Menu
Jūsų krepšelis

Garso izoliacinių medžiagų montavimo paketas

Garso izoliacinių medžiagų montavimo paketas
Garso izoliacinių medžiagų montavimo paketas
Nemokamas
Garso izoliacinių medžiagų montavimo paketas
Garso izoliacinių medžiagų montavimo paketas
Garso izoliacinių medžiagų montavimo paketas

Galimi pasirinkimai

Siųsti užklausą


Comfort Mat garso izoliacinės medžiagos

 

“ComfortMat” gamintojo siūlomos garso izoliacinės medžiagos yra unikali galimybė praplėsti savo automobilio komforto liniją labai reikalinga ir naudinga sritimi. Jūsų automobilis tampa komfortiškas važiuoti be jokių triukšmo šaltinių iš išorės, akustinis komfortas tiesiog leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis muzika automobilyje. Ar ne puiku? Apie viską iš eilės.

 

Mes jums pasiūlysime unikalų ir labai platų medžiagų asortimentą, kurį pasirinkę galėsite medžiagas ne tik įsigyti, bet  ir susimontuoti pas mus! Mes siūlome jums tris esminius izoliacinių medžiagų paketus su montavimo darbais, priklausomai nuo jūsų automobilio! Bet pirmiausia turime išsiaiškinti kelis pagrindinius akcentus, kurie privalomi visiems automobiliams.

Norint gauti pilnų išsamų atsakymą apie jūsų automobilio poreikius, galimybes, turite užpildyti visus užklausos laukelius, pagal kuriuos mes surinksime visą reikalingą informaciją apie automobilį ir izoliacinių medžiagų parinkimo galimybes jūsų unikaliu atveju ir pateiksime jas jums. Norint plačiau įsigilinti kokius paketus mes jums siūlome, juos kaip tik ir pristatome jums čia.

Skaičiuodami optimalų paketą, kad klientams būtų viskas kuo paprasčiau ir aiškiau, automobilius suskirstėme į tris klases (A,B ir C), pagal automobilio tūrį, klasę, erdvę ir kitus parametrus. Pagal tai mes galime orientuotis, kiek skirtingų medžiagų lapų galėsime sunaudoti į tam tikrą automobilių klasę.

 

Atskiros automobilio sritys su montavimo paslauga pagal prioritetinį pasirinkimą

 

Jeigu jūsų poreikius pilnai įgyvendins atskiros tam tikros sritys, kuriose mes galime pašalinti garso šaltinius, tai viskas puiku, jūs galite ir nesirinkti viso pilno automobilio paketo, o tik tam tikrą automobilio dalį, kurią norite izoliuoti. Šiuo atveju mes jums išvardinsime visus galimus pasirinkimus ir orientacines kainas, kad jūs galėtumėte nuspręsti, kuris variantas jums pats tinkamiausias. Išdėliojame automobilio sritis, kurios yra pačios populiariausios, jeigu montuojame atskiromis dalimis.


Arkos. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus bagažinės apdailas, iki pat skardinės dalies iš vidinės pusės, 1-u, 2-iem arba net 3-imis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo. Dažniausiai darbai atliekami tik galinių arkų dėl problematiško panelių ardymo ir priėjimo priekinėje dalyje.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos Comfort Mat : Turbo M2, D2, Vision, Blockator.

Orientacinės kainos ( 2vnt.)  (su montavimo darbais)

Economy paketas (A, B, C klasės) -  nuo 90 iki 100 EUR

Standart paketas (A, B, C klasės) -  nuo 140 iki 150 EUR

Premium paketas (A, B, C klasės) -  nuo 180 iki 200 EUR


Bagažinė. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus bagažinės apdailas, galinį ratą, iki pat skardinės dalies, iš vidinės pusės, 2-iem arba net 3-imis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Turbo V-ton 4, Vision, Blockator.

Orientacinės kainos (su montavimo darbais)

Economy paketas (A, B, C klasės) -  nuo 150 iki 250 EUR

Standart paketas (A, B, C klasės) -  nuo 230 iki 420 EUR

Premium paketas (A, B, C klasės) -  nuo 270 iki 450 EUR


Durys. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus durelių apdailas, iki pat skardinės durelių dalies iš vidinės pusės, 1-u, 2-iem arba net 3-imis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Vison, Integra, Turbo V-ton 4, Ultra Soft 10. 

Orientacinės kainos (su montavimo darbais) ( skaičiuojama visoms durims)

Economy paketas (A, B, C klasės) -  nuo 230 iki 320 EUR

Standart paketas (A, B, C klasės) -  nuo 320 iki 470 EUR

Premium paketas (A, B, C klasės) -  nuo 350 iki 510 EUR


Stogas. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus stogo apdailas, iki pat skardinės stogo dalies, iš vidinės pusės. jeigu tai yra įmanoma, 1-u arba 2-iem sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Skyline, Ultra Soft 10, Soft Wave 15. 

