Menu
Jūsų krepšelis

Apsaugos sistema "Pandora Professional "

Apsaugos sistema "Pandora Professional "
Apsaugos sistema "Pandora Professional "
Apsaugos sistema "Pandora Professional "
Apsaugos sistema "Pandora Professional "
Apsaugos sistema "Pandora Professional "
Apsaugos sistema "Pandora Professional "
Apsaugos sistema "Pandora Professional "
Apsaugos sistema "Pandora Professional "
Apsaugos sistema "Pandora Professional "
1,100.00€
  • Stock: Sandėlyje
  • Model: panpro
  • Weight: 0.00

Galimi pasirinkimai

"Pandora Professional" yra absoliuti pasaulio automobilių aptarnavimo ir saugumo čempionė. Kompleksiškas sprendimas, apimantis visas galimas saugumo ir aptarnavimo funkcijas bei papildomą apsaugą ir didelį spektrą konfigūravimo galimybių pagal kliento pageidavimus. Reikalingas profesionalus įrangos montavimas specialistų pagalba.


Beraktis automobilio užvedimas konkrečiam modeliui nustatomas individualiai pagal automobilio markę, modelį ir metus. Būtina pasikonsultuoti dėl suderinamumo [email protected] arba skambinti telefonu 837777102.

Aprašymas
"Professional" yra  naujausia "Pandora" sistema iš aukščiausio lygio apsaugos sistemų. Sistema sujungia pažangiausius programinės įrangos bei techninius sprendimus automobilių apsaugos sistemų srityje. Sistemos baziniame vienete yra didžiausias integruotų komponentų skaičius. Tuo pačiu metu jis yra toks mažas, kad gali tilpti į rankos delną.
Sistemoje yra dviejų krypčių nuotolinio valdymo pultas ir du radijo bangų identifikatoriai. "Pandora Professional" leidžia jums valdyti savo automobilį ir gauti visą informaciją apie tai naudojant mobilią aplikaciją arba "Bluetooth" ryšiu. Šioje sistemoje taip pat yra blokavimo radijo relė ir nuotolinio variklio užvedimo rėlinis modulis.

D-670 nuotolinio valdymo pultelis
D-670 yra naujos kartos pultelis, perduodantis komandas ir gaunantis informaciją rekordiškai dideliu atstumu nuo sistemos. Atnaujintas protokolas su 868 MHz dažniu teikia aukštos kokybės duomenų perdavimą esant šiuolaikinio miesto radijo trukdžių sąlygoms. Aukšto kontrasto OLED ekranas, LED būsenos indikatorius, garso ir vibro pranešimai, įmontuotas USB prievadas, Li-Po baterija ir valdymo mygtukai užtikrina maksimalią ergonomiką ir lengvą sistemos bei transporto priemonės veikimą.

868 MHz radijo ryšio sąsaja
Daugiakanaliai, saugūs 868 MHz radijo kanalai užtikrina patikimą ryšį, tolimojo susisiekimo nuotolį, greitą pranešimų teikimą ir patogų sistemos valdymą.

"Bluetooth" savininko identifikatoriai ( kortelės )
Miniatiūriniai "Bluetooth" savininko identifikatoriai yra įtraukti į sistemos komplektą. Identifikatorius turi mygtuką, norint įjungti ar išjungti saugumą. "Bluetooth" sąsaja leidžia įdiegti patikimą "Hands Free" funkciją su reguliuojamu veikimo atstumu, imobilaizerio ir "Anti-Hi-Jack" funkcijomis.

Integruotas "Bluetooth 4.2" protokolas
BLUETOOTH 4.2 Low Energy protokolas leidžia konfigūruoti, valdyti jūsų sistemą mobiliomis aplikacijomis (be interneto ryšio), naudoti telefoną kaip savininko identifikatorių, prijungti papildomus modulius (blokavimo radijo relės, variklio skyriaus modulis, belaidžiai jutikliai ir t.t).

