Menu
Jūsų krepšelis

Autopiloto įranga

Autopiloto įranga
Nemokamas
Autopiloto įranga

Siųsti užklausą

 

Tikriausiai vairuodami automobilį visada galvojate apie tai, kaip padidinti sau komfortą, važiuojant ypatingai didesnius atstumus, ar jaustis automobilyje taip patogiai, kad nevargintų jokie pedalų spaudinėjimo viražai, ar greičių dėžės junginėjimas kas keletą sekundžių ? Taip, jūs teisingai supratote, kalbėsime apie autopiloto įrangą, kitaip tariant „cruise control“ sistemą, kuri jums padės padaryti šiuos dalykus.

Pagrindiniai tokios sistemos privalumai:

Tai labai palengvina vairavimą ilgose kelionėse (palengvėja fizinis krūvis vairuotojui, didesnis komfortabilumas) greitkeliuose ir neapkrautuose keliuose.

Tinkamas sistemos naudojimas gali padėti išvengti didesnių kuro sąnaudų, bei galimybių viršyti greitį.

Tuo tarpu netinkamai naudojant sistemą, galimi tokie trūkumai:

per didelis greitis posūkiuose, kuriuose reikia sumažinti greitį;

nelygus ir slidus kelias gali priversti sistemą veikti netinkamai.

Šioje užklausoje jūs užpildysite informaciją apie savo automobilį ir mes su jumis susisieksime, įvertinę jūsų pateiktą informaciją ir suteiksime jums geriausią sprendimą pagal visus poreikius ir lūkesčius.


Į pilną komplekto kainą įeina:


1. AP-900/ AP900C rinkinys

 

2. Valdymo rankenėlė CM-353. Papildoma jungtis prie akceleratoriaus pedalo (ji yra universali)4. Priklausomai nuo automobilio pavarų dėžės (mechaninė ar automatinė) ir ar turi CAN jungtį ar ne. Jei ne CAN ir mechaninė pavarų dėžė tuomet gali prireikti ir sankabos daviklio.

            arba 

 

Autopiloto blokai yra universalūs, todėl tinkami daugeliui automobilių. Jie skirstomi į tris rūšis :


1.      AP900 (analoginės sistemos blokas);

2.      AP900C (CAN sistemos blokas);

3.      AP900Ci (įprogramuojamas CAN sistemos blokas).

Visos kitos komplekto dalys lieka tos pačios, tiek rankenėlė, tiek universali jungtelė.


Kaip veikia autopiloto įranga?

Autopilotą galima aktyvuoti viršijus 50km/h greitį. Palenkus rankenėlę į save įsijungia autopilotas, antrą kartą palenkus jis išsijungs. Jis padeda palaikyti pastovų greitį, jeigu norisi padidinti greitį užtenka palenkti rankenėlę aukštyn ir iš lėto pajusite savo transporto priemonės pagreitėjimą (vienu paspaudimu greitis padidėja ~1km/h). Analogiškai lenkiant rankenėlę į apačia greitis mažėja.

Labai paprastas pedalų apmokymas, bei priprogramavimas. Naudojamas sankabos, bei stabdžio pedalas, ir CM-35 rankenėlę paspaudimai. Tačiau jums mažiausiai dėl to reikės sukti galvą, nes viską atliks sumontavę autoelektrikai, nebent norisi naudotis greičio ribotuvo funkcija, kuo pagrinde ir pasižymi šis modelis AP-900 nuo prieš tai buvusių pirmtakų.

AP-900 / AP900C modelio serija yra universali, ir galima pritaikyti beveik visiems automobiliams, tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėže. Automobiliams turintiems CAN sistemą yra skirtas modelis AP900C, šio modelio su C raide išskirtinumas, kad jis turi greičio ribotuvą.

Visų pirma autopiloto centrinis blokas AP-900 su Drive-By-Wire (DBW) technologija yra skirtas naujesniems automobiliams, kuriuose akceleratorius ir vožtuvai reguliuojami per ECU (Engine Control Unit). Yra galimybė jungti per CAN – Bus magistralę (t.y. prieš tai buvę autopilotai šio privalumo neturėjo.)AP-900 įžvelgiami privalumai:

Sumažėjąs nuovargis, padidėjęs komfortas;

Sumažėjusios kuro sąnaudos;

Padeda išvengti netyčinio greičio kitimo (pvz. važiuojant į kalną ar nuo jo);

Paprasta naudotis;

Turi greičio ribotuvą;

Turi savo mokymosi technologiją;

Turi Drive-By-Wire technologiją.

“Drive-by-Wire” koncepcijos principas labai paprastas – pakeisti automobilio mechanines jungtis elektroninėmis.

 

 

 


Greičio ribotuvo naudojimas

Vos pora stabdžio pedalo paspaudimų bei rankenėlę palenkimų ir jūs išsirenkant norimą greičio ribotuvo funkciją, bei ribojimą greitį. Greičio ribotuvas turi keletą funkcijų:

Galima aktyvuoti ribotuvą, kuris neleis viršyti greičio. Ribojimo greičio ribos yra 80 km/h – 150 km/h.

Yra perspėjimo funkcija. Tuomet greičio ribotuvas perspės garsiniu signalu viršijus greitį, bet leis jį viršyti. Perspėjimo greičio ribos yra tos pačios kaip ir ribojimo.

Na ir galima šias abi funkcijas išjungti.


Atminties funkcijos

Taip pat yra net 2 “Memory” mygtukai. Važiuojant vienu greičiu ir paspaudus kartą vieną iš dviejų “Memory” mygtukų , jis įsimena tą greitį. Pakeitus greitį ir norint vėl sugrįžti į prieš tai buvusį, jūs galite paspausti vėl tą patį “Memory” mygtuką ir jis grįš į įsimintą greitį. Tai tikrai patogu, paprasta, bei malonu naudotis šia autopiloto sistema.


Mes esame “LiteOn” autopiloto įrangos distributoriai Lietuvoje, todėl pasiūlysime jums patį tinkamiausią sprendimą užpildžius šią užklausą. Visą asortimentą rasite paspaudę šią nuorodą :

https://www.autokraitis.lt/komforto-iranga/autopilotai