Susisiekime+370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

Mobilus srovės bankas Y-7003

bankas_tituline

Autokraitis.lt asortimentą papildė mobilus srovės bankas Y-7003. Tai multifunkcinis prietaisas, galintis atlikti net kelias funkcijas. Galima krauti įvairius elektrinius prietaisus, pavyzdžiui nešiojamus kompiuterius, išmaniuosius telefonus, vaizdo kameras. Taip pat užvesite automobilio variklį. Reikalinga šviesa? Taip pat yra žibintuvėlis.

Automobilio variklio užvedimas

Nusėdo automobilio akumuliatorius? Į pagalbą ateina šis mobilus srovės bankas. Sujungus prietaisą komplekte esančiais laidais prie automobilio akumuliatoriaus, variklis bus užvedamas lengvai.

LED apšvietimas

Jei dirbate tamsoje, pravers žibintuvėlis. Galimi skirtingi apšvietimo tipai, tarp jų ir SOS – jei prireiktų signalizuoti apie nelaimę.

komplektas

Mobilaus telefono ar planšetinio kompiuterio krovimas

Kaip minėjome, šis produktas – multifunkcinis. Be automobilio variklio užvedimo, papildomai galima krauti mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Prietaisas turi USB jungtis.

Nešiojamo kompiuterio krovimas

Šis mobilus srovės bankas gali įkrauti ir nešiojamo kompiuterio bateriją. Prietaisą galima naudoti ir kaip nuolatinį srovės šaltinį kompiuteriui (atsižvelgiant į banko baterijos įkrautumo lygį).

Krovimas skirtinga įtampa

Prietaisas gali krauti 9V, 16V, 12V įtampomis.

Šį produktą rasite čia.

Produkto atitikties sertifikatas
Produkto instrukcija

Subscribe / Share

admin parinko šias žymas: , , Skaityti 54 kitus publikavimus kuriuos paskelbė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>