Menu
Jūsų krepšelis

Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL

Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
217.00€
  • Stock: Sandėlyje
  • Model: Atverčiamas lubinis monitorius 10.2'' DV1107FL
  • Weight: 0.00

Galimi pasirinkimai

Esminės savybės:

Ekrano dydis: 10.2 colio
Ekrano tipas: LED
Raiška: 1024x600
DVD grotuvas: yra
Analoginė TV: nėra
Galima žaisti žaidimus: taip, yra diskas
Palaiko: MPEG4/DVD/DVCD/DVD+R/DVD-RW+DVD+R/VCD/CD/CD-R/MP3/JPEG
Lizdai: SD, USB
Siųstuvai: IR spindulių, FM bangų
Galimos spalvos: juoda, smėlio, pilka


Itin plonas 26cm įstrižainės atlenkiamas HD LED lubinis monitorius su integruotu DVD grotuvu IR ir FM spindulių siųstuvu. Montuojamas automobilio lubose. Turi SD/USB jungtis. 

Atverčiamas lubinis DVD Grotuvas 10.2  LED su integruotu IR spindulių, bei FM siųstuvu. Tinkamas visiems automobiliams, montuojamas automobilio lubose, integruotas apšvietimas. Gali būti pilkos, juodos arba smėlio spalvos. Šis monitorius – lyg mini namų kinas automobilyje. Sukurtas atsižvelgiant į naujausias media technologijas. Naudojant šį monitorių prie jo galėsite prijungti praktiškai bet kurį audio/video šaltinį ir mėgautis kokybišku vaizdu.  Galima žiūrėti filmus, klausytis MP3 muzikos iš DVD-R/RW, CD-R/RW diskų. SD/USB lizdai leidžia prijungti SD atminties korteles bei USB atminties raktus ir žiūrėti filmus bei klausytis muzikos būtent iš jų. Paprasta naudoti – tiesiog įdėkite SD atminties kortelę ar USB atminties raktą. 
 
FM bangų siųstuvas
Monitorių galima sujungti su automobilio garso sistema be sudėtingų instaliavimo darbų. Naudojant FM bangų siųstuvą reikės tik suderinti transliavimo dažnius ir muziką girdėsite per automobilio garso kolonėles.

IR spindulių siųstuvas
Šis monitorius turi įmontuotą IR spindulių siųstuvą, kurio pagalba galima žiūrėti filmus naudojant IR ryšį palaikančias bevieles ausines. Klausytis filmo dialogų netrukdys pašaliniai garsai, o kiti keleiviai galės mėgautis tylia ir ramia kelione.
 
RCA kištukų pagalba galima sukurti mobilią pramogų sistemą
Monitoriuje yra video įėjimo jungtis, 1 stereo audio įėjimas. Papildomas video įėjimo kabelis leidžia prijungti monitorių prie automobilio multimedijos DVD grotuvo. Vaizdas bus matomas monitoriaus ekrane – visi automobilio keleiviai galės žiūrėti tą patį filmą. Garsas bus girdimas per automobilio garso kolonėles.  

Žaidimai
Tam, kad kelionė neprailgtų, komplekte rasite ir žaidimų CD. Rinkitės norimą žaidimą  - kelionė tikrai neprailgs!

Ir daugiau!
 
Įmontuotas apšvietimas
Nesvarbu, ar važiuojate tuneliu, ar naktį, įmontuoto apšvietimo dėka lengvai rasite ieškomą filmą.
 
Technologija “Anti-Skip”
Šios technologijos dėka filmas bus rodomas sklandžiai net važiuojant per pačius nelygiausius kelius.
 
Filmo peržiūros atmintis
Nebaigėte žiūrėti filmo? Kitą kartą, kai įjungsite monitorių, tęsite peržiūrą ten, kur sustojote.
 
Produkto aprašymas
Šis lubinis LED monitorius turi visas funkcijas, kurios neleis keleiviams nuobodžiauti. Galite žiūrėti filmus tiesiai iš DVD disko - tiesiog įdėkite jį į tam skirtą vietą. Taip pat galite žiūrėti filmus, klausytis muzikos iš SD kortelių, USB atminties raktų. Video įėjimo jungtys leidžia prie monitoriaus prijungti kitą įrenginį, pvz. iPod grotuvą ar žaidimų konsolę. Monitorius turi FM bangų siųstuvą, todėl klausytis filmų dialogų ar muzikos galėsite per automobilio garso sistemą. Taip pat galima naudoti bevieles IR spindulių ausines. Pridedamas ir kompaktinis diskas su žaidimais. Technologija “ Anti-skip“ užtikrina sklandų vaizdo rodymą važiuojant nelygiais keliais, o filmo peržiūros atmintis neleis pamiršti vietos, kurioje jis buvo sustabdytas. Monitorius valdomas jo priekyje esančiais mygtukais. Korpuse yra įmontuotos dvi LED lemputės. Komplekte yra reikalingos dalys montavimui, instaliavimo instrukcija.
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.