„AUTOKRAITIS.LT” – parduotuvė ir informacijos centras

„Autokraitis“ – ne tik internetinė parduotuvė, bet ir informacijos šaltinis internete, padedantis automobilių sąvininkams ir kitiems, besidomintiems auto technika, rasti aktualią informaciją bei aukštos kokybės produktus. “Autokraičio” tikslas – teikti kompleksinę paslaugą – parduoti pirkėjui ne tik produktą, bet ir pasirūpinti jo montavimu bei suteikti visą jam reikalingą informaciją, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Taip užtikrinamas maksimalus kliento pasitenkinimas. “Autokraičio” vizija – teikti tik aukščiausios kokybės produktus, nebūtinai pigiausius rinkoje. Nenuostabu, kad siūlomos sistemos yra ne pačios pigiausios savo kategorijose, nes per daug metų yra atsirinkti kokybiški tiekejai, kuriems svarbi prekės kokybė, jos garantijos ir ilgalaikis bendradarbiavimas. Tačiau tai nereiškia, kad “Autokraitis” – tik didesnes pajamas turintiems klientams. Plataus produktų spektro dėka, pirkėjas turi didelį pasirinkimą.


Automobilių priedų spektras

“Autokraitis” specializuojasi į profesionalias automobilių apsaugos sistemas, komforto įrangą bei aksesuarus. Jis atstovauja prekinius ženklus Lietuvoje ir pabaltyje. Yra bendradarbiaujama su nuolatiniais produktų tiekėjais iš viso pasaulio. Ši tiekimo grandinė užtikrina sklandų prekių asortimento palaikymą. Sistemų pateikimas klientui yra aukščiausio lygmens, nes importuotas prekes montuoja profesionalūs įrangos montuotojai visoje Lietuvoje. Mūsų parduotuvėje rasite įvairią įrangą automobiliui:

  • automobilio apsaugos priemones (paieškos ir stebėjimo sistemos, imobilaizeriai, signalizacijos ir kita);
  • viską vairuotojo patogumui ir komfortui (nuo navigacijos priemonių ir autopilotų iki sėdynių šildymo sistemų);
  • platų apšvietimui skirtų priemonių asortimentą;
  • parkavimo sistemas;
  • vaizdo ir garso aparatūrą (kolonėles, grotuvus, monitorius, multimediją ir kt.);
  • specialią vairuotojų susisiekimo įrangą (racijas, radijo stoteles ir panašius prietaisus, vieniems esančius būtinybe, o kitiems – smagia kelionės paįvairinimo priemone);
  • automobilio priedus (kilimėlius, gesintuvus, valytuvus ir kita).

 Kompleksinė paslauga

„Autokraičio“ klientai vienoje vietoje gali rasti pilną paslaugų komplektą, į kurį įeina ir produkto montavimas. T.y. klientas, pirkdamas produktą, gali patikėti jo montavimo darbus meistrams, kurie yra savo srities profesionalai. Taip nereikės sukti galvos, ar produktas sumontuotas teisingai bei gaišti laiko montuojant pačiam.


Kodėl verta užsakyti prekę su montavimo darbais?

Siekdami užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, rekomenduojame sistemas ne tik pirkti, bet ir susimontuoti pas patikrintą ir profesionalų rekomenduojamą montuotoją. Taip klientas gauna maksimalų garantijų paketą:

  1. Montavimo darbų kaina yra garantuota.

Įprastai, nusipirkus produktą, kuriam reikalingas montavimas,  susiduriama su situacija, kai montavimo sudėtingumas  skirtingiems automobiliams skiriasi. Taip pat skiriasi ir laikas, reikalingas tam produktui sumontuoti. Nuo šių faktorių priklauso darbų kaina. Tačiau “Autokraitis” dirba kitaip. Nesvarbu, koks yra kliento automobilis ir kiek laiko užtruks sumontuoti detalę – darbų kaina išlieka tokia pati, kokia yra nurodyta prekės aprašyme.