Skaitmeninė apsauga
Šiuolaikinis dialoginis algoritmas AES  su 128 bitų raktiniais žodžiais užtikrina elektroninio įsilaužimo ir vagystės apsaugą.

Interneto paslaugos ir mobiliosios programos
Mobiliosios aplikacijos "Pandora Pro" ("iOS") ir "Pandora Online" ("Android") automobilį, telemetrijos sistemą, išmanųjį telefoną ir išmaniuosius laikrodžius sujungia į vieną platformą. Galite konfigūruoti ir valdyti visas savo transporto priemones su daugiafunkcinėmis "Pandora" programomis ir interneto paslauga pandora-on.com

Integruota 2xSIM 3G GSM sąsaja
GSM ryšys išplečia zoną, kurioje galite valdyti sistemą ir priimti signalizacijos ir paslaugų pranešimus ryšio tinklo zonoje. Tiesiog paskambinkite sistemos numeriu ir įveskite komandą, kad valdytumėte ar sukonfigūruotumėte savo sistemą. Įjunkite SMS ir balso pranešimus, o sistema praneš jums apie bet kokius įspėjamuosius įvykius.

Savininko asmens saugumas
Avarijos atveju sistema automatiškai ją nustato ir pranešimus siunčia pagalbos tarnyboms ir savininko artimiesiems. Visi pranešimai papildomi automobilio dabartinėmis koordinatėmis ir nuorodomis į žemėlapius.

Nuotolinis ir automatinis variklio užvedimas
Sistema leidžia nuotoliniu būdu užvesti ir užgesinti variklį arba nustatyti automatinį variklio užvedimą pagal skirtingus parametrus (pagal laiką, įtampą ar temperatūrą). Sistema patikimai tikrina variklio veikimo parametrus ir automobilio būklę. Sistemos funkcijos leidžia tinkamai veikti su turbokompresoriumi varomais varikliais ir palikti automobilį apsaugotą be rakto viduje, kol variklis veikia.

Valdykite variklio pašildymo sistemas
Jei jūsų automobilis turi variklio pašildymo sistemą, ją galite valdyti nuotoliniu būdu naudodami "Pandora" sistemą. Išbandykite moderniausią ir efektyviausią būdą pašildyti automobilį prieš vairavimą.

Gamyklinio imobilaizerio apėjimo funkcija
Integruotas algoritminis gamyklinio imobilaizerio apėjimas, naudojant "Pandora CLONE" technologijas,  leidžia sistemai apeiti arba klonuoti originalų automobilio raktą, kad būtų galima įgyvendinti nuotolinio variklio paleidimo funkciją daugeliui šiuolaikinių automobilių.

Integruotas GPS / GLONASS imtuvas
Integruotas GPS / GLONASS imtuvas turi mažą energijos suvartojimą ir didelį jautrumą. Tai leidžia sistemai sutrumpinti koordinačių aptikimo laiką ir padidinti nustatymo tikslumą.

Integruotas akcelerometras
Integruotas 3D akselerometras ir išsamūs algoritmai leidžia sistemai valdyti transporto priemonių smūgio / nutempimo / judesio saugumo zonas ir paleisti variklio blokavimą. Naujas didelis jautrus ir patikimas akcelerometras užtikrina protingą apsaugą ir apsaugo nuo klaidingų suveikimų.

Integruota baterijos apsaugojimo sistema
Įmontuota speciali baterija leidžia prailginti sistemos veikimo laiką, kad skubiai praneštų savininkui, kai įvyksta nenustatytas baterijos maitinimo šaltinio atjungimas.

Multifunkcinė skaitmeninė sąsaja
Trys skaitmeninės CAN linijos ir dvi skaitmeninės LIN linijos  supaprastina integraciją ir padidina sistemos funkcionalumą šiuolaikiškose transporto priemonėse.   
Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.