Ruduo – metas kuomet lyja beveik kiekvieną dieną, eismas tampa intensyvus, matomumas prastas, vairavimo sąlygos ne iš geriausiųjų. Todėl ypač svarbus saugaus vairavimo faktorius – geras matomumas. Atsižvelgiant į tai, siūlome Jums susipažinti su mūsų parduotuvėje prekiaujamais Vertex valytuvais.

Vertex valytuvų privalumai:

Aukšta kokybė
Aukštos kokybės valytuvų valymo savybės nenusileidžia tokio tipo rinkos lyderių valytuvams.

Valytuvų tvirtinimas
“U” formos tvirtinimas tinka daugeliui automobilių.

Atsparumas šalčiui
Valytuvo konstrukcijoje nėra metalinio korpuso. Tai padeda išvengti, kad nesusiformuotų ledas.

Grafitinis paviršius
Valytuvų guma padengta grafitu, kas suteikia geresnes valymo savybes.

Tylus valymas
Valytuvai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių valytuvų ilgaamžiškumą ir tylų langų valymą.

Integruotas spoileris
Integruotas spoileris suteikia valytuvams tolygų prigludimą prie stiklo, net ir esant blogoms oro sąlygoms.Valytuvai Vertex 701

Šio modelio Vertex 701 valytuvai yra populiariausi. Tai standartinio tvirtinimo aero tipo valytuvai kurie tinka automobiliams, kurių tvirtinimas yra kablio formos arba dar liaudyje vadinamo “U” formos.

Valytuvai Vertex 704

Į Vertex 704 modelio tipo valytuvų komplektaciją įeina aštuoni skirtingo tipo tvirtinimai. Todėl nesunkiai galėsite pritaikyti Vertex 704 valytuvus savo automobiliui, net jei jis ir reikalauja specialaus tvirtinimo elemento.

Vertex 704 adapterių variantai

                                                

Kompanija Vertex yra sukūrusi valytuvus specialiai Audi, Ford, Peugeot, Skoda, VolkswagenVolvo markės automobiliams. Tad jei vairuojate vieną iš šių automobilių, galime pasiūlyti būtent specialiai jiems sukurtus valytuvus.

Taip pat galime pasiūlyti įsigyti Vertex galinius valytuvus, o jei net ir prireiks, pas mus galite išsirinkti Vertex galinius valytuvus su specialiu laikikliutinkančius tam tikram automobilio markės modeliui.

Vertex galinius valytuvus su specialiu laikikliu


Kaip įsigyti norimus valytuvus?

  1. Mūsų puslapyje www.autokraitis.lt nueikite į skyrelį AUTOPRIEDAI –> Valytuvai, arba tiesiog paspauskite čia.
  2. Pasirinkite kokių valytuvų norite: Vertex 701Vertex 704Vertex galiniai valytuvaiVertex galiniai valytuvai su specialiu laikikliu.
  3. Išsirinkus norimus valytuvus, žemiau nuotraukos pasirinkite automobilio markę, modelį bei automobilio pagaminimo metus. Pagal Jūsų parinktus duomenis mes atrinksime Jūsų automobiliui tinkamo dydžio valytuvus.

Gavus Jūsų apmokėjimo patvirtinimą, valytuvus iškarto išsiųsime. Valytuvų pristatymo terminas – nuo vienos iki dviejų darbo dienų.

Su platesniu mūsų prekių asortimentu kviečiame susipažinti internetinėje svetainėje www.autokraitis.lt