Menu
Jūsų krepšelis

Laisvų rankų įranga

Laisvų rankų įranga
Nemokamas
Laisvų rankų įranga
NORIU NEMOKAMOS KONSULTACIJOS

 

Kiekvienas atsakingas vairuotojas puikiai supranta, kokia nesaugi gali būti kelionė automobiliu vairuojant ir naudojantis telefonu. Tačiau tai visai nereiškia, kad vairuojant transporto priemonę reikia visai pamiršti apie komunikaciją. Tiesiog vertėtų pasirūpinti laisvų rankų įranga.
Jau iš tolo nesunku atpažinti vairuotojus, kurie naudojasi telefonu be laisvų rankų įrangos. Vairuojant reikalingos abi rankos ir visas dėmesys, o jį sutelkti įmanoma tik neužsiimant pašaline veikla. Laisvų rankų įranga prieinama tiek pačių naujausių, tiek ir senesnių automobilių vairuotojams. Seniai žinoma, kad telefonu kalbantys vairuotojai lėčiau reaguoja net į tokius svarbius įvykius, kaip staigus priešais važiuojančios transporto priemonės stabdymas ar į perėją netikėtai žengęs pėsčiasis. Eismo situacijos priekyje ar kelio ženklų informaciją vairuotojų sąmonę pasiekia pavėluotai. Nenuostabu, kad išmaniųjų įrenginių naudojimas miestuose tapo viena dažniausių eismo įvykių priežasčių. Jei jau tenka kalbėti telefonu vairuojant, laisvų rankų įranga – būtina. Naujuose automobiliuose tai jau tampa standartinė įranga, o senesnių mašinų savininkams tuo tenka pasirūpinti patiems. Mes jums siūlome užpildyti mūsų užklausą ir mes jums pasiūlysime tinkamiausią sprendimą jūsų automobiliui.

Šiuo metu asortimente siūlome „Bury“ gamintojo laisvų rankų įrangos sprendimus automobiliams, bei taip pat esame „Dension“ gamintojo atstovai Lietuvoje, kurių gaminami USB sprendimai su Bluetooth laisvų rankų įrangos technologija leidžia adaptuoti laisvų rankų įrangą į gamyklinius vairo arba multimedijos mygtukus ir valdymą. Apie viską iš eilės.


Integruojamos laisvų rankų įrangos sprendimai jūsų automobiliui :

„Bury“:      

                      1. „BuryCC9048“;

                      2. „BuryCC9058“.

„Dension“:

1.           „Gateway Lite BT“;

2.              „Gateway Pro BT“;

3.              „Gateway 500S BT“;

4.              „Compact BT“.

 

 

„BURY CC 9048“

 

Laisvų rankų įranga su 3 mygtukų valdikliu ir telefono baterijos krovimo funkcija. Apšviečiamas 3 mygtukų valdiklis. Galite mėgautis atkuriama muzika iš telefono, yra galimybė valdyti balsu, galima prijungti du telefonus vienu metu.

Funkcijos trumpai:

Multipoint funkcija – du vienu metu prijungti telefonai.

Tiesioginis muzikos atkūrimas iš telefono ir integruotas 30W skaitmeninis garso stiprintuvas.

Puikus garso perdavimas - automobilio triukšmo filtravimo sistemos dėka.

Automatinis automobilio grotuvo nutildymas - kai skambina.

Apšvietimo jutiklis - automatinis perjungimas iš dienos į nakties režimą.

Aux-In kabelis komplekte - muzikos atkūrimui iš Jūsų mobilaus telefono.

Atminties talpa - daugiausiai 8 telefonai.

Programinės įrangos atnaujinimas - per USB kabelį.

Kroviklis komplekte – visiems mobiliems telefonams, kraunamiems per USB.„BURY CC 9058“

 

Laisvų rankų įranga su liečiamu ekranėliu  ir telefono baterijos krovimo funkcija. Galite mėgautis atkuriama muzika iš telefono, yra galimybė valdyti balsu, galima prijungti du telefonus vienu metu.
 

Funkcijos trumpai:
 

Liečiamas ekranas - meniu, skambinimo ir garso kontrolei.

Balso atpažinimo funkcija pagal mobiliojo telefono adresų knygą.

Multipoint funkcija – du vienu metu prijungti telefonai.

Tiesioginis muzikos atkūrimas iš telefono ir integruotas 30W skaitmeninis garso stiprintuvas.

Puikus garso perdavimas - automobilio triukšmo filtravimo sistemos dėka.

Automatinis automobilio grotuvo nutildymas - kai skambina.

Apšvietimo jutiklis - automatinis perjungimas iš dienos į nakties režimą.

Aux-In kabelis komplekte - muzikos atkūrimui iš Jūsų mobilaus telefono.

Atminties talpa - daugiausiai 8 telefonai.

Programinės įrangos atnaujinimas - per USB kabelį.

Kroviklis komplekte – visiems mobiliems telefonams, kraunamiems per USB.

