Susisiekime +370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

Apsaugos sistema "Pandora DXL 5000"

Prekės kodas: pan5000pr
Prieinamumas: Sandėlyje
€670.00
Kiekis:
Sirena komplekte: *


Smūginis jutiklis komplekte?: *


Posvyrio jutiklis komplekte?: *


Komplekte yra GPS antena vietai nustatyti: *


Garantinis aptarnavimas visoje Lietuvoje: *


Ar reikalinga variklio užvedimo nuotoliniu būdu funkcija?: *

Reikalingi montavimo darbai: *Įrangos montavimo vieta:

Pageidaujama montavimo data :

Jūsų pastabos, pageidavimai:

Įvertinti

Įvertinimas: * 1 2 3 4 5
Jūsų vardas:*
Jūsų apžvalga:*
Pastaba: HTML nėra išverstas!
Įveskite kodą apačioje:*

Telemetrinė apsaugos ir serviso sistema Pandora 5000 pakelia automobilio apsaugos ir serviso kartelę į naują lygį. Įsigijus telemetrinę sistemą Pandora, jūsų dispozicijoje bus dešimtys ekskliuzyvinių  apsaugos ir serviso funkcijų, o jūsų automobilyje atsiras precedento neturinti apsaugos ir serviso sistema, kokios nėra net prabangiausiuose automobiliuose.

Pandora 5000 pasižymi aukščiausio lygio atsparumu bet kokiems elektroninio įsilaužimo metodams. Sistemos radijo kanalas apsaugotas firminiu dupleksiniu radijo ryšiu tarp pultelio ir sistemos, naudojant simetrinio blokinio AES šifravimo algoritmus ir individualius keičiamus ne mažiau 128 bitų ilgio raktus. 

Sistemoje numatyta nuolatinė radijo kanalo (ryšio tarp pultelio ir sistemos) kontrolė. Nutrūkus ryšiui su sistema, pagrindinis pultelis (su skystųjų kristalų ekranėliu) ima signalizuoti garsiniu ir šviesos diodo indikatoriais. Signalizavimo būdą galima pasirinkti.
Dupleksinis radijo ryšys leidžia ženkliai padidinti sistemos imunitetą prieš visus elektroninio įsilaužimo metodus ir visiškai eliminuoja valdymo komandų suklastojimo galimybę.


Apsaugos režimu sistema kontroliuoja:
- Visų automobilio durelių perimetrą (atskirai)
- Variklio gaubto jungiklį
- Rankinio stabdžio/pavarų svirties neutralią padėtį
- Integruotą smūgio jutiklį, įspėjamoji zona
- Integruotą smūgio jutiklį, aliarmo zona
- Integruotą pokrypio daviklį
- Integruotą judesio daviklį
- Papildomą daviklį, aliarmo zona
- Papildomą daviklį, įspėjamoji zona
- Akumuliatoriaus įtampą
- Stabdžių pedalą
- Bagažinės jungiklį
- Degimą

Sistemoje numatytas papildomas apsaugos ruožas – integruotas imobilizatorius su siųstuvu-imtuvu, bendraujantis su 2,4 GHz dažniu veikiančiomis aktyviomis kortelėmis, kurios taip pat apsaugotos firminiu dupleksiniu radijo ryšiu pasitelkiant individualius šifravimo raktus.


Viena iš svarbiausių sistemos Pandora 5000 teikiamų paslaugų – tai išsami įvykių istorija su pilna telemetrijos informacija, koordinatėmis, tiksliu laiku, sinchronizuotu su duomenimis iš GPS/ГЛОНАСС palydovų.
Naudojantis paslauga internetu www.p-on.ru, teikiama jums visiškai nemokamai, galima peržiūrėti begalinę istoriją įvykių, nutikusių su jūsų automobiliu. Įvykių istorijoje jūs rasite išsamią informaciją apie tai, kas vyko su sistema pradedant nuo momento, kai sistema buvo išleista nuo konvejerio.