  1. Taikomas garantinis aptarnavimas ne tik įsigytam produktui, bet ir montavimo darbams.

Klientas gauna garantiją ne tik nusipirktam produktui, bet ir montavimo darbams (jei juos užsako). Garantinio aptarnavimo laikotarpiu, jei produktą reikės išmontuoti ir vėl sumontuoti, tai nieko nekainuos.

  1. “Autokraitis” užtikrina montavimo darbų kokybę – juos atlieka patyrę meistrai, savo srities profesionalai. Tikslas yra ne didinti montavimo paslaugų pardavimus, bet taupyti kliento laiką ir pinigus.

“Autokraitis” – ne vien elektroninė parduotuvė

Nors “Autokraityje” galima patogiai pirkti prekes, tai nėra pagrindinis šios platformos tikslas. Jos siekis – supažindinti klientą su produktais, suteikti visą reikiamą informaciją. Pirkėjas bet kada gali susisiekti su konsultantu telefonu. Be to, nesiūlome pirkimo aklai – beveik visas parduotuvėje esančias prekes galite apžiūrėti gyvai, kai kurias – ir išbandyti. 

Patogiausias būdas pirkti

Patogiausias būdas pasinaudoti montavimo paslauga yra apmokant pirkinį iš anksto banko pavedimu. Tokiu būdu, užsakymo metu pažymėję norą pasinaudoti mūsų specialistų pagalba, galėsite savo automobiliu atvažiuoti į servisą, o iš jo išvykti jau su įrengtais įsigytais prietaisais.

Variantas, kuomet pirkinys grynaisiais pinigais apmokamas per kurjerį, pareikalaus patiems gabenti prekes į montavimo vietą.

Bet kuriuo atveju darbų atlikimo kaina nesikeis, kaip jokios įtakos jai neturės ir tai, į kokį būtent automobilį bus montuojamos suderinamos prekės. Be to, garantija yra taikoma tiek produktams, tiek montavimo darbams.

Apie puslapį

Autokraitis.lt lankytojus pasitinka šviesiu ir lengvai perprantamu dizainu. Čia nėra sudėtingų terminų, kuriuose susivokti gali tik įgudęs automobilių detalių žinovas. Visi pavadinimai  nurodomi kiekvienam suprantama kalba, kategorijos patalpintos matomoje vietoje. Atidarę bet kurį produktą, rasite smulkų jo aprašymą, nuotraukas, galimus priedus. Iškilus klausimams, galima puslapio apačioje nurodytais kontaktais susisiekti su konsultantais.

Puslapyje rasite ir keletą šaunių smulkmenų kaip, pavyzdžiui, specialiu ženkleliu pažymėtas prekes, kurias galima susimontuoti pačiam, arba net produktų instrukcijas. Juk tai visai naudinga skiltis atvejams, kai nebepamenate, kur nukišote tuos popierėlius, kurių, manėte, veikiausiai nebeprireiks.


Informacija montuotojams ir kiekvienam

“Autokaitis” savo klientams siūlo paslaugą – naudingos informacijos skiltį. Montuotojai čia ras jiems reikalingą informaciją apie konkretų produktą: montavimo schemas, pavyzdžius ir pan. Kitiems klientams bus aktualu produktų naudojimo instrukcijos. Viskas – vienoje vietoje ir pateikta labai paprastai.

Blogas – naujienų tinklaraštis


“Autokraitis” siekia platinti informaciją apie siūlomų sistemų naudą, suteikiamą komfortą  bei saugumą, talpindamas naujienas ir straipsnius apie aktualesnes prekes straipsnių blog’e. Jis pildomas kiekvieną savaitę. Jame išsamiai apžvelgiama viena prekė ar giminingų produktų grupė. Įrašus galima prenumeruoti ir komentuoti. Vartotojai yra kviečiami bendrauti ir reikšti pageidavimus tiek komentarų skiltyje Autokraitis.lt, tiek „Facebooke“, o mes pasistengsime atsižvelgti į skaitytojų poreikius.