Menu
Jūsų krepšelis

Parkavimo sistemos

Parkavimo sistemos
Nemokamas

„Steelmate“ - lyderiaujanti pasaulyje gamykla mobiliosios elektronikos srityje. Įkurta 1993 metais, Steelmate yra profesionali gamykla, kuri gamina: automobilių signalizacijas, parkavimo sistemas, padangų slėgio matuoklius, GPS navigacijas, laisvų rankų įrangą, audio aparatūrą ir kitus automobiliams skirtus elektronikos priedus. Su beveik 20 metų patirtimi gamykla sugebėjo sukurti pirmą gerai žinomą prekės ženklą Kinijos mobiliosios elektronikos srityje.

  Užpildę užklausos formą, gausite pasiūlymą savo automobiliui, kokią parkavimo sistemą galime jums pasiūlyti ir koks variantas labiausiai atitiks jūsų lūkesčius. Parkavimo sistemos asortimente skirstomos į šias pagrindines grupes :

  1.              Parkavimo sistema galui ( garsinė sistema, arba su ekranėliu);

  2.              Parkavimo sistema priekiui ( garsinė sistema, arba su ekranėliu);

  3.              Parkavimo sistema priekiui ir galui ( garsinė sistema, arba su ekranėliu);

  4.              Parkavimo sistema galui, sugalinio vaizdo kamera.


  Parkavimo sistemą komplektą sudaro centrinis blokas, pajungimo laidai, davikliai, daviklių prailginimo laidai, garsinis signalas, arba ekranėlis, bei naudojimo ir montavimo instrukcijos. Sistemų skirtumus realiai padaro tik minėtas skirstymas viršuje, bei daviklių ir ekranų rūšys. Davikliai esantys asortimente :

  1.       Išorinis daviklis 14D-12 ( komplekte įeina pasvirimo kampų žiedai);

  2.       Išorinis daviklis 14D-15 ( komplekte įeina pasvirimo kampų žiedai,  gumytės davikliams);

  3.       Išorinis daviklis 14D-10 ( komplekte tik davikliai);

  4.       Vidinis daviklis 14D-13   ( su klijuojamais laikikliais);

  5.       Vidinis daviklis 14D-17   ( su reguliuojamu laikikliu);

  6.       Vidinis daviklis 14S-33   ( su reguliuojamu laikikliu).

  14D – 12 ir14D – 15 davikliai

  Šie davikliai standartiškai įeina į visas „Steelmate“ parkavimo sistemas. Šie davikliai turi 4 laipsnių kampą. Į komplektą taip pat įeina 0 laipsnių ir 10 laipsnių kampai. Davikliai būna juodos, juodos matinės, sidabrinės ir baltų spalvų arba galime pasiūlyti jutiklius dažyti pagal kėbulo originalią spalvą.

  Lyginant 14D-12 jutiklį su savo pirmtakais (12B-09), jis pasižymi kompaktiškesniu montavimu, o tai reiškia, jog tarpas tarp daviklio galvutės ir bamperio yra mažesnis. Dėl šios priežasties tarpuose sunkiau kauptis sniegui ar lietaus lašams. Taip pat šio jutiklio viena iš naujovių yra ta, kad spyruoklė nuo šiol pakeista silikonu. Šio pakeitimo dėka gaunamas mažesnis rezonansas su automobilio bamperiu. 14D – 15 daviklių skirtumas nuo 14D – 12 tas, kad komplekte įeina silikoninės gumos pakeitimui.

  Daviklio diametras 18,4 mm, reikalingas grąžtas skylei išgręžti – 18,8 mm.


   

   

   

  14D – 10daviklis

  Daviklio diametras 18,8 mm, reikalingas grąžtas skylei išgręžti – 18,8 mm. Šis modelis universalesnis, dėl išlenktų gumų, jis gali tilpti į bamperio skyles nuo 18.8mm iki 21mm. Šis daviklis žiedų neturi.  Daviklio spalva – juoda blizgi.  Galime pasiūlyti jutiklius dažyti pagal kėbulo originalią spalvą.