  

  

„Dension Gateway LiteBT“

 

 


Sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis iPod, iPhone, USB raktais, taip pat tais prietaisais, kurie gali perduoti garso signalą į Aux-in jungtį. Automobilio interjeras išlieka nepakitęs, o garsas girdimas per automobilio garso sistemą. “Gateway Lite BT” pasižymi naudingomis funkcijomis, tokiomis, kaip valdymas gamykliniais automagnetolos mygtukais. Šis Dension produktas taip pat turi laisvų rankų įrangą ir bevielį muzikos transliavimą Bluetooth ryšiu, naudojant A2DP. Laisvų rankų įrangos funkcija yra intuityvi – į skambučius galima atsiliepti arba juos atmesti naudojantis automagnetolos arba ant vairo esančiais mygtukais. Dension “Gateway Lite BT nepalaiko tekstinės informacijos rodymo visiems automobiliams, bet BMW ir Toyota modeliams ši funkcija pritaikyta.


„Dension Gateway Pro BT“
Sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis laisvų rankų įranga, transliuoti muziką bevieliu Bluetooth ryšiu, naudojant A2DP. Taip pat galite klausytis muzikos iš iPod, iPhone, USB raktų ir kitų prietaisų kurie gali perduoti garso signalą į Aux-in jungtį.  Automobilio interjeras išlieka nepakitęs, o garsas girdimas per automobilio garso sistemą. Tam, kad prietaiso valdymas būtų dar patogesnis, Dension “Gateway Pro BT” palaiko teksto rodymo funkciją – informaciją apie grojamą kūrinį, muzikos kūrinių sąrašą matysite automagnetolos arba prietaisų skydelio ekrane. Laisvų rankų įrangos funkcija yra intuityvi – į skambučius galima atsiliepti arba juos atmesti naudojantis automagnetolos arba ant vairo esančiais mygtukais.

„Dension Gateway 500SBT“
Sprendimas, kuris leidžia automobilyje naudotis laisvų rankų įranga, transliuoti muziką bevieliu Bluetooth ryšiu, naudojant A2DP. Taip pat galite klausytis muzikos iš iPod, iPhone, USB raktų ir kitų prietaisų kurie gali perduoti garso signalą į Aux-in jungtį.  Automobilio interjeras išlieka nepakitęs, o garsas girdimas per automobilio garso sistemą. Tam, kad prietaiso valdymas būtų dar patogesnis, Dension “Gateway 500S BT” palaiko teksto rodymo funkciją – informaciją apie grojamą kūrinį, muzikos kūrinių sąrašą matysite automagnetolos arba prietaisų skydelio ekrane. Laisvų rankų įrangos funkcija yra intuityvi – automagnetolos arba prietaisų skydelio ekranėlyje matysite informaciją – kas skambina, naršyti telefonų knygoje, peržiūrėti skambučių sąrašus. Į skambučius galima atsiliepti arba juos atmesti naudojantis automagnetolos arba ant vairo esančiais mygtukais.

Šis Dension produktas yra puikus sprendimas automobiliams, kuriuose yra naudojama “MOST” šviesolaidžių sistema (MOST – tai su Gateway 500 suderinama šviesolaidžio sistema, kuri įprastai naudojama  BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Audi ir kitų gamintojų automobiliuose). ”


„Dension Compact BT“
Dension "Compact BT" yra universalus laisvų rankų įrangos sprendimas, kuris turi įmontuotą Bluetooth ryšį. Jis taip pat naudojamas klausyti muzikos automobiliuose, kurie turi FM radiją ar AUX jungtį. Prisijungia naudojant FM arba AUX jungtį. Dėl to sujungti prietaisą su audio sistema yra paprasta. Bluetooth ryšiu galima prijungti mobilųjį telefoną ir naudotis laisvų rankų įranga. Naudojantis BT ryšiu  taip pat galima klausytis muzikos (per A2DP protokolą), informacija apie klausomą kūrinį rodoma RDS teksto pagalba (tik naudojant FM bangas). Komplekte yra universalus mikrofonas, sistemos paprastas montavimas, automobilio interjeras išlieka nepakitęs. Galima prijungti iPhone (per Bluetooth ryšį, AUX-IN jungtį), iPod (per  AUX-IN jungtį), bet kurį kitą išmanųjį telefoną (per Bluetooth ryšį, AUX-IN jungtį), kitą audio šaltinį (per AUX-IN jungtį).

Ne visi produktai tinka kiekvienam automobiliui „Dension“ adapterių atveju. Konkretų atvejį reikia patikrinti. Iš pradžių, prieš užsakant, pasinaudokite šia užklausa ir parašykite mums, mes su jumis susisieksime ir pasiūlysime jums tinkamiausią sprendimą.


Daugiau informacijos apie visą laisvų rankų įrangos asortimentą su kainomis ir aprašymais rasite mūsų puslapyje :

https://www.autokraitis.lt/komforto-iranga/laisvu-ranku-iranga

 

 

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.