autonominė kuro bako apsaugos sistema
Nemokamas
Pilnai autonominė kuro bako apsaugos sistema. Tinka sunkvežimiams ir kitai sunkiasvorei technikai, komerciniam transportui. Nesudėtingas montavimas ir valdymas. Sistema valdoma vienu mygtuko paspaudimu.  Valdymo skydelyje įmontuoti LED diodai informuoja vairuotoją apie apsaugos sistemos būklę. (pvz. sistema įjungta/išjungta; suveikimų istorija).Nors sistema idealiai tinka kuro bako apsaugai, tačiau jos panaudojimas - itin platus. Galima apsaugoti ir stebėti bet kurias atidaromas viet..
-1.00€
Autopiloto įranga
Nemokamas
 Tikriausiai vairuodami automobilį visada galvojate apie tai, kaip padidinti sau komfortą, važiuojant ypatingai didesnius atstumus, ar jaustis automobilyje taip patogiai, kad nevargintų jokie pedalų spaudinėjimo viražai, ar greičių dėžės junginėjimas kas keletą sekundžių ? Taip, jūs teisingai supratote, kalbėsime apie autopiloto įrangą, kitaip tariant „cruise control“ sistemą, kuri jums padės padaryti šiuos dalykus. Pagrindiniai tokios sistemos privalumai:Tai labai palengvina vai..
Garso izoliacinių medžiagų montavimo paketas Garso izoliacinių medžiagų montavimo paketas
Nemokamas
Comfort Mat garso izoliacinės medžiagos  “ComfortMat” gamintojo siūlomos garso izoliacinės medžiagos yra unikali galimybė praplėsti savo automobilio komforto liniją labai reikalinga ir naudinga sritimi. Jūsų automobilis tampa komfortiškas važiuoti be jokių triukšmo šaltinių iš išorės, akustinis komfortas tiesiog leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis muzika automobilyje. Ar ne puiku? Apie viską iš eilės.  Mes jums pasiūlysime unikalų ir labai platų medžiagų asortimentą, kurį p..
Laisvų rankų įranga
Nemokamas
 Kiekvienas atsakingas vairuotojas puikiai supranta, kokia nesaugi gali būti kelionė automobiliu vairuojant ir naudojantis telefonu. Tačiau tai visai nereiškia, kad vairuojant transporto priemonę reikia visai pamiršti apie komunikaciją. Tiesiog vertėtų pasirūpinti laisvų rankų įranga. Jau iš tolo nesunku atpažinti vairuotojus, kurie naudojasi telefonu be laisvų rankų įrangos. Vairuojant reikalingos abi rankos ir visas dėmesys, o jį sutelkti įmanoma tik neužsiimant pašaline veikla...
LED DRL dienos šviesos žibintai
Nemokamas
LED DRL (Day Running Lights- angl. dienos šviesos žibintai) populiarumas įgauna pagreitį, vis daugiau žmonių pastebi dienos šviesos žibintų privalumus (taupomas kuras, mažiau apkraunamas generatoriaus darbas). Šioje užklausoje mes jums padėsime išsirinkti savo automobiliui tinkamiausią modelį pagal išmatavimus, atliekamas funkcijas ir pritaikyti jūsų poreikiams. Nenuostabu, jog rinkoje atsiranda įvairių nekokybiškų plagiatų. Šioje užklausoje norėtume apžvelgti į kokius požymius reikėt..
Nuotolinis automobilio užvedimas - pašildymas
Nemokamas
 “Pandora” gamintojo siūlomas nuotolinis automobilio užvedimas per atstumą yra unikali galimybė praplėsti savo automobilio komforto liniją labai reikalingu ir naudingu įrenginiu, kuris padės ne tik žiemą pašildyti jums automobilį, bet ir vasarą jį atšaldyti, o prie šios komforto įrangos jūs jau automatiškai komplekte turėsite pilną paketą apsaugos sistemos, su telemetrija, automobilio būsena ir istorija, kuri saugos jūsų automobilį, kad ir kur jis bebūtų, ar būtų užvestu varikliu ar ..
Padangų slėgio matavimo įranga
Nemokamas
Krovinių pervežimas – sunkus bei itin atsakingas darbas, o svarbiausias vairuotojo uždavinys – išsaugoti krovinį nepažeistą bei pristatyti jį laiku. Siekiant užtikrinti krovinio saugumą į darbą pasitelkiamos įvairios priemonės. Viena iš jų – puikus įrenginys „Steel Mate TP-81“, tai prietaisas, skirtas matuoti ir pateikti vaizdinę informaciją apie padangų slėgį ir temperatūrą.Kas yra Steelmate TPMS?TPMS sunkvežimiams yra bevielis prietaisas, skirtas matuoti ir pateikti vai..
-1.00€
Parkavimo sistema komerciniam transportui
Nemokamas
Parkavimo sistema – tai modernus įrenginys, kurio pagalba galima saugiau ir patogiau vairuoti automobilį parkuojant. Automobilio gale arba priekyje įrengtų ultragarsinių jutiklių pagalba garsine indikacija pateikiama tiksli informacija apie atstumą iki kliūties, kas žymiai palengvina parkavimą bei manevravimą nedidelėje erdvėje, ypač tamsiu paros metu.„Steel Mate PTS400W1-COM“  - moderni sistema su belaidžiu garsiniu signalu, skirta parkuotis galu patogiau ir saugiau. Ši..
-1.00€
Parkavimo sistemos
Nemokamas
„Steelmate“ - lyderiaujanti pasaulyje gamykla mobiliosios elektronikos srityje. Įkurta 1993 metais, Steelmate yra profesionali gamykla, kuri gamina: automobilių signalizacijas, parkavimo sistemas, padangų slėgio matuoklius, GPS navigacijas, laisvų rankų įrangą, audio aparatūrą ir kitus automobiliams skirtus elektronikos priedus. Su beveik 20 metų patirtimi gamykla sugebėjo sukurti pirmą gerai žinomą prekės ženklą Kinijos mobiliosios elektronikos srityje.Užpildę užklausos formą, gausite pas..
Šildomos sėdynės
Nemokamas
 Dienoms vis trumpėjant, o temperatūrai tolygiai mažėjant, išėję iš namų skubame į savo automobilius ieškoti šilumos. Tačiau žiemą tik įsėdus į šaltą automobilį jaučiamas dar didesnis diskomfortas nuo šaltų sėdynių. Gerai tiems, pas kuriuos yra šildomos sėdynės, tačiau ne problema ir tiems, kurių automobiliuose šio malonumo nėra, kadangi galime pasiūlyti susimontuoti į savo automobilius sėdynių šildymą. Užpildykite šią užklausą ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu. Sėdyn..
USB sprendimai
Nemokamas
USB/Audio sprendimai jūsų automobiliui„Dension“ USB adapteriai pasižymi tuo, jog palaiko aukštą garso kokybę. Rinkoje esantys FM moduliatoriai smarkiai nusileidžia garso kokybe. Tą patį galima pasakyti ir su USB adapteriais – „Dension“ išlieka kokybės lyderis. Tačiau lyginant su kitų firmų USB adapteriais – „Dension“ papildomai išsiskiria tuo , jog gali palaikyti USB laikmenas iki 250 GB. (Rinkoje esantys USB adapteriai dažniausiai palaiko tik iki 4GB). Kitas svarbus aspektas, ypač n..
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.