Sekimas, maršrutai
Pandora - vienintelis rinkoje egzistuojantis įrenginys, kuriame apjungtos ypač išvystytos GPS sekimo ir techninių automobilio sistemų bei situacijų salone nuotolinės stebėsenos funkcijos, ir kuris pasižymi nepralenkiamomis automobilio saugojimo ir apsaugos nuo užgrobimo savybėmis, o taip pat asmeninio saugumo priemonėmis (pavojaus mygtukas).


Pandora aplikacija
Yra įvairių mobiliesiems įrenginiams skirtų stebėsenos, kontrolės, sistemos parametrų nustatymo ir jūsų automobilio valdymo programėlių (iOS: iPhone, iPad; Android: išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai).
   Jūs galite nemokamai įsikelti jūsų platformai tinkamą Pandora info programėlę. Ji rodo esamąją visų automobilio zonų būseną, faktines koordinates, temperatūrą salone, variklio temperatūrą, temperatūrą lauke, degalų kiekį.  
Palaikomas begalinis įvykių istorijos sąrašas. Daugiau nei 100 tipų įvykių. Programėlė taip pat rodo visa informaciją apie automobilio judėjimą pasirinktu laiko intervalu. Jei suprogramuota papildomai, telefonu galima užvesti automobilio variklį.


Pavojaus mygtukas SOS – palydovinių sistemų paslauga
Jei jums kyla grėsmė – paprasčiausiai paspauskite pavojaus mygtuką pultelyje, ir sistema Pandora 5000 praneš jūsų artimiesiems ir specialiosioms tarnybos apie tai, kad jūs patekote į bėdą, bei nurodys esamąsias jūsų automobilio buvimo vietos koordinates.


Balso sąsaja
Telefonu Pandora 5000 papasakos jums, kas vyko su automobiliu, bei informuos jus apie esamąją jo būseną: apie apsaugos darbo režimą, temperatūrą salone, akumuliatoriaus įtampą, apsaugos zonų pažeidimą, esamąją variklio būseną, variklio automatinio užvedimo nuostatas. Pandora 5000 paskambins jums pažeidus bet kurią iš 16 automobilio apsaugos zonų.
   Sistema taip pat gali informuoti jus ir apie bet kokius įvykius, įskaitant serviso (apsaugos sistemos įjungimas/išjungimas, variklio užvedimas/gesinimas, žema akumuliatoriaus įtampa, ryšio su radijo bangomis valdoma rele nutrūkimas, GSM ryšio atnaujinimas ir pan.)


Garsų automobilio salone pasiklausymas
Su Pandora 5000 jūs bet kada galite pasiklausyti garsų jūsų automobilio salone. Sistemos komplekte yra jautrus miniatiūrinis, paslėptam montažui pritaikytas mikrofonas. Paprasčiausiai paskambinkite savo automobiliui ir sužinokite, kas vyksta jo salone.


Valdymas telefonu
Su išmaniąja Pandora balso sąsaja jūsų dispozicijoje bus daugiau nei 20 intuityvių, lengvai įsimenamų sistemos pagrindinių funkcijų ir režimų valdymo komandų:
- Apsaugos sistemos režimo valdymas
- Aktyviosios apsaugos režimo valdymas
- Variklio darbo blokavimas
- Variklio užvedimas/gesinimas
- Variklio priešstartinio pašildymo įrangos valdymas
- Garsų automobilio salone pasiklausymas
- Prieiga prie įvykių istorijos
- Laikmačio kanalų valdymas
- Esamųjų koordinačių, asmeninės sąskaitos balanso užklausa


Pagrindinių sistemos Pandora 5000 darbo režimų ir funkcijų nustatymas galimas mobiliuoju telefonu:
- Pranešimų balsu ir tekstu nustatymas
- Telefono numerių nustatymas
- Daviklių jautrumo nustatymas
- Variklio automatinio užvedimo nustatymas


