Susisiekime+370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

Sėdynių šildymas

sedyniu_sildymas

Dienoms vis trumpėjant, o temperatūrai tolygiai mažėjant, išėję iš namų skubame į savo automobilius ieškoti šilumos. Tačiau žiemą tik įsėdus į šaltą automobilį jaučiamas dar didesnis diskomfortas nuo šaltų sėdynių. Gerai tiems, pas kuriuos yra šildomos sėdynės, tačiau ne problema ir tiems, kurių automobiliuose šio malonumo nėra, kadangi galime pasiūlyti susimontuoti į savo automobilius sėdynių šildymą.

Mūsų www.autokraitis.lt parduotuvėje galite išsirinkti sėdynių šildymą iš trijų variantų: AWHL Sėdynių šildymas (1 sėdynei)KIYO vientisas sėdynių šildymas (1 sėdynei)KIYO vientisas sėdynių šildymas (2 sėdynėms).

Anglies pluošto (angl. carbon) sėdynių šildymo įranga tolygiai paskleidžia šilumą per visą padelį. Dydis ir forma gali būti koreguojama priklausomai nuo sėdynės tipo (padelį galima karpyti, tačiau tiktai statmenai nuo krašto ir tolyn nuo laidų).

KIYO vientisas sėdynių šildymas (1 sėdynei) Mygtukas
csh-1-carbonium_sedyniu_sildymas_2-800x800-w-0-middle sedyniu_sildymas_mygtukas

 

4 šildymo padelių įmontuojamų į sėdynes sistema gali sukurti didesnį važiavimo komfortą. Įrenginys valdomas diskretiškai atrodančiu pozicijų mygtuku su LED lempute indikuojančia, kada įrenginys įjungtas.Visą laiką reikiama temperatūra: instaliuojamas sėdynių šildymo įrenginys sukuria malonų klimatą. Sėdynių šildymo įrenginys ypač pravartus atėjus šaltajam metų sezonui, kai už lango temperatūra nukrenta žemiau nulio. Šio įrenginio privalumus galima pajusti iškart įsėdus į automobilį, kai sėdynė sušildo visą kūną. Sėdynės temperatūra reguliuojama sukamuoju jungikliu (padalos nuo 0 iki 5)

Mygtukas instaliuojamas centrinėje konsolėje, kur būna palikta vietos papildomiems mygtukams. Mygtukas atrodo pakankamai diskretiškai, todėl negadins bendro vaizdo. Šildymo padeliai yra ypač plokšti ir lankstūs todėl sėdėdami jų net nepajusite.

AWHL Sėdynių šildymas (1 sėdynei) Mygtukas
sedyniu_sildymas_awhl sedyniu_sildymas_mygtukas_awhl

4 šildymo padelių įmontuojamų į sėdynes sistema gali sukurti didesnį važiavimo komfortą. Įrenginys valdomas diskretiškai atrodančiu 3 pozicijų mygtuku su LED lempute indikuojančia, kada įrenginys įjungtas. Šio elektrinis įrenginio veikimo principas pagrįstas bi-metaliais elementais, kurie pastoviai tikrina temperatūros minimumus ir maximumus. Minimalią temperatūrą užtikrina bimetalas, kuris įšilus ir pasiekus temperatūros maksimumą automatiškai išsijungia iki to laiko kol šildymo padelių temperatūra vėl nukrenta iki minimumo.

Temperatūros režimai:

LOW: 35 ° C (esant 25 ° C temperatūrai įsijungia, o prie 35 ° C temperatūros išsijungia)

HIGH: 45 ° C (esant 35 ° C temperatūrai įsijungia, o prie 45 ° C temperatūros išsijungia)
Kiyo AWHL sėdynės šildymo valdymas, 3 pozicijų mygtuku:

HIGH: dvi zig-zag linijos, antra pozicija, LED lemputė šviečia raudonai (45 ° C)

OFF: mygtukas vidurinėje pozicijoje, LED lemputė nešviečia

LOW: viena zig-zag linija, pirma pozicija,LED lemputė šviečia žaliai (35 ° C)

AWHL Sėdynių šildymas (2 sėdynėms) Mygtukas
600x600_r_2sedynems kyio mygtukas dviem sėdynėm-800x800-w-0-middle

Abiejų sėdynių šildymas reguliuojamas vienu mygtuku, ratuko pavidalu.

Jūsų patogumui montavimo darbus galime atlikti beveik bet kuriame Lietuvos mieste.

Kur susimontuoti

Plačiau apie montavimo darbus su garantija galite pasiskaityti čia.

Subscribe / Share

admin parinko šias žymas: Skaityti 54 kitus publikavimus kuriuos paskelbė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>