Menu
Jūsų krepšelis

Šildomos sėdynės

Šildomos sėdynės
Nemokamas
Šildomos sėdynės

Siųsti užklausą

 

Dienoms vis trumpėjant, o temperatūrai tolygiai mažėjant, išėję iš namų skubame į savo automobilius ieškoti šilumos. Tačiau žiemą tik įsėdus į šaltą automobilį jaučiamas dar didesnis diskomfortas nuo šaltų sėdynių. Gerai tiems, pas kuriuos yra šildomos sėdynės, tačiau ne problema ir tiems, kurių automobiliuose šio malonumo nėra, kadangi galime pasiūlyti susimontuoti į savo automobilius sėdynių šildymą. Užpildykite šią užklausą ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu. Sėdynių elementų montavimas į skirtingus automobilius priklauso dažniausiai nuo sėdynės konstrukcijos ir apsiuvimo ypatybių.

Visą laiką bus reikiama temperatūra jūsų automobilyje, nes instaliuojamas sėdynių šildymo įrenginys sukuria malonų klimatą. Sėdynių šildymo įrenginys ypač pravartus atėjus šaltajam metų sezonui, kai už lango temperatūra nukrenta žemiau nulio. Šio įrenginio privalumus galima pajusti iškart įsėdus į automobilį, kai sėdynė sušildo visą kūną. Sėdynės temperatūra reguliuojama mygtuku (galima pasirinkti 35 ° C arba 45 ° C temperatūros šildymo režimą).

Mūsų www.autokraitis.lt parduotuvė jums siūlo šį produktą: AWHL Sėdynių šildymas (1 sėdynei)
4 šildymo padelių įmontuojamų į sėdynes sistema gali sukurti didesnį važiavimo komfortą. Įrenginys valdomas diskretiškai atrodančiu 3 pozicijų mygtuku su LED lempute, indikuojančia, kada įrenginys įjungtas. Šio elektrinis įrenginio veikimo principas pagrįstas bi-metaliais elementais, kurie pastoviai tikrina temperatūros minimumą ir maksimumą. Minimalią temperatūrą užtikrina bi-metalas, kuris įšilus ir pasiekus temperatūros maksimumą automatiškai išsijungia iki to laiko, kol šildymo padelių temperatūra vėl nukrenta iki minimumo.

 

Temperatūros režimai:

LOW: 35 ° C (esant 25 ° C temperatūrai įsijungia, o prie 35 ° C temperatūros išsijungia).

HIGH: 45 ° C (esant 35 ° C temperatūrai įsijungia, o prie 45 ° C temperatūros išsijungia).

 

Kiyo AWHL sėdynės šildymo valdymas, 3 pozicijų mygtuku:

HIGH: dvi zig-zag linijos, antra pozicija, LED lemputė šviečia raudonai (45 ° C).

OFF: mygtukas vidurinėje pozicijoje, LED lemputė nešviečia.

LOW: viena zig-zag linija, pirma pozicija,LED lemputė šviečia žaliai (35 ° C)

Mygtukas instaliuojamas centrinėje konsolėje, kur būna palikta vietos papildomiems mygtukams. Mygtukas atrodo pakankamai diskretiškai, todėl negadins bendro vaizdo. Šildymo padeliai yra ypač plokšti ir lankstūs todėl sėdėdami jų net nepajusite.


Užsisakyti sėdynių šildymo elementus su montavimo darbais galite užpildę užklausą, arba paspaudę šią nuorodą : https://www.autokraitis.lt/awhl-sedyniu-sildymas-1-sedynei?search=sed