Orientacinės kainos (su montavimo darbais)

Economy paketas (A, B, C klasės) -  nuo 135 iki 190 EUR

Standart paketas (A, B, C klasės) -  nuo 140 iki 210 EUR

Premium paketas (A, B, C klasės) -  nuo 200 iki 290 EUR


Salono grindys. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus grindų apdailas, sėdynes, tvirtinimus, iki pat skardinės grindų dalies, iš vidinės pusės, 1-u, 2-iem arba net 3-imis sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Blockshot, Blockator.

Orientacinės kainos (su montavimo darbais)

Economy paketas (A, B, C klasės) -  nuo 200 iki 280 EUR

Standart paketas (A, B, C klasės) -  nuo 260 iki 360 EUR

Premium paketas (A, B, C klasės) -  nuo 330 iki 480 EUR


Kapotas. Izoliacinės medžiagos klijuojamos ant kapoto vidinės dalies, 1-u arba 2-iems sluoksniais, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Turbo V-ton 4, Vision.

Orientacinės kainos (su montavimo darbais)

Economy paketas (A, B, C klasės) -  nuo 50 iki 80 EUR

Standart paketas (A, B, C klasės) -  nuo 60 iki 90 EUR

Premium paketas (A, B, C klasės) -  nuo 70 iki 110 EUR


Salono elementai. Izoliacinės medžiagos klijuojamos nuėmus salone esančias apdailas, perdangas, tarp laidų ir pan. Klijuojama vienu sluoksniu, priklausomai nuo pasirinkto paketo.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Ultra Soft 10, Soft Wave 15.  

Orientacinės kainos (su montavimo darbais prie kitų dalių montavimo)

Economy paketas (A, B, C klasės) -  nuo 15 iki 60 EUR

Standart paketas (A, B, C klasės) -  nuo 15 iki 60 EUR

Premium paketas (A, B, C klasės) -  nuo 20 iki 60 EUR


Pastaba. Kainos orientacinės, priklauso nuo automobilio dydžio, klasės, išmatavimų ir daugelio kitų niuansų, tiksliau atsakysime, tik pateikus užklausą.

 


Paslaugų paketai

 

Kiekvienai automobilių klasei mes pritaikėme tris esminius paketus, kuriuos ir paruošėme jums : Economy, Standart ir Premium. Paketuose mes siūlome jums viso automobilio klijavimą garso izoliacinėmis medžiagomis, neskaidant į atskirus elementus, kad būtų pilnai atliktas viso automobilio garso izoliacijos klijavimas nuo garso šaltinių. Į paketą įeina medžiagų klijavimas šiose srityse : durys, arkos, stogas, salono grindys, bagažinė, kapotas, salono tvirtinimo elementai.

Dabar trumpai apie paketus, kuriuos mes jums paruošėme.


Economy. Šis paketas pritaikytas A,B,C klasės automobiliams, kuriems numatytas 1 arba 2-ių sluoksnių medžiagų klijavimas ant įvairių paviršių. Tai pigiausias variantas, norint pagerinti šiek tiek automobilio garso izoliaciją.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, Turbo V-ton 4, Ultra Soft 10. 


Standart. Šis paketas pritaikytas A,B,C klasės automobiliams, kuriems numatytas 1,2 arba 3-ų sluoksnių medžiagų klijavimas ant įvairių paviršių. Tai tarpinis variantas, tarp ekonomiško ir premium klasės, norint gerai pagerinti automobilio garso izoliaciją.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : Turbo M2, D2, Vison, Skyline,  Blockshot, Turbo V-ton 4, Ultra Soft 10. 


Premium. Šis paketas pritaikytas A,B,C klasės automobiliams, kuriems numatytas 2 arba 3-ų sluoksnių medžiagų klijavimas ant įvairių paviršių. Tai aukščiausio lygio premium klasės medžiagos ir jų suderinimas tarpusavyje, norint išskirtinai gerai pagerinti automobilio garso izoliaciją.

Pakete naudojamos numatomos medžiagos : D2, Integra, Vison, Skyline,  Blockshot, Blockator, Soft Wave 15. 


Pastaba. Pilno paketo kainą sudaro atskirų sričių kainų suma, kurias išvardinome, kurios priklauso nuo automobilio dydžio, klasės, išmatavimų ir daugelio kitų niuansų, tiksliau atsakysime, tik pateikus užklausą.

 

Perkant pilną automobilio paketą pritaikysime jums 10 proc. nuolaidą !

 

Apsilankykite specialiame puslapyje www.comfortmat.lt, jame taip pat rasite visas medžiagas, kurias pristatėme čia.

 

Dabar pats laikas pateikti visas galimas medžiagas, su jų aprašymais, specifikacijomis ir charakteristikomis. Lauksime jūsų mūsų užklausoje !


                           https://www.autokraitis.lt/komforto-iranga/garso-izoliacines-medziagos?fm=42