Susisiekime +370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

ERA Service paslaugos ir aptarnavimas

"ERA Service" tinklo atstovai specializuojasi automobilių elektroninių sistemų srityse. Autokraitis.lt e-parduotuvė bendradarbiauja su "ERA Service" tinklu norint užtikrinti kokybišką ir greitą klientų aptarnavimą. Įvairios elektroninės sistemos: automobilio signalizacija, parkavimo sistema, autopiloto įranga, šildomos sėdynės, LED dienos žibintai, radijo stotelės, laisvų rankų įranga. Klientui užsisakiusiam prekę su montavimo paslaugomis, šias atliks kvalifikuoti specialistai iš "ERA Service" tinklo.

Dauguma "ERA Service" tinklo atstovų teikia automobilio elektroninės dalies remonto paslaugas, bei teikia automobilio sistemų diagnostiko paslaugas. Ilgametė patirtis leidžia užtikrinti kokybę, o kvalifikuoti specialistai kruopščiai ir tvarkingai atlieka elektroninės dalies darbus.

Vienas iš privalumų naudotis "ERA service" tinklo paslaugomis - tai bendra klientų duombazė. Vairuotojai įsigyję paslaugas iš "ERA service" tinklo atstovo, gali kreiptis į kitą šio tinklo atstovą kitame mieste be didesnių keblumų. Taip užtikrinama aukšta paslaugų kokybė ir aptarnavimas.

Visame "ERA service" tinkle vykdomas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, kuris leidžia klientams patogiai gauti paslaugas visoje Lietuvoje. O įmonėms turinčioms automobilių parkus, kurie išsibarstę visoje šalyje - taupomi kaštai bei efektyviau panaudojamas laikas montuojant, vykdant garantinį / pogarantinį aptarnavimą.