Menu
Jūsų krepšelis

Vaizdo registratoriai

Dviejų kanalų Vaizdo registratorius Neoline G-TECH X53 Dviejų kanalų Vaizdo registratorius Neoline G-TECH X53
Populiarus
Brand: Neoline
Tai itin kompaktiškas dviejų kanalų Full HD vaizdo registratorius su HD galinio vaizdo kamera. Sumuontotas įrenginys tampa beveik nepastebimas dėl savo mažų išmatavimų. Vietoje standartinės baterijos, yra įmontuotas kondensatorius, pasižymintis atsparumu aukštoms temperatūroms ir ilgesniu tarnavimo laiku. Taip pat šis modelis turi Wi-Fi sąsaja su išmaniuoju per programėlę (app).      -  Cilindro formos vaizdo kameros su paslepiamu valdymo bloku     ..
249.00€
Brand: Neoline
MULTIRADARO (MULTA RADAR CD/CT) APTIKIMAS!!!Šis prietaisas pats pačiausias iš visų įrenginių esančių Europoje.Dar mažiau melagingų sudirbimų.Dar iš toliau praneša apie Nežymėtus automobilius bei Kadžius, taip pat ir kitus radarus.Neoline X-COP 9100s - Tai Hibridinis prietaisas Video registratorius su GPS duomenų baze ir radarų detektoriumi. Pasižymi unikaliu Z filtru kuris sumažiną klaidingų signalų skaičių. Atpažįsta ir blokuoja klaidingus signalus kaip automobilių blind zone detektoriai ir pan..
399.00€
Brand: Neoline
Neoline X-COP 8700 - naujas stilingas radarų detektorius, kuriame yra naujas, itin jautrus K & Ka EXD Plus modulis Multa Radar CD / CT ir visiems žemo dažnio Europos policijos radarams aptikti.Prietaisas turi daugiaspalvį ryškų ir didelio kontrastingumo OLED ekraną, kuris leidžia lengvai skaityti net ryškioje aplinkoje. Vizualinius signalus, kaip pageidaujama, lydi akustiniai išėjimai, tokiu būdu užtikrinant visišką informacijos perdavimą, nekreipiant dėmesio į radarų detektorių vairuoj..
369.00€
Brand: Neoline
       Naujasis Neoline G-TECH X27 - tai, panoraminis veidrodis su vaizdo registratoriumi ir galinio vaizdo kamera. Šis gaminys su integruotu GPS moduliu, kuriame instaliuota greičio radarų dislokacijos duomenų bazė. Būsite įspėti apie visus stacionarius radarus, bei vidutinio greičio matuoklius. Ekrano dydis: 4.3 coliųVaizdo raiška: Pagrindinė kamera Full HD 1920 x 1080 (30k/s)Galinė kamera HD 1280 x 720 (30k/s)Apžvalgos kampas: P..
149.00€
Registratorius veidrodyje ir galinio vaizdo kamera Steelmate M900
Naujas
Brand: Steel-Mate
 Steelmate M900 panoraminis veidrodis su vaizdo registratoriumi ir galinio vaizdo kamera.  Aukšta vaizdo įrašų kokybė, tiek priekinė, tiek galine kamera. Yra judesio daviklis, įsijungia parkavimo metu nuo smūgio.Sąvybės:9.35 colio lietimui jautrus IPS HD ekranas.HD kokybės tiesioginis vaizdas.Loop/Emergency/Time-lapse įrašymo galimybės.Dviejų kanalų vaizdo įrašymas (priekis ir galas) 1080p raiška.Yra parkavimo rėžimas.Suderinamas su ONE-S produktų linija.Įspėjimo signalai.Lengv..
179.00€
Brand: Neoline
Magnetinis laikiklis.Aukštos kokybės video."SONY" matrica bei galingas vaizdo procesorius.CPL filtras nuo atspindžių.Specialus naktinis režimas.Maitinimas DC 12-24V.Kompaktiškas NEOLINE G-Tech X72 korpusas turi patogius, lengvai valdomus mygtukus, jų paskirstymas leidžia "aklai" keisti įrenginio nustatymus.2 colių „IPS“ ekranas leidžia vartotojui atlikti koregavimus ir peržiūrėti vaizdo įrašus tikromis spalvomis, iš bet kokio kampo.Magnetinis laikiklis NEOLINE G-Tech X72 su aktyviu įkrovimu lei..
119.00€
Brand: Neoline
GPS duomenų bazė apie policijos radarus.Magnetinis laikiklis su aktyviu maitinimu."SONY" matrica bei galingas vaizdo procesorius.CPL filtras nuo atspindžių.Specialus naktinis režimas.Micro SD 8GB-128GB (min Class 10) palaikymas.Maitinimas DC 12-24V.Neolino įrenginiuose yra įmontuota radaro ir kamerų duomenų bazė, kurioje yra daugiau nei šimto tūkstančių radarų visame pasaulyje (Europoje, JAV, Izraelyje, Artimuosiuose Rytuose, Turkijoje, Australijoje ir kt.).Duomenų bazė reguliariai atnaujinama n..
149.00€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)