Menu
Jūsų krepšelis

Bagažinės guminiai kilimėliai

Bagažinės  guminiai kilimėliai
Bagažinės  guminiai kilimėliai
Bagažinės  guminiai kilimėliai
Bagažinės  guminiai kilimėliai
Nemokamas
Bagažinės  guminiai kilimėliai
Bagažinės  guminiai kilimėliai
Bagažinės  guminiai kilimėliai
Bagažinės  guminiai kilimėliai
Bagažinės guminiai kilimėliai

Galimi pasirinkimai

NORIU NEMOKAMOS KONSULTACIJOS

Modeliniai guminiai bagažinės kilimėliai, specialiai gaminami pagal užsakymą, pagal kiekvieną automobilio modelį ir jūsų poreikius !

Yra galimybė pasirinkti, ar norite guminio bagažinės kilimėlio su borteliais, ar ne, taip pat ar norite standartinio pagrindo, ar su minkšta guma. 

 

Dėmesio! Ši prekė yra užsakoma, pristatymo terminas nuo 4 iki 8 darbo dienų. 

 

Guminiai bagažinės kilimėliai ( su borteliais )

 

Tai kilimėlis, pagamintas tiksliai pagal Jūsų automobilio bagažinės kontūrus, todėl visiškai neslidinėja.
Plastikas, iš kurio pagamintas kilimėlis, yra atsparus purvui, tepalui benzinui, dyzelinui, rūgštims ir kitoms cheminėms medžiagoms, todėl nebaisus šių medžiagų išsiliejimas vežant.
Aukšti borteliai (4cm) apsaugo nuo skysčių išsiliejimo per kraštus.
Turėdami tokį kilimėlį bagažinėje visuomet nesijaudindami, kad galite ištepti automobilio apmušalus, pargabensite į namus sodo gėrybes ar medžioklės laimikį.
Taip pat, kilimėlį nepaprastai lengva išvalyti - tiesiog išimkite iš automobilio ir galite jį plauti vandens žarna ar kibiru.

Spalva - juoda.

       

Galima pasirinkti standartinį arba su vidiniu minkštu guminiu paviršiumi, kuris neleidžia sudėtiems daiktams slidinėti.


      Guminiai bagažinės kilimėliai ( be bortelių )

 

Puikus, aukštos kokybės guminis bagažinės kilimėlis, pagamintas tiksliai pagal Jūsų automobilio bagažinės kontūrus, todėl visiškai neslidinėja.

Apsauga

Ant bagažinės kilimėlio padėti daiktai neslidinėja ir nelaksto po bagažinę posūkiuose bei stabdant.
Turėdami tokį kilimėlį bagažinėje visuomet galite nesijaudinti, kad ištepsite automobilio apmušalus, gabendami į namus sodo gėrybes ar medžioklės laimikį.

Saugumas

Guma, iš kurios pagamintas bagažinės kilimėlis, turi stabdančių savybių, todėl kilimėlis neslidinėja. Ši guma yra atspari purvui, tepalui benzinui, dyzelinui, rūgštims ir kitoms cheminėms medžiagoms, todėl nebaisus šių medžiagų išsiliejimas vežant.

Estetika

Kilimėlio geometrija tiksliai sutampa su automobilio bagažinės kontūrais, todėl estetiškai atrodo. Kilimėlis yra atsparus saulės spinduliams, jo spalva išlieka nepakitusi ilgą laiką.

Bagažinių kilimėliai yra projektuojami ir gaminami atskirai kiekvienam automobilio modeliui. Bagažinės kontūrai yra matuojami, naudojant specialų 3D skenerį. Vėliau pagal gautą itin tikslią erdvinę skaitmeninę nuotrauką, projektuojama ir gaminama įranga, su kuria gaminami patys kilimėliai.

Kadangi bagažinių kilimėliai yra pagaminti iš poliuretano gumos, jie ypatingai ilgai nesusidėvi. Taip pat, kilimėlius nepaprastai lengva išvalyti - tiesiog išimkite šį kilimėlį iš automobilio ir galite jį plauti su vandens srove ar tiesiog pildami iš kibiro.

Spalva - juoda. 

Orientacinės kainos ( nuo – iki ) 

Guminiai bagažinės kilimėliai be bortelių -  10 – 200 EUR

Pastaba. Kainos orientacinės, priklauso nuo automobilio dydžio, klasės, išmatavimų ir daugelio kitų niuansų, tiksliai atsakysime, tik pateikus užklausą. 

Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.