Susisiekime+370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

Mobilusis akumuliatorius MPB-12000

president_charger_1

„Groupe President Electronics“ – pirmaujantis pasaulyje CB radijo stotelių, antenų ir aksesuarų gamintojas. Įmonės pagrindinės veiklos kryptys: didmeninė prekyba President Electronics CB radijo ryšio įranga ir aksesuarais; garantinis ir negarantinis President Electronics produkcijos aptarnavimas. Įvairioms šiuolaikinėms komunikacinėms – ryšio technologijoms daugiausia dėmesio skirianti įmonė turi, kuo nudžiuginti savo klientus, pristatytama ir kitokio pobūdžio produktą. Aprašome  MPB-12000 – mobilųjį – kelioninį akumuliatorių, kuris gali tapti labai maloniu atradimu daugeliui.

Mobilusis galios bankas

bankas

MPB-12000 oficialiai yra vadinamas mobiliuoju galios banku (MPB – mobile power bank). Toks apibūdinimas, nors ir būdamas glaustas, beveik idealiai atspindi šio prietaiso paskirtį. Juo įkrauti galima praktiškai viską, ko gali prireikti kelyje. MPB-12000 susitvarko su benzininiais varikliais iki 5,0 litrų talpos ir dyzeliniais iki 3,0 litrų (kabelio gnybtai prijungiamos prie akumuliatoriaus, o kitas galas – prie galios banko). Kaip ir beveik bet kuris šiuolaikinis prietaisas, „President“ gaminys yra suderinamas su populiariosiomis pramoginėmis sistemomis. MPB-12000 galima pakrauti mobiliuosius telefonus, grotuvus (apimami CD, DVD, MP4, „iPad“ ir kiti), netgi „PlayStation Portable“ nešiojamą žaidimų kompiuterį…

Bankas ne šiaip sau

prijungtas

Kaip bebūtų netikėta, MPB-12000 talpa yra 12000 miliampervalandžių (mAh), arba 12 ampervalandžių (Ah). Kad būtų aiškiau, galima pasakyti, jog tai yra bent 5 kartus daugiau nei daugelis telefonų ar „PlayStation Portable“ baterijų. Kitaip tariant, tokio nešiojamo energijos šaltinio turėtų užtekti pakankamai ilgai kelionei. Automobilio akumuliatoriaus, žinoma, jis toli gražu neužpildys sklidinai, bet, iškilus problemoms kelyje, įkrauto MPB-12000 resursų pakaks transporto priemonei atgaivinti.

MPB-12000 geba išspausti 5 voltų maitinimo įtampą ir 2,1 amperų maksimalią srovę USB jungtyje, kas įrenginį priskiria prie greito krovimo prietaisų. Taip pat jis pasižymi įtampos stabilumo ir krovimo efektyvumo palaikymu. Apskritai daugelis MPB-12000 veikimo aspektų nedaug tesiskiria nuo standartinių įvairių prietaisų kroviklių – čia įrengta apsauga nuo perkrovimo, trumpojo jungimo, yra ir perspėjimas apie stipriai ištuštėjusį nešiojamo akumuliatoriaus „baką“. Trumpai tariant, MPB-12000 galima naudoti be papildomo nerimo. Maža to, būtina nepamiršti 1000 įkrovimų tarnavimo laiko ir energijos taupymo neaktyviame režime (vos 12 % praradimas per metus).

Efektyvi baterija

MPB-12000 naudojama šiuolaikiška ličio polimerų baterija. Tokie kaupikliai yra mažesni, plonesni, lengvesni, be to, aktyviau atlieka energijos tiekimą lyginant su daugeliu konkurentų. Sulyginus su plačiosioms masėms geriau pažįstamomis ličio jonų baterijomis, polimerinis variantas turi panašius saugumo ir įkrovimo / išsikrovimo rodiklius, bet yra kiek brangesnis ir gali būti mažiau ilgaamžis dėl iš folijos pagaminto minkšto įpakavimo.

Kompaktiškas daikčiukas

Nors galima įsivaizduoti, kad MPB-12000 yra kažkokia masyvi enegijos talpykla, iš tikrųjų tai yra kompaktiškas daiktas, neužgriozdinsiantis vartotojo automobilio. Akumuliatoriaus matmenys yra 153 x 78 x 15,5 mm (viso lagaminėlio – 275 x 330 x 82 mm), o svoris – 255 g. Pats prietaisas yra įprasto dizaino ir išvaizda primena raciją be antenos.

Tikras keliautojo pagalbininkas

pompa

Jei, skaitydami ankstesnį skyrelį, nesupratote, apie kokį lagaminėlį buvo užsiminta, tai paaiškinimą rasite čia. MPB-12000 gamintojai nusprendė neapsiriboti vien elektros energija ir nutarė vairuotojams suteikti dar daugiau būtinų resursų. Pirmiausia – orą padangoms (žinoma, galbūt ir kamuoliui, gelbėjimosi ratui ar panašiai, nes antgaliai tam taip pat yra numatyti), mat „President“ į komplektą įdeda ir kompaktišką kompresorių (prietaisą orui suslėgti, arba, paprasčiau tariant, pripūsti anksčiau paminėtiems guminiams daiktams) su manometru (įrenginiu slėgiui matuoti). Tiek ant kompresoriaus, tiek ant akumuliatoriaus yra įtaisyta po LED lemputę, todėl tai gali būti ir puikus žibintuvėlis. Visa tai daro MPB-12000 labai naudingu komplektu bet kokioje kelionėje, bet ekstremaliose situacijose šis pagalbininkas gali ir nuvilti – akumuliatoriaus nepatartina naudoti žemesnėje nei -20 laipsnių temperatūroje (karščio limitas yra 60 laipsnių), be to, negalima šlapinti.

Be minėtų bet kuriam iškylautojui praversiančių priedų, MPB-12000 komplekte yra viskas, ko reikia patogiam naudojimui. Simpatiškame lagaminėlyje randami mikro / mini USB kabelis, laidai, skirti sieniniam lizdui (100-240 voltų) bei automobilio cigarečių degiklio lizdui (12-15 voltų) ir transporto priemonės akumuliatoriui pritaikytas laidas su gnybtais.

Apibendrinimas

lagaminas

MPB-12000 pravers bet kuriam vairuotojui. Net jei nesiruošiama į ilgą kelionę, bent telefonas ar grotuvas netikėtai išsikrauna visiems. O čia dar automobilio akumuliatoriaus krovėjas ir kompresorius… Apdairiam vairuotojui toks komplektas tikrai netrukdys ir vargiai vien dulkės.

Subscribe / Share

admin parinko šias žymas: , , Skaityti 54 kitus publikavimus kuriuos paskelbė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>