Menu
Jūsų krepšelis

Karantinas!

UAB "Kraitis" kreipimasis į klientus esant ekstremaliai situacijai

Siekiant suvaldyti COVID-19 viruso plitimą – vyriausybės sprendimu Lietuvos teritorijoje nuo 2020m. gruodžio 16 d. 00:00 iki 2021 sausio 31 d. 24 val. įsigalioja karantinas.

Norime jus informuoti, kad mes laikinai priversti uždaryti Raudondvario pl. 234 esančią parduotuvę, kad išvengti tiesioginio kontakto su klientais. Bet mes toliau dirbame su internetinės parduotuvės užsakymais, bei taip pat ruošiame jums platformą dėl serviso paslaugų atlikimo, nes poreikį tam jaučiame ir žinome, todėl turime prisitaikyti prie esančių aplinkybių ir siūlome jums bekontakčio aptarnavimo servise platformą. 

Internetinė prekyba nuotoliniu būdu

Toliau tęsiame veiklą internetinės parduotuvės www.autokraitis.lt asortimento ribose. Viską, ką užsakysite, mes jums pristatysime per DPD kurjerių sistemą. Žingsniai : 

 1. Atliekate užsakymą su internetinio pavedimo, DPD atsiskaitymas ar Paysera apmokėjimo funkcija;
 2. DPD atsiskaitymo funkcija susidariusios situacijos atveju priimami tik banko kortelėmis;
 3. Jeigu mokate pavedimu, kai gauname iš jūsų pavedimą, ruošiame užsakymą, organizuojame kurjerį, išrašome jums sąskaitą –  faktūrą, nepriklausomai nuo to, ar jūs fizinis, ar juridinis asmuo;
 4. Siuntinį gaunate bekontakčiu būdu jūsų nurodytu adresu sekančią darbo dieną nuo išsiuntimo dienos.

DPD bekontaktis siuntų pristatymas

Esant karantino sąlygomis, DPD kurjerių tarnyba pristato naujas sąlygas siuntų pristatymui klientams. 

DPD vykdo bekontaktį pristatymą. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šiuo būdu:

1. Gavėjas gauna siuntos PIN kodą. SMS žinute, arba kita nurodyta ryšio priemone.

2. Pristatymo metu kurjeris paprašo siuntos PIN kodo.

3. Kurjeris įveda nurodytą PIN kodą skaitytuve. Jeigu PIN kodas teisingas, siunta paliekama laikaitis 2 metrų atstumo nuo gavėjo.

Informavimas. Informaciją apie bekontaktį pristatymą pateiksime jums mūsų internetinėje svetainėje ir papildomai informuodami klientus el. paštu, SMS žinute ar kitais būdais.

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS TIK BANKO KORTELĖMIS (COD).

Karantino metu, siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.
Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims.
Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

Serviso paslaugų bekontaktis aptarnavimas

Suprantame gyventojų susirūpinimą dėl savo sveikatos, todėl vadovaudamiesi rekomendacijomis kiek įmanoma vengti tiesioginio kontakto su kitais žmonėmis, ribosime klientų patekimą į serviso patalpas pristatant automobilį, atsisakome mokėjimo grynaisiais pinigais. Taip pat ieškome nestandartinių sprendimų, kad pateisintume klientų lūkesčius, tad planuojame bendradarbiavimo platformą, kad klientai galėtų tiesiog privažiuoti su mašina ir mes su jumis viską suderinsime nuotoliniu būdu, tiek automobilio priėmimą į servisą, tiek jo grąžinimą. 

Kaip tą atliksime ? 

 • Dėl paslaugų užsakymo, prekių asortimento, kainų ir visų konsultacinių klausimų deriname nuotoliniu būdu ( skambutis, el.paštas, užklausos internetinėje svetainėje www.autokraitis.lt).
 • Jūs užpildote mūsų paruoštą užsakymo sutartį, kurioje užpildote visą reikiamą ir sutartą informaciją. (Sutarties pavyzdį rasite čia).
 • Atvykstate į mūsų servisą sutartu laiku, kartu su automobilio salone palikta užsakymo sutartimi. Kadangi serviso darbuotojų skaičius šiuo laikotarpiu bus ribotas, tai informuojame iš anksto, kad darbų eiga gali užtrukti, bet apie tai sutarsime nuotoliniu būdu, su jumis derindami visas sąlygas.
 • Paliekate automobilio raktelius ir sutartį darbų salone, serviso darbuotojai priima automobilį jums išvykus.
 • Atlikus sutartus montavimo darbus, serviso darbuotojai dezinfekuoja automobilio saloną (vairas, pavarų svirtis, prietaisų skydelis, panelė, durelių rankenėlės iš vidaus ir išorėje). Dezinfekavimas atliekamas naudojant dezinfekcinį skystį.
 • Per visą montavimo paslaugų procesą sutariame su jumis apmokėjimo pavedimu sąlygas, jums išrašoma sąskaita – faktūra, laukiamas apmokėjimas.
 • Atisiskaičius su mumis, jums sutartu laiku grąžinamas automobilis nuotoliniu būdų, taip kaip ir palikote automobilį, su užpildyta užsakymo sutartimi, kurioje matysite atliktus darbus, kainas ir visą kitą informaciją. 

Reaguodama į šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją ir saugodama savo klientų, darbuotojų bei jų artimųjų sveikatą nuo pavojaus užsikrėsti koronavirusu, įmonė UAB „Kraitis“ skubiai ėmėsi priemonių, užtikrinančių Jums saugų būdą gauti būtiniausias prekes ir paslaugas.

Nors paskelbtas karantinas, prekės, paslaugos ir mūsų darbas nesustoja!

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.