Susisiekime+370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

“Dynavin” multimedia sistemos VW automobiliams

dyn_good

„DYNAVIN“ MULTIMEDIJOS SISTEMOS

Vokiečių gamintojas „Dynavin“ yra tvirtai įžengęs į pramoginių ir labiau praktinių automobilių technologijų sritį. Kompanija nuo 2003-ųjų gamina OEM tipo multimedia įrenginius. Vokiečių inžinierių kuriami produktai užtikrina aukštą produktų kokybę. Dynavin multimedijos 100 proc. atitinka tas, kurios yra sumontuojamos gamintojų. Šie gaminiai savo funkcionalumu net lenkia originalių gamintojų produktus. Tarp įmonės siūlomų produktų galima rasti magnetolas, grotuvus, navigacinę įrangą ar multimedijos sistemas. Apie pastarąsias šį kartą ir pakalbėsime –  koncentruodamiesi ties produkcija, skirta „Volkswagen“ automobiliams.

VW vairuotojams, norintiems įsigyti multimedijos sistemą, „Dynavin“ šiuo metu siūlo keletą skirtingų produktų. Po prekystalio stiklu galite rasti N6-VW įrenginį, be minėto vokiečių automobilių gamintojo 2004-2014 metais išleistų modelių, suderinamą su 2008-2012 metų „Škoda“ ir 2004-2009 metų „Seat“, ir N6-VWTG, kuris skirtas išimtinai „Touareg“ ir T5 serijų VW transporto priemonėms. Vienas nuo kito šie aparatai skiriasi tik suderinamumu ir forma (N6-VWTG yra stačiakampis ir labiau klasikinio stiliaus, o N6-VW – apvalesniais kampais). Tiesa, nenorintiems visų multimedijos prietaisų įmantrybių, o pageidaujantiems daugiausia navigacinės sistemos palaikymo, „Dynavin“ siūlo ir gaminį, pavadintą DVN-IN001VWG.

Produktų nuotraukos

product_foto

Dynavin“ N6 – pažangūs technologiniai sprendimai

 • Valdymui ir medijos peržiūrai naudojamas aukštos raiškos (Hi-Res) 800×480 / 16:9 LCD lietimui jautrus ekranas.
 • Įrenginiuose įmontuotas procesorius užtikrina patogesnį bei sklandesnį veikimą. Liečiamas  ekranas yra pakankamai jautrus. Dėl to, norint įvykdyti Jūsų komandas, stipriai spaudinėti ekrano tikrai nereikės.
 • Kalbant apie garso kokybę, galime užtikrinti, jog ji – aukščiausios kokybės. Garsas sklinda taip, jog neužkliūna net ir itin muzikaliems žmonėms.
 • Naujasis Parrot Bluetooth modulis veikia itin funkcionaliai bei užtikrintai, tad galėsite be jokių keblumų naudotis belaidžiu telefono ryšiu.

Toliau detaliau aptarsime esmines produkto funkcijas.

 „Dynavin“ N6 ir muzika

musicc

Iš įdomių N6 prietaisų funkcijų, susijusių su muzika, būtina paminėti suderinamumą su „Apple“ technika („iPhone“, „iPod“, „iPad“) ir dvigubą FM signalo apdorojimą. „Dynavin“ palaiko tradicinę atminties kortelės funkciją, bet santykis su garsiuoju „obuoliu“ taip pat leidžia prisijungti prie šios įmonės gaminių USB laidu ir tiesiogiai atkurti juose esančią muziką. Multimedijos prietaiso ekrane atvaizduojama visa informacija apie dainas (atlikėjas, albumas, jo viršelis ir panašūs duomenys). Taip pat kaip prijungiant prie kompiuterio, taip ir sujungiant su „Dynavin“ sistema „Apple“ prietaisai pasipildys savo energijos atsargas.

Minėtas dvigubas signalo apdorojimas lemia itin kokybišką radijo signalą net esant prastoms sąlygoms. Tai pasiekiama dviejų automobilyje įrengtų antenų pagalba skaitmeniniu būdu apdorojant audio ir video signalus ir suliejant juos į vieną. Vartotojai SD kortelės pagalba į multimediją gali įrašyti savo mėgstamiausių radijo stačių logotipus, kurie vėliau bus automatiškai atvaizduojami ekrane.

Kalbant apie garsą, būtina aptarti „Dynavin“ pastangas kokybės srityje. Pirmiausia, sistema naudoja aukštos rezoliucijos 24 bitų „Burr Brown“ mikroschemą, atliekančią skaitmeninį-analoginį konvertavimą. Tai užtikrina itin tikslų ir trikdžių nesubjaurotą garsą. Kitas svarbus aspektas pasireiškia perduodant garsą iš „Dynavin“ į išorinius stiprintuvus. Čia N6 naudoja 4 voltų pradinius stiprintuvus, kurių uždavinys yra šalinti pašalinius garsus ir trikdžius net esant itin stipriam garsui.

