Susisiekime+370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

Steelmate parkavimo sistemos, suderinamos su gamykliu ekranu

steelmate_oe_display

Kinijos automobilių transporto priemonių saugos sistemų gamintojas „Steel-Mate“ tapo pirmąja plačiai pagarsėjusia tokios rūšies produkciją į rinką leidžiančia šios didžiulės šalies įmone. Tarp jos gaminių – ir PTS400 bei PTS410 serijų parkavimo sistemos galui, besiadaptuojančios prie gamyklinio ekrano, bet nesusikertančios su automobilio elektronika. Dėka sąlyginai nesudėtingos integracijos į automobilio elektroniką, prietaiso montavimas taip pat paprastas. Naudojant šiuos produktus galėsite be vargo parkuoti automobilį prasto matomumo vietose – apie artėjančią kliūtį sistema praneš garsiniu signalu ir informuos vaizdu originaliame automobilio ekrane.

Bendrai apie sistemas

PTS_head

Pagrindinis PTS400 / 410 privalumas yra 4 ultragarsiniai ir stipriam lietui bei kitoms sunkioms sąlygoms (veikimas nuo -40 iki +80 laipsnių Celsijaus temperatūroje) atsparūs jutikliai, garantuojantys visišką transporto priemonės galo kontrolę parkavimo metu. Be to, atstumą iki už automobilio esančios kliūties, galima matyti multimedijos, prie kurios yra priderinamas „Steel-Mate“, ekrane.

Jutikliai yra tvirtinami į skylutes, padaromas buferyje. Nors juos galima montuoti ir pačiam, įsigijus specialų gražtą, tačiau mes rekomenduojame tai palikti profesionalams – jie ne tik sumontuos, tačiau ir pasirūpins, kad davikliai atrodytų kuo natūraliau ir nekristų į akis.

Parkavimo sistemos garsiakalbiai įrengiami transporto priemonės viduje. Dažniausiai konkrečia vieta tampa bagažinės lentynėlė arba galinė automobilio rėmo dalis. Garso signalo dažnumas turi keturias pakopas. Įspėjimas pradeda skambėti iki kliūties likus apie 256 cm, o stabdyti reikalaujantis ištisinis signalas suskamba priartėjus prie galimo susidūrimo objekto maždaug per 30 cm.

steelmate_oe_display_2

Pažymėtinas intelektualus „Steel-Mate“ parkavimosi sistemų pobūdis. Pavyzdžiui, jei automobilio galinėje dalyje pakabinta atsarginė padanga ar įrengtas farkopas, PTS400 ir 410 atsižvelgs į šių išsikišimų buvimą. Taip pat sistemose yra įrengta apsauga nuo netikro pavojaus signalo ir automatinis testavimasis.

PTS400 / 410 jutiklių standartinės spalvos yra juoda, juoda matinė, balta ir sidabrinė, bet jos gali būti keičiamos. Tam turėtų būti naudojama plona plėvelė arba nemetalui skirti dažai. Tokia papildoma danga sukeltų tik minimalų neigiamą poveikį jutiklių jautrumui. Šiuos darbus rekomenduojame patikėti montuotojams.

Skirtingi gaminiai

Prekyboje šiuo metu yra keturios PTS400 versijos: „Carens“ („KIA Carens“ automobiliams), Cee‘d („KIA Cee‘d“), i30 („Hyundai i30“) ir i40 („Hyundai i40“). PTS410 yra tinkamas daugeliui „Volkswagen“ ir „Škoda“ modelių, taip pat kai kurioms „Seat“ versijoms. 

Jutikliai 14S-33 ir 14D-13

sensors

Kaip minėta, „Steel-Mate“ atlieka savo pačios testavimą ir tokiu būdu gali rasti sugedusius jutiklius. Ši sistema veikia kitokiu principu nei šventinės girliandos – vieno jutiklio gedimas nereiškia, kad visą gaminį reikia mesti į šiukšlių dėžę. Jutiklius galima įsigyti atskirai ir pakeisti.

Steelmate PTS400 / 410 sistemos yra komplektuojamos su iš vidinės buferio pusės montuojamais jutikliais, nes jie geriau prisitaiko prie buferio storio, dėl ko atrodo natūraliau. Iš tokių jutiklių yra siūlomi kaip gamykliniai atrodantys 14S-33 (25 mm skylės skersmuo ir 23 mm gylis) bei 14D13 (15,9 mm angos skersmuo ir 20 mm gylis). Tai inovatyvūs davikliai, pasižymintis ne tik puikia išvaizda, bet ir itin tiksliu atstumo iki kliūties matavimu.

 Kuo 14S-33 ir 14D-13 jutikliai yra pranašesni už kitus?

14s_33

Sumontuotas daviklis 14S-33

  • Šie jutikliai prisitaiko prie bamperio storio – vaizdas atitinka tą, kuris gaunamas gamykliniu būdu.
  • Reikalings maženis skylės plotis
  • Pradinis jutiklio kampas – o laipsnių. Tai reiškia, , kad jutiklis yra visiškai ploksčias bamperio paviršiui.

 

 

Kodėl verta išbandyti Steelmate parkavimo sistemas galui, jungiamas prie gamyklinio ekrano?

modul-car-i40

  • Naudojant šias sistemas patogiai parkuosite automobilį bet kurioje vietoje.
  • Siūlomas gan platus parkavimo sistemų pasirinkimas – šie produktai tinka daugumai populiarios markės automobilių: KIA Carens, KIA Ceed, Hyundai i30, i40, Volkswagen, Škoda, Seat. Dėl konkretaus produkto suderinamumo su Jūsų automobiliu skaitykite produkto aprašyme, arba teiraukitės mūsų.
  • Apie kliūtį sistema informuos garsiniu signalu ir ir indikuos vaizdu gamykliniame ekrane.
  • Naudojami 14S-33 ir 14D-13 jutikliai puikiai tiks Jūsų bamperiui ir visiškai negadins bendro vaizdo.
  • Jutikliai pateikiami su laidais ir vandeniui atspariomis jungtimis
  • Kiekvieną jutiklį galima užprogramuoti, pvz. kad atpažintų atsarginį ratą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>