   

   

   

   

  14D – 13daviklis

  OE dizaino vidinis jutiklis, montuojamas iš bamperio vidaus, turi 0° kampą. Turi klijuojamus tvirtinimus. Diametras – 15,9 mm. Reikalingas grąžtas skylei išgręžti – 16 mm. Daviklio spalva – juoda matinė, sidabrinė. Galime pasiūlyti jutiklius dažyti pagal kėbulo originalią spalvą. Lygus su bamperio paviršiumi, atrodo, kaip originalus.

   

   

   

   

  14D – 17daviklis

  OE naujos kartos dizaino vidinis jutiklis, montuojamas iš bamperio vidaus, turi 0° kampą. Turi reguliuojamą laikiklio tvirtinimą ir silikonines keičiamas gumas.  Diametras – 15,9 mm. Reikalingas grąžtas skylei išgręžti – 16 mm. Lygus su bamperio paviršiumi, atrodo, kaip originalus. Daviklio spalva – juoda blizgi, juoda matinė, sidabrinė, balta.

   

   

  14S – 33daviklis

  Vidinis jutiklis, montuojamas iš bamperio vidaus, turi 6° kampą. Turi reguliuojamą laikiklio tvirtinimą, dažnai pritaikomas į gamyklines bamperio skyles, kaip analogas gamykliniams davikliams. Lygus su bamperio paviršiumi, atrodo, kaip originalus. Diametras – 22 mm. Reikalingas grąžtas skylei išgręžti – 25 mm. Daviklio spalva – juoda matinė.

   

  „Steelmate“ jutiklių standartinės spalvos yra juoda, juoda matinė, balta ir sidabrinė, bet jos gali būti keičiamos. Tam turėtų būti naudojama plona plėvelė arba nemetalui skirti dažai. Tokia papildoma danga sukeltų tik minimalų neigiamą poveikį jautrumui. Šiuos darbus rekomenduojame patikėti montuotojams.

  „Steelmate“ parkavimo sistemos

  Rinkoje esančios „Steelmate“  parkavimo sistemos modeliai PTS410 ir PTS411, skirtos  galui, priekiui, priekiui ir galui. Dėka sąlyginai nesudėtingos integracijos į automobilio elektroniką, prietaiso montavimas taip pat paprastas. Naudojant šiuos produktus galėsite be vargo parkuoti automobilį prasto matomumo vietose – apie artėjančią kliūtį sistema praneš garsiniu signalu ir informuos vaizdu ekrane. 

  Pagrindinis PTS410 privalumas yra 4 ultragarsiniai ir stipriam lietui bei kitoms sunkioms sąlygoms (veikimas nuo -40 iki +80 laipsnių Celsijaus temperatūroje) atsparūs jutikliai, garantuojantys visišką transporto priemonės galo kontrolę parkavimo metu. Be to, atstumą iki už automobilio esančios kliūties, galima matyti ir girdėti tiek garsiniu pavidalu, tiek ant ekranėlio esančiuose parametruose.

  Jutikliai yra tvirtinami į skylutes, padaromas buferyje. Nors juos galima montuoti ir pačiam, įsigijus specialų grąžtą, tačiau mes rekomenduojame tai palikti profesionalams – jie ne tik sumontuos, tačiau ir pasirūpins, kad davikliai atrodytų kuo natūraliau ir nekristų į akis.

  Parkavimo sistemos garsiakalbiai įrengiami transporto priemonės viduje. Dažniausiai konkrečia vieta tampa bagažinės lentynėlė arba galinė automobilio rėmo dalis. Garso signalo dažnumas turi keturias pakopas. Įspėjimas pradeda skambėti iki kliūties likus apie 256 cm, o stabdyti reikalaujantis ištisinis signalas suskamba priartėjus prie galimo susidūrimo objekto maždaug per 30 cm.

  Pažymėtinas intelektualus „Steelmate“  parkavimosi sistemų pobūdis. Pavyzdžiui, jei automobilio galinėje dalyje pakabinta atsarginė padanga ar įrengtas kablio modulis, PTS410 atsižvelgs į šių išsikišimų buvimą. Taip pat sistemose yra įrengta apsauga nuo netikro pavojaus signalo ir automatinė testavimo funkcija.

   

  Kaip minėta, „Steelmate“ atlieka savo pačios testavimą ir tokiu būdu gali rasti sugedusius jutiklius. Ši sistema veikia kitokiu principu nei šventinės girliandos – vieno jutiklio gedimas nereiškia, kad visą gaminį reikia mesti į šiukšlių dėžę. Jutiklius galima įsigyti atskirai ir pakeisti.

   

  Parkavimo sistema galui ( garsinė sistema, arba su ekranėliu)

   

  Šiuo metu siūlome jums šias parkavimo sistemas galui :

  1.             PTS410EX (tik su garsiniu signalu);

  2.         PTS411EX ( tik su garsiniu signalu, universali sistema, arba priekiui, arba galui);

  3.            PTS410M5 ( su garsiniu signalu ir M5 ekranėliu);

  4.            PTS410M7 (su garsiniu signalu ir M7 ekranėliu);

  5.            PTS410M8 (su garsiniu signalu ir M8 ekranėliu);

  6.            PTS410M21 (su garsiniu signalu ir M21 ekranėliu);

  7.            PTS410M23 (su garsiniu signalu ir M23 ekranėliu).

   

  Plačiau apie kiekvieną sistemą, jos funkcionalumą ir kainas matysite paspaudę ant kiekvienos pozicijos nuorodos atskirai. 

   

  Parkavimo sistema priekiui ( garsinė sistema, arba su ekranėliu)

   

  Šiuo metu siūlome jums šias parkavimo sistemas priekiui :

  1.          PTS411EX (tik su garsiniu signalu, universali sistema, arba priekiui, arba galui);

  2.          PTS410M5-F ( su garsiniu signalu ir M5 ekranėliu);

  3.          PTS410M7-F (su garsiniu signalu ir M7 ekranėliu).





   


  Plačiau apie kiekvieną sistemą, jos funkcionalumą ir kainas matysite paspaudę ant kiekvienos pozicijos nuorodos atskirai.  PTS410M21-F ir PTS410M23-F sistemas asortimente siūlome kaip opcijas, kurias galime jums sukomplektuoti, nors jų nėra mūsų puslapyje. Nėra problemos, sukomplektuosime taip, kaip jums patogu ir atitinka lūkesčius. 

   

  Parkavimo sistema priekiui ir galui ( garsinė sistema, arba su ekranėliu)

   

  Šiuo metu siūlome jums šias parkavimo sistemas priekiui ir galui :

  1.           PTS810EX (tik su garsiniu signalu);

  2.           PTS810M7M8 ( su garsiniu signalu, M7 ir M8 ekranėliu).

   


  Plačiau apie kiekvieną sistemą, jos funkcionalumą ir kainas matysite paspaudę ant kiekvienos pozicijos nuorodos atskirai.  PTS810M21M21, PTS810M21M23, PTS810M23M23 sistemas asortimente siūlome kaip opcijas, kurias galime jums sukomplektuoti, nors jų nėra mūsų puslapyje. Nėra problemos, sukomplektuosime taip, kaip jums patogu ir atitinka lūkesčius. 


  Parkavimo sistema galui, su galinio vaizdo kamera

   

  Šiuo metu siūlome jums šią parkavimo sistemą galui, su vaizdo kamera :

  1.           PTSV401 (su garsiniu signalu, galine vaizdo kamera).



  Plačiau apie sistemą, jos funkcionalumą ir kainas matysite paspaudę ant kiekvienos pozicijos nuorodos atskirai. 

   

  Parkavimo sistemų dalys

   

  Prie viso asortimento sistemų mes jums siūlome ir papildomai įsigyti įvairius „Steelmate“ gamintojo priedus: parkavimo monitorius, kameras, atskirai parduodamus įvairius priedus. Visą asortimentą rasite čia :                                                                                                                                   

  https://www.autokraitis.lt/parkavimo-sistemos/steel-mate-parkavimo-sistemos;

  https://www.autokraitis.lt/index.php?route=product/category&path=62_249;

  https://www.autokraitis.lt/parkavimo-sistemos/parkavimo-sistemu-dalys.