Menu
Jūsų krepšelis

Vienpusio ryšio


 
Eaglemaster LT-5200, 24V apsaugos sistema. Sistema turi kintantį kodą (Keeloq technologija); distancinį signalizacijos įjungimą ir išjungimą; dvi blokavimo grandines; pasyvų imobilizatorių.Šiame komplekte nėra sirenos, ją Jūs turite užsisakyti atskirai. Prašome atkreipti dėmesį, kad apsaugos sistemos bazinė komplektacija, ne visuomet turi garsinę sireną ir smūginius jutiklius. Apsaugos sistema Taip Garsinė sirena Ne Smūginis jutikli..
80.00€
Eaglemaster LT-5200 Tiger Eaglemaster LT-5200 Tiger
Populiarus
EAGLEMASTER LT5200 šiuolaikiška transporto priemonių apsaugos sistema. Patikima ir paprasta signalizacija su įmontuotu dviejų lygių vidiniu smūgio jutikliu. Papildomai galima pajungti posvyrio, ultragarsinį, stiklo dūžio jutiklius. Signalizacijoje yra įmontuotos relės automobilio durų užraktų valdymui. EAGLEMASTER LT5200 yra sertifikuota ES ir atitinka draudimo bendrovių III lygio reikalavimams.Privalumai sistemos:Kintantis kodas (Keelog technologija) Distancinis signalizacijos įju..
39.00€
Eaglemaster LT-5200 TX3G Eaglemaster LT-5200 TX3G
Populiarus
Eaglemaster LT-5200 TX3G šiuolaikiška transporto priemonių apsaugos sistema. Patikima ir paprasta signalizacija su įmontuotu dviejų lygių vidiniu smūgio jutikliu. Papildomai galima pajungti posvyrio, ultragarsinį, stiklo dūžio jutiklius. Signalizacijoje yra įmontuotos relės automobilio durų užraktų valdymui. EAGLEMASTER LT5200 yra sertifikuota ES ir atitinka draudimo bendrovių III lygio reikalavimams.Privalumai sistemos:Kintantis kodas (Keelog technologija) Distancinis signali..
39.00€
Kodinis E50, šios sistemos komplektą sudaro: vienpusio ryšio pulteliai (2vnt.); šviesos diodo indikatorius; antiskaneris, antigraberis; centrinio užrakto valdymo rėlės; integruota blokavimo rėlė. Turi galimybė perprogramuoti pultelius. Taip pat yra salono apšvietimo užlaikymas; pasyvaus imobilaizerio, automobilio paieškos, "Panikos", "Serviso" režimai.  Apsaugos sistema Taip Garsinė sirena Ne Smūginis jutiklis Ne ..
34.00€
Kodinis GN6 Eurosec , šios sistemos komplektą sudaro: vienpusio ryšio pulteliai (2vnt.); šviesos diodo indikatorius; antiskaneris, antigraberis; sistema neturi centrinio užrakto valdymo rėlių.  Turi galimybė perprogramuoti pultelius. Taip pat yra salono apšvietimo užlaikymas; pasyvaus imobilaizerio, automobilio paieškos, "Panikos", "Serviso" režimai.   Apsaugos sistema Taip Garsinė sirena Ne Smūginis jutiklis Ne..
44.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)