Menu
Jūsų krepšelis

Švilpukas briedžiams baidyti V-120

Švilpukas briedžiams baidyti V-120
Populiarus
Švilpukas briedžiams baidyti V-120
149.00€
  • Stock: Sandėlyje
  • Model: Švilpukas briedžiams baidyti V-120
  • Weight: 0.00

Galimi pasirinkimai

Kas yra “Hornet V-120”?
“Hornet V-120” sukuria 120 dB garsą nepriklausomai nuo to, kokiu greičiu važiuojama. Produktas  pastoviai skleidžia kryptingas, aukšto dažnio ultragarsines bangas.  Kai ši atsispindi nuo kelio paviršiaus, gaunamas virtualus aido efektas. Bangų sklidimo nuotolis – iki 500 metrų. To dėka gyvūnai sužino apie artėjantį automobilį iš anksto, net jei ir jo dar nematyti ar negirdėti, ir turi pakankamai laiko pasislėpti.  Šią technologiją užsienyje naudoja policija, taip pat kitos tarnybos. V-120 veikimui įtakos neturi nei vėjas, nei oro srautas, todėl produktas yra vienodai veiksmingas važiuojant bet kokiu greičiu. Technologijos veiksmingumas buvo įrodytas – gyvūnai įspėjami apie artėjantį automobilį iš anksto, ir taip išvengiama susidūrimo. Naudojant produktą, su sąlyga, kad vairuotojas išlieka budrus, susidūrimo rizika sumažėja daugiau nei  70 procentų.
 
 
Plačiau apie veikimo principą
Daugelio gyvūnų (žinduolių), įskaitant žmogaus, klausa yra panaši – girdimas panašus garsų intervalas. Tačiau į tam tikro dažnio bangas, skleidžiamas V-120, gyvūnai reaguoja kitaip. Elniai ir panašūs gyvūnai turi labai jautrią klausą, kurios pagalba instinktyviai reaguoja į galimą pavojų. Tai gana baikštūs gyvūnai. Įprasta jų reakcija į neatpažintą garsą – sustojimas, apsidairymas ir pasiklausymas, siekiant nustatyti, ar negresia pavojus. 
Įsivaizduokite situaciją – vaikštote miške, užlipate ant sausos šakelės. Elnias yra už 300 metrų nuo Jūsų. Normali gyvūno reakcija bus sustojimas, apsidarymas ir klausymasis. Jei pradėsite bėgti link elnio, jis taip pat pradės bėgti, kad pasislėptų. Jei Hornet V-120 produktą prilygintume užmynimui ant sausos šakelės,  o Jūsų automobilį – bėgimui link elnio, gautume lygiai tą pačią situaciją. Elniai ir kiti gyvūnai, išgirdę Hornet V-120 skleidžiamą garsą, reaguos  atsargiai stebėdami ar bėgdami slėptis. Tačiau svarbu suprasti – produkto veikimo principas nėra stebuklingas ir negali užtikrinti 100 procentų veiksmingumo – vairuotojas vis tiek turi išlikti budrus.


Techniniai parametrai:
  • Garsumo lygis: 120dB (A.S.)
  • Darbinis dažnis: 4.8 ± 0.5 kHz
  • WV Ultragarso Banga: 18,000 to 21,000 Hz
  • Skleidžiamo garso atstumas: 487 m ±
  • Efektyvus atstumas: 213 m
  • Darbinė įtampa: 8-16 V
  • Srovės suvartojimas: 10mA (max.) prie 12 V
Daugiau apie produktus, skirtus susidūrimams su gyvūnais vengti, skaitykite šiame straipsnyje.
Peržiūrėkite produkto pristatymą.
  
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.