Susisiekime+370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

NSSC ® – kokybės ženklas

LED DRL (Day Running Lights- angl. dienos šviesos žibintai) populiarumas įgauna pagreitį, vis daugiau žmonių pastebi dienos šviesos žibintų privalumus (taupomas kuras, mažiau apkraunamas generatoriaus darbas). Tad nenuostabu, jog rinkoje atsiranda įvairių nekokybiškų plagiatų. Šiame įraše norėtume apžvelgti į kokius požymius reikėtų atkreipti dėmesį prieš renkantis LED DRL žibintus savo automobiliui. Būtina atkreipti dėmesį į kokybiškų produktų požymių visumą, o ne į kiekvieną požymį atskirai.

 1. NSSC ®  – kokybės ženklas. Esame NSSC ®  produktų oficialus distributorius Lietuvoje, todėl galime užtikrinti, kad šio ženklo produktai yra kokybiški ir atitinkantys visus reikalavimus, bei turintys visus reikiamus sertifikatus. Tą įrodo ir šiems produktams suteikiama garantija. Kaip atskirti ar tai NSSC ® kompanijos gaminys? Originali NSSC ® kompanijos dėžutė:

  Originalus NSSC ® kompanijos logotipas ant žibinto korpuso :

 2. Techniniai sprendimai. Kad LED  DRL žibintai tarnautų ilgai, svarbus kuo mažesnis temperatūrų skirtumas tarp DRL vidaus ir išorės. Tam tikslui NSSC ® kompanijos yra padaryti specialūs sprendimai:

  • Maitinimo ir komutacinis blokas yra išorinis, o ne vidinis;
  • Žibinto galinėje dalyje yra įmontuotas vožtuvas (alsuoklis);
  • Iš ko sudarytas korpusas – turi įtakos šilumos atidavimui į išorę, šiuo atžvilgiu svarbus radiatoriaus funkcionalumas.
 3. Sertifikatai. LED DRL būtinai turi turėti 2 ženklinimus, kurie atitinka išduoto sertifikato numerį. “E ” ženklinimas, rodo, kad galima montuoti į automobilį, “RL” ženklinimas, kad atitinka dienos šviesos normas. Prie šių ženklinimų turi būti numeris. “E4″ reiškia, kad sertifikuota Olandijoje (kiekvienai šaliai priskiriamas skirtingas skaičius). Kiekvienas DRL žibintų modelis turi unikalią “RL” numeraciją. Į tai būtina atkreipti dėmesį, nes yra įvairių padirbinėjimo formų. Kiekviena “RL” numeracija turi atitikti sertifikacijos dokumentą, kuris yra unikalus. Dažnai kiti gamintojai naudoja tuos pačius pavadinimus, kaip ir sertifikuotų LED DRL žibintų, nors jų produktai nesertifikuoti. Iškilus kažkokiam incidentui, eismo įvykiui ar šiaip teisminiam konfliktui (dėl leistino DRL naudojimo), gali būti paprašomas “RL” atitikties sertifikatas. Parduodant produktą jo nebūtina pateikti. Taigi iškyla klausimas – kaip atskirti klastotę nuo tikro? Ant žibinto turi būti nurodomas pilnas sertifikato numeris.

  Pvz.: NSSC ® DRL 507HP sertifikato numeris (ir jis yra paženklintas ant stiklo) yra “RL000047″, (o pilnas sertifikato numeris yra E4-87R-00 0047). Šis žibintų , modelis turi atitinkamą sertifikatą. Dažnai, kitų gamintojų pavadinimai panašūs į “507HP”, bet ant žibintų stiklo yra tik “RL00″, unikalaus numerio nėra.
 4. Naudojami LED. 60% DRL žibintų kainos sudaro LED elementai. NSSC ® kompanija siūlo žibintus tik su kokybiškais LED elementais, tai patvirtina ir suteikiama garantija. Yra daug panašių kopijų į NSSC ® DRL 507HP žibintus, tačiau kitų gamintojų produktai gali būti su nekokybiškais LED elementais, kurie tiesiog greitai gali perdegti.

Norėtume atkreipti dėmesį, jog šiame įraše nenorint išsiplėsti pateikiama tik NSSC ® DRL 507HP žibintų palyginamoji analizė. Dėl kitų to paties gamintojo modelių plagiatų būtų panašūs aspektai. NSSC ® DRL žibintai – kokybės ženklas. Pažangi konstrukcija ir visi reikiami ženklinimai garantuoja kokybę. Jau greitai startuos www.nssc.lt puslapis, kuriame galima bus rasti daugiau info apie NSSC ® kompanijos produktus ir kitą susijusią informaciją.

UAB “Kraitis” yra oficialus NSSC ® DRL žibintų importuotojas Lietuvoje. Tarp atstovaujamų ženklų UAB “Kraitis” taip pat yra  “Intek” radijo stotelių ir “Steel-Mate” parkavimo sistemų oficialus atstovas Lietuvoje. Įmonė taip pat valdo automobilių komforto įrangos ir aksesuarų elektroninę parduotuvę autokraitis.lt.

Paieškos frazės:

 • automobiliu led zibintai
 • led drl zibintai
 • drl zymejimas
 • nssc_507led_c
 • sedyniu sildymo elementas
 • drl naudojimas

3 komentarų

 1. skeptikas. sako:

  Ne pasakyčiau,kad labai kokybiški jie.Žiemos neišgyveno .Matyt papuolė drėgme ir vienas jau nori šviečia nori ne,mirksi.Kalba apie 507 modelio.dėl garantijos kol kas nežinau rytoj skambinsiu,bet jaučiu,kad taip lengvai nepasiduos

 2. admin sako:

  Sveiki, susisiekėme su Jumis el. paštu.

  Dėl DRL LED žibintų – modeliai yra laikas nuo laiko atnaujinami todėl broko pasitaiko tik nedidelis procentas. Jeigu taip atsitiko, kad sugedo žibintas kreiptis reikia pas pardavėją (kaip šiuo atveju ir padarėte). LED DRL žibintams mes suteikiame 1 metų garantiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>