Variklio užvedimas
Su Pandora DXL 5000 jūsų dispozicijoje bus nepaprastai lanksti ir neįtikėtinai paprastai naudojama variklio automatinio užvedimo sistema.Pasinaudoję programėle mobiliajam telefonui arba interneto paslauga p-on.ru, jūs galėsite lengvai ir paprastai savo nuožiūra nustatyti variklio automatinį užvedimą. Reikalingas papildomas programavimas. Užvedimą galima iš anksto nustatyti pagal temepratūrą arba laiką. Užvesti variklį galima telefonu, aplikacija, paskambinus reikiamu numeriu, siunčiant SMS žinutę.Montavimas bet kokiame automobilyje. „Neskausmingas” integravimas į originalią automobilio elektros instaliaciją

     Nėra jokios dingsties nerimauti, kai jūsų automobilyje įrengiama telemetrinė apsaugos ir serviso sistema Pandora 5000.
     Jungiant sistemą prie skaitmeninės CAN magistralės, nėra jokios galimybės pakenkti jūsų automobilio elektros įrangai. Tinkamam telemetrinės apsaugos ir serviso sistemos Pandora 5000 montavimui jūsų automo-bilyje prireiks ne daugiau 5 prijungimo taškų.
     Dėka integracijos į jūsų automobilio elektronikos sistemą, jums per atstumą taps prieinama išsami tele-metrinė informacija apie jūsų automobilį (temperatūra salone, variklio temperatūra, temperatūra lauke, degalų kiekis bake ir t.t).


Nuotolinio valdymo pultelis su skystųjų kristalų ekranėliu

Sistemos komplekte yra ergonomiškas 5 mygtukų nuotolinio valdymo pultelis su skystųjų kristalų ekranėliu. Šiuo pulteliu galima valdyti visus telemetrinės apsaugos ir serviso sistemos Pandora DXL 5000 darbo režimus, kontroliuoti būsenas, siųsti skubiąsias GSM žinutes (SOS – pavojaus signalo siuntimo mygtukas, užtikrinantis asmeninį savininko saugumą), peržvelgti įvykių istoriją, valdyti papildomą įrangą (pvz., Webasto), reguliuoti integruotų ir išorinių daviklių jautrumą.
 Pulteliu galima valdyti variklio užvedimo sistemos darbą, nustatyti automatinio užvedimo parametrus: laiką, intervalą, variklio užvedimo ir gesinimo temperatūras.

Komplekte taip pat yra radijo bangų modulis ir papildomas pultelis.

Daugiau informacijos skaitykite čia.
Peržiūrėkite GSM/GPS apsaugos sistemų be saugos centro pristatymą
 

Apsaugos sistemų palyginimas pagal jų funkcionalumą
 
Funkcionalumas Apsaugos sistema
Pandora DXL 5000 NEW Pandora DXL 3910 "Pandect X-1100" „GSW CAN“ „Car in Phone“
Yra mobilioji / išmaniojo tel.  aplikacija Taip Taip Ne Taip Taip
Rodoma akumuliatoriaus įtampa Taip Taip Ne Taip Taip
Rodoma vidaus ir išorės temperatura Taip Ne Ne Ne Tik išorės
Apsaugos sistemos suveikimų istorija Taip Taip Taip Taip Taip
Integruotas GSM komunikatorius Taip Taip Taip Taip Taip
Integruota GPS antena tikslioms koordinatėms nustatyti Taip (komplekte yra antena) Taip (įsigyjama kaip papildomas priedas) Taip (įsigyjama kaip papildomas priedas) Taip (įsigyjama kaip papildomas priedas) Taip (komplekte yra antena)
Nuotoliniu būdu galima užvesti variklį Taip (reikalingas papildomas programavimas) Taip (reikalingas papildomas programavimas) Taip (reikalingas papildomas programavimas) Taip (reikalingas papildomas įrenginys ir programavimas) Ne
Automobilio buvimo vietos nustatymas naudojant GSM ryšį (mažesnis tikslumas) Taip Taip Taip Taip Taip
Automobilio buvimo vietos nustatymas naudojant GPS ryšį (tiksli vieta) Taip Taip Taip Taip Taip
Automobilio važiavimo istorija žemėlapyje Taip, tiksli Ne Ne Taip, su paklaida Taip, tiksli
Autromobilio važiavimo istorijos peržiūra telefone (naudojant aplikaciją) Taip Ne Ne Ne Taip
Autromobilio važiavimo istorijos peržiūra interneto svetainėje Taip Ne Ne Taip Taip
Sistema gali būti valdoma skambinant Taip Taip Taip Taip Ne
Sistema gali būti valdoma siunčiant SMS žinutę Ne Ne Ne Taip Ne
Sistema gali būti valdoma naudojant aplikaciją Taip Taip Ne Taip Taip
Apsaugos sistemos duomenis, būklės istoriją  galima peržiūrėti internete Taip (neribotą laiką) Taip (1 mėnesį) Ne Taip (1 metus) Taip (1 metus)
Galima klausytis garsų salone Taip Taip Taip Ne Ne
Sistema jungiama prie CAN magistralės Taip Taip Taip Taip Taip
Suveikus aliarmui sistema skambina
 
Taip Taip Taip Taip Ne
Suveikus aliarmui sistema siunčia SMS žinutę
 
Taip Taip Taip Taip Taip
Suveikus aliarmui sistema signalizuoja sirena
 
Taip Taip Taip Taip Taip
Suveikus aliarmui sistema praneša į pager‘inį gaviklį
 
Taip Ne Ne Ne Ne
Nuotoliniu būdu galima blokuoti variklį Taip Taip Taip Taip Taip
Bandant nuslopinti ryšio signalus vagystės metu, sistema siunčia pranešimą Taip Ne Ne Ne Ne
Dalis informacijos apie automobilio apsaugos sistemos būklę rodoma nuotoliniame valdymo pulte Taip Ne Ne Ne Ne
Sistemos apsaugos režimo įjugimas ir išjungimas originaliu automobilio valdymo pulteliu Taip Taip Taip Taip Taip
Sistemos apsaugos režimo įjugimas ir išjungimas mobiliaja aplikacija Taip Taip Ne Ne Taip, reikalingas spec. pajungimas
 
  
 Apsaugos sistemų palyginimas pagal jų komplektaciją  
 
Komplektacija Apsaugos sistema
Pandora DXL 5000 NEW Pandora DXL 3910 "Pandect X-1100" „GSW CAN“ „Car in Phone“
Papildomas nuotolinis valdymo pultelis su LCD ekranu (pager‘is) Taip Ne Ne Ne Ne
Papildomas nuotolinis valdymo pultelis (tik svarbiausios valdymo funkcijos) Taip Taip Taip Ne Ne
Papildomas imobilaizeris, atjungiamas aktyviaja kortele. Taip Taip Taip Ne Ne
Pagrindinis blokas Taip Taip Taip Taip Taip
RF modulis Taip Ne Ne Ne Ne
GPS imtuvas Taip (komplekte yra antena) Taip (įsigyjama kaip papildomas priedas Taip (įsigyjama kaip papildomas priedas) Taip (įsigyjama kaip papildomas priedas) Taip (komplekte yra antena)
Blokavimo relė (belaidė) Taip Galima įsigyti kaip papildomą priedą Galima įsigyti kaip papildomą priedą Ne Ne
Užvedimo  modulis Taip Taip Taip Ne Ne
Mikrofonas Taip Taip Taip Ne Ne
Vidiniai smūgio, posvyrio jutiklis Taip Taip Taip Taip Taip
Temperatūros daviklis Taip Taip Taip Ne Ne
Reikalingi laidai, tvirtinimo detalės, naudojimo instrukcijos, slaptažodžiai Taip Taip Taip Taip Taip
   

Šį produktą galime Jums sumontuoti!

   

Montavimo darbus Jums galime atlikti beveik visoje Lietuvoje – net 26 miestuose!
Atliktiems darbams taikoma garantija.