Naujasis Parrot Bluetooth modulis

features_3

Pagrindinis Bluetooth privalumas „Dynavin“ multimedijoje yra didesnio patogumo suteikimas naudojantis telefono skambučio funkcija. Galimybė įjungti pašnekovo balsą ar kitus telefono garsus per automobilio garsiakalbius yra tik vienas iš privalumų. Telefono valdymas „Dynavin“ ekrane iš pirmo žvilgsnio gali neatrodyti labai svarbus, bet visa šios funkcijos reikšmė tampa akivaizdi vairavimo metu pabandžius, pavyzdžiui, kontaktų sąraše pasirausti naudojant telefoną ir tą patį pakartojus multimedijos 7 colių įstrižainės raiškiojo liečiamojo ekrano pagalba. Kai kuriems neatidiems vairuotojams tai netgi gali padėti išvengti eismo įvykio. Parrot modulis turi ir daugiau funkcijų, pvz. kontaktų paiešką pagal abėcėlę. Sistema taip pat turi funkciją, leidžiančią sulaikyti ir perjungti įeinančius skambučius. Ekrane taip pat galėsite matyti telefono baterijos bei ryšio stiprumo indikatorių. Per A2DP protokolą galėsite groti audio failus tiesiai iš telefono. Ekrane taip pat galėsite matyti visų skambučių istoriją, savo telefonų adresatus bei pasinaudoti perskambinimo vėliau funkcija.

Navigacija

navigacija

Komplekte yra naujausia „iGoprimo“ navigacinė sistema. Naujovė – įmontuotas greitesnis procesorius palengvina bei pagreitina programos įsijungimo laiką. „Dynavin“ navigacinė sistema kokybiškai atlieka savo užduotį palengvinti vairuotojui dalią ieškant kelio. Ekrane matomas 3D vaizdas su realistiškai atvaizduotu vietovaizdžiu, kuriame galima rasti restoranus, degalines, nacionalinius parkus ir kitus objektus (daugiau nei 6,5 milijono galimų kelionės tikslų). Pasinaudojus sistema pirmą kartą, „Dynavin“ suteikia nemokamą žemėlapio atnaujinimą 30 dienų laikotarpiui.

Sistema gali balsu duoti patarimus po kiekvieno posūkio. Taip pat šis protingas prietaisas leidžia iššniukštinėti galimus trumpesnius kelius bei aplinkkelius, suplanuoja optimaliausią maršrutą, nurodo galimas parkavimosi vietas ir atlieka kitas funkcijas. Tiek valdymo meniu, tiek ir instrukcijos balsu gali būti pateikiamos lietuvių kalba.

 

Svarbiausios navigacijos sistemos savybės trumpai:

dynavin_navi

 • 3D didelės raiškos žemėlapiai
 • SD kortelės pagrindu paremta navigacijos sistema
 • O.I. rinkinys su daugiau nei 6.5 milijonų vietų.
 • Realistiškas 3D vaizdavimas – objektų, reljefo, tunelio režimas, 3D automatinis priartinimas sankryžose.
 • Išmanus maršruto planavimas, apskaičiavimas bei realaus laiko maršruto alternatyvos
 • TMC imtuvas

 

Dynavin“ N6 palaiko CAN protokolą

can_dyn

CAN protokolo integravimas reiškia, kad „Dynavin“ palaiko ir yra suderinamas su šiomis gamintojo įdiegtomis technologijomis:

 1. Vaire esančiais valdymo mygtukais
 2. Multifunkciniu ekranu
 3. OPS parkavimo sistema
 4. Klimato kontrolės statuso rodymu
 5. Borto kompiuterio informacija
 6. Pilna integracija su originalia VW Dynaudio garso sistema
 7. Virtualių parkavimo linijų integracija

Be to, CAN protokolo dėka, įrangos montavimas yra nesudėtingas, išvengiama laidų karpymo.

 

DVN – IN001VWG – „Dynavin“ priedas gamyklinei multimedijai

dynavin_priedas

Norintiems daugiau ties būtent navigacinėmis funkcijomis sutelktos sistemos, „Dynavin“ pristatė ir dar vieną prietaisą – DVN – IN001VWG. Tai priedas,  skirtas originaliai VW multimedijai papildyti. Jį galima montuoti automobiliuose,  kurie pagaminti nuo 2013 metų ir turi originalią VW,  5.8 colio, liečiamu ekranu valdomą multimediją. Jeigu Jūsų automobilio gamyklinei multimedijai trūksta funkcijų – šis priedas kaip tik Jums. Svarbu pažymėti faktą, jog DVN – IN001VWG nesimontuoja kaip visiškai nauja multimedija, o dedasi tik kaip esamos priedas.

 

Keletas svarbiausių DVN – IN001VWG privalumų:

Navigacija „iGoprimo“.

igo_primo

 1. Kadangi originalioje VW multimedijoje navigacijos nėra (standartiname pakete), norint, kad ji būtų, reikia užsakyti papildomai. Tai gana brangu. Susimontavus DVN – IN001VWG, Jūsų multimedijoje atsiras pilnavertė navigacija, o kaina bus žymiai mažesnė, nei užsakant pilną paketą iš gamintojo.
 2. Neretai susiduriama su situacija, kai navigacijos žemėlapius sunku atnaujinti – naudojant Dynavin produktą taip nėra. Žemėlapiams yra nuolat rengiami atnaujinimai internete, kuriuos galima parsisiųsti. Taip būsite tikri, kad