Susisiekime+370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

„Steel Mate TP-81“ – naudingas pagalbininkas

TP-81_3

Krovinių pervežimas – sunkus bei itin atsakingas darbas, o svarbiausias vairuotojo uždavinys – išsaugoti krovinį nepažeistą bei pristatyti jį laiku. Siekiant užtikrinti krovinio saugumą į darbą pasitelkiamos įvairios priemonės. Viena iš jų – puikus įrenginys „Steel Mate TP-81“, tai prietaisas, skirtas matuoti ir pateikti vaizdinę informaciją apie padangų slėgį ir temperatūrą.

Kas yra Steelmate TPMS?

TPMS sunkvežimiams yra bevielis prietaisas, skirtas matuoti ir pateikti vaizdinę informaciją apie padangų slėgį (gali rodyti Bar, PSI, kg/cm2 formatu) ir temperatūrą bevieliu ryšiu.

Sistema sukuria didesnį važiavimo komfortą. Apie kintantį slėgį ar temperatūrą padangose įrenginys praneša garsiniu signalu bei ekrane mirksinčia lempute, tad nuolat žvilgčioti į prietaisą, norint žinoti ar padangų būklė stabili, neteks. Ekraną galima pritvirtinti ant priekinio stiklo, prietaisų skydelyje arba nešiotis. Ši sistema gali turėti nuo 4 iki 22 slėgio matavimo daviklių. Ji yra belaidė, duomenys perduodami bevieliu ryšiu. Sensorių baterijos tarnavimo laikas – ilgas.  (>2 metai arba >30,000km).

B1C3DD04FD9DAF2F1253711725357C06

Ekranėlis su rodmenimis

daviklis

Padangos vidinis daviklis

Optimalaus slėgio padangose užtikrinimas leidžia mažinti ir kuro sąnaudas, turbūt puikiai suprantame, jog mažesnės kuro sąnaudos = mažesnės išlaidos.

Įdomūs bei ne kiekvienam žmogui žinomi faktai apie tai, kokią įtaką turi padangų slėgio optimizavimas:

Pagal transporto departamento skaičiavimus (JAV):

 • Per metus įvyksta 80000 tūkstančių avarijų dėl per žemo padangų slėgio.
 • Tinkamai pripūstos padangos, padidina padangų gyvavimo trukmę 33%.

Kodėl verta rinktis Steelmate TPMS?

Prailginamas padangų „gyvenimas“, sumažinamos kuro sąnaudos, sumažinama avarijos rizika, užtikrinamas didesnis krovinio saugumas.

Visuomenėje yra susiformavusi stereotipinė nuomonė, jog naujausias technologijas bei įvairius skaitmeninius prietaisus yra sunku įdiegti bei, kad tai yra prieinama turbūt ne kiekvienam sunkvežimio vairuotojui. „Steel Mate TP-81“ puikiai paneigia šią nuomonę, kadangi kiekvienas sensorius yra priskiriamas į tam tikrą vietą, o svarbiausia tai, jog lengvam montavimui ant kiekvieno daviklio yra sužymėta jo numatyta vieta.

Kiekvienas vairuotojas įsėdęs į sunkvežimį tikisi kuo užtikrintesnio bei saugesnio važiavimo. Norint užtikrinti šiuos dalykus į pagalbą vėl pasitelkiamas „Steel Mate TP-81“, kurio dėka sumažėja tiek stabdymo kelias, tiek stipriai sumažinama slydimo rizika.

Įdiegus TPMS sistemą ir sujungus su GSM transporto sistema, transporto vadybininkas ar įmonės vadovas realiu laiku matys kiekvieno sunkvežimio, kuriame įdiegta TPMS sistema,padangų būklę – slėgį, temperatūrą. Tokiu būdu užtikrinamas didesnis vairuotojo bei vežamo krovinio saugumas, o tai kelyje yra svarbiausias veiksnys.

Sumažinamas vairuotojų manipuliavimas

Transporto versle neretai pasitaiko situacijų, kuomet, vairuotojų teigimu, dėl tam tikrų aplinkybių buvo patirti didesni kaštai, pvz. sunaudota daugiau kuro. Dažniausiai viena iš to priežasčių vairuotojai nurodo netinkamą oro slėgį padangose. Kaip patikrinti, ar vairuotojas sako tiesą? Naudojant TPMS sistemą tai padaryti paprasta –transporto vadybininkas ar vadovas kompiuteryje visada mato, kokia yra tikroji padangų būklė – slėgis kiekvienoje iš jų, temperatūra. Todėl manipuliavimas šiais duomenimis yra beveik panaikinamas.

truck

Steelmate TPMS – naudingas pagalbininkas

Taigi, apibendrinant – „Steel Mate TP-81“ atlieka visas funkcijas, kurios yra būtinos krovinių pervežimuose – saugo, taupo, mažina riziką, neleidžia vairuotojams naudotis savo padėtimi.
Į komplekto kainą standartiškai  įeina 4 davikliai ir ekranas, norint užsisakyti daugiau daviklių kaina padidėja, užsisakyti galima kas 4 daviklius, tada prisideda kartotuvas ir dar 4 davikliai. Ši prekė užsakoma! Montavimo darbai įskaičiuoti į kainą.

Papildoma informacija:

 • Galima montuoti kol kas tik vidinį padangų slėgio matavimo daviklį.
 • Slėgio ribos: 0-14Bar
 • Maksimali kritinė slėgio vertė: 10 Bar
 • Minimali kritinė slėgio vertė: 6 Bar
 • Slėgio paklaida +-0.14Bar
 • Temperatūros matavimo ribos:  -40C  –  +98C
 • Didžiausia temperatūros kritinė riba +70C
 • Temperatūros paklaida +-3C
 • Daviklių įtampa: 2.2V – 3.6V
 • Ekrano įtampa: 9-27V
 • Pakraunamas ekranas
 • Ekraną galima pastatyti į tam tikrą vietą ar nešiotis
 • Savitestavimo funkcija
 • Baterijos veikimo laikas: 2 metai.

 

Šį produktą mūsų parduotuvėje rasite čia.

Subscribe / Share

admin parinko šias žymas: , , , Skaityti 54 kitus publikavimus kuriuos paskelbė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>