Menu
Jūsų krepšelis

Apsaugos sistema "Pandora Moto Mini"

Apsaugos sistema "Pandora Moto Mini"
Apsaugos sistema "Pandora Moto Mini"
Naujas
Apsaugos sistema "Pandora Moto Mini"
Apsaugos sistema "Pandora Moto Mini"
Apsaugos sistema "Pandora Moto Mini"
490.00€
 • Stock: Sandėlyje
 • Model: panmotomini
 • Weight: 0.00

Galimi pasirinkimai


Pandora Mini Moto yra moderni apsaugos sistema visų tipų motociklams ir motoroleriams su 12V įtampa. Įranga veikia šifruotu Bluetooth 5.0 protokolu. Naudokite išmanųjį telefoną arba kortelę kaip autorizacijos įrenginį arba pasirinkite Pandora apyrankę, kad galėtumėte valdyti imobilaiziariio ir "anti hi-jack" funkcijas. Specialūs algoritmai leidžia sumažinti energijos sąnaudas iki minimalaus lygio, išlaikant automobilio akumuliatorių įkrautą labai ilgą laiką.


  Interneto paslaugos ir mobiliosios aplikacijos


  Mobiliosios aplikacijos „Pandora Pro“ („iOS“) ir „Pandora Online“ („Android“) sujungia jūsų transporto priemonę, telemetrijos sistemą, išmanųjį telefoną ir išmaniuosius laikrodžius į vieną platformą. Galite konfigūruoti ir valdyti visas savo transporto priemones naudodamiesi daugiafunkcėmis „Pandora“ aplikacijomis ir interneto serveriu pandora-on.com


  Transporto priemonės buvimo vieta


  Sistemos teikia tokias funkcijas kaip greitas motociklo vietos nustatymas per GPS / GLONASSS ar LBS sąsajas, automatinė datos ir laiko sinchronizacija bei vietos stebėjimo funkcija. Bet kuriuo metu galite gauti išsamią ataskaitą apie ridą, kelionės laiką, vidutinį ir maksimalų greitį.


  Integruota GSM sąsaja


  GSM ryšys išplečia zoną, kurioje galite valdyti sistemą ir priimti suveikimo ir paslaugų pranešimus. Galite valdyti savo motociklą iš bet kurios vietos naudodami mobiliąsias aplikacijas ar internetinio serverio paslaugas.


  Integruota „Bluetooth 5.0“ sąsaja


  Sistema turi naują BT sąsają. Ši sąsaja leidžia miesto sąlygomis užtikrinti stabilų belaidį ryšį su įvairiais periferiniais prietaisais (identifikatoriaus kortelėmis, mobiliaisiais telefonais, papildomais prietaisais); konfigūruoti ir valdyti savo sistemą; prijungti papildomus modulius (blokavimo rėles, belaidžius jutiklius).


  Skaitmeninė apsauga


  Šiuolaikinis dinaminis dialogo AES šifravimas garantuoja neįmanomą elektroninį įsilaužimą ir vagystes.


  Integruoti jutikliai


  Integruotas 3D pagreičio matuoklis ir sudėtingi algoritmai leidžia sistemai valdyti transporto priemonės smūgio / pakrypimo / judesio apsaugos zonas ir užblokuoti variklį pradedant judesį. Naujas labai jautrus ir patikimas pagreičio matuoklis suteikia išmaniąją  apsaugą ir apsaugo nuo klaidingų suveikimų.


  Integruotas papildomas energijos šaltinis


  Įmontuota įkraunama baterija leidžia pratęsti sistemos veikimo laiką, kad būtų galima nedelsiant pranešti savininkui, jei neteisėtai atjungtas maitinimo šaltinis.


  Komplektaciją sudaro :    •          Pagrindinis įrenginys  su PIN kortele - 1
    •          Identifikatoriaus kortelė („Remote BT-780 black“) - 1
    •           Blokavimo relė MOTO-1
    •           Kabelis su LED / VALET mygtuku - 1
    •          Sirena „Pandora PS-330“
    Mes naudojame slapukus, kad suteiktume Jums kuo geresnę patirtį lankantis mūsų svetainėje.