Susisiekime +370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

Kur susimontuotiRekomenduojame įsigyti prekę su montavimo darbais!

UAB “Kraitis” yra el. parduotuvės autokraitis.lt administratorius ir daugelio produktų, esančių čia, importuotojas. Turime platų montavimo darbus atliekančių partnerių tinklą visoje Lietuvoje. 

Susimontuoti prekes, įsigytas  www.autokraitis.lt elektroninėje parduotuvėje,  galite tokiame mieste, kokiame Jums yra patogu. Iš viso galite rinktis iš 26 miestų.  Montavimą atliks mūsų specialistai.  Autokraitis.lt administracija susisieks su Jumis ir suderins patogų laiką, kada galima užsiregistruoti į autoservisą.

Kodėl verta montuoti pas mus?

1. Montavimo darbų kaina yra garantuota.

Įprastai, nusipirkus produktą, kuriam reikalingas montavimas,  susiduriama su situacija, kai montavimo sudėtingumas  skirtingiems automobiliams skiriasi. Taip pat skiriasi ir laikas, reikalingas tam produktui sumontuoti. Nuo šių faktorių priklauso darbų kaina. Tačiau mes dirbame kitaip. Nesvarbu, koks yra Jūsų automobilis ir kiek laiko užtruks sumontuoti detalę – darbų kaina išlieka tokia pati, kokia yra nurodyta prekės aprašyme.

2. Parinksime reikiamą specialistą.

 Skirtingi serviso darbuotojai specializuojasi skirtingose srityse. Tačiau Jums nereikia tuo rūpintis ir gaišti laiko ieškant reikiamo specialisto – gavę Jūsų užsakymą informuosime atsakingą serviso darbuotoją patys. Jums beliks atvykti į sutartą vietą.

3. Taikome garantinį aptarnavimą ne tik įsigytam produktui, bet ir montavimo darbams.

Jūs gausite garantiją ne tik nusipirktam produktui, bet ir montavimo darbams (jei juos užsakysite pas mus). Garantinio aptarnavimo laikotarpiu, jei produktą reikės išmontuoti ir vėl sumontuoti, tai Jums nieko nekainuos.

 

 

 

Kontaktai dėl montavimo:

 

 

Kaunas (Autokraitis.lt administracija)
UAB "Kraitis"; Raudondvario pl. 234;
Tel.: +370 614 00155; 8-37-777102; El.p: info@kraitis.lt
Darbo laikas I-V - 9:00 - 18:00; VI, VII -nedirbame;