Menu
Jūsų krepšelis

Vienpusio ryšio


 
Eaglemaster LT-5200, 24V apsaugos sistema. Sistema turi kintantį kodą (Keeloq technologija); distancinį signalizacijos įjungimą ir išjungimą; dvi blokavimo grandines; pasyvų imobilizatorių.Šiame komplekte nėra sirenos, ją Jūs turite užsisakyti atskirai. Prašome atkreipti dėmesį, kad apsaugos sistemos bazinė komplektacija, ne visuomet turi garsinę sireną ir smūginius jutiklius. Apsaugos sistema Taip Garsinė sirena Ne Smūginis jutikli..
80.00€
EAGLEMASTER LT5200 šiuolaikiška transporto priemonių apsaugos sistema. Patikima ir paprasta signalizacija su įmontuotu dviejų lygių vidiniu smūgio jutikliu. Papildomai galima pajungti posvyrio, ultragarsinį, stiklo dūžio jutiklius. Signalizacijoje yra įmontuotos relės automobilio durų užraktų valdymui. EAGLEMASTER LT5200 yra sertifikuota ES ir atitinka draudimo bendrovių III lygio reikalavimams.Privalumai sistemos:Kintantis kodas (Keelog technologija) Distancinis signalizacijos įju..
40.00€
Eaglemaster LT-5200 TX3G šiuolaikiška transporto priemonių apsaugos sistema. Patikima ir paprasta signalizacija su įmontuotu dviejų lygių vidiniu smūgio jutikliu. Papildomai galima pajungti posvyrio, ultragarsinį, stiklo dūžio jutiklius. Signalizacijoje yra įmontuotos relės automobilio durų užraktų valdymui. EAGLEMASTER LT5200 yra sertifikuota ES ir atitinka draudimo bendrovių III lygio reikalavimams.Privalumai sistemos:Kintantis kodas (Keelog technologija) Distancinis signali..
40.00€
Kodinis GN6
Populiarus
Kodinis GN6 , šios sistemos komplektą sudaro: vienpusio ryšio pulteliai (2vnt.); šviesos diodo indikatorius; antiskaneris, antigraberis; sistema neturi centrinio užrakto valdymo rėlių.  Turi galimybė perprogramuoti pultelius. Taip pat yra salono apšvietimo užlaikymas; pasyvaus imobilaizerio, automobilio paieškos, "Panikos", "Serviso" režimai.   Apsaugos sistema Taip Garsinė sirena Ne Smūginis jutiklis Ne..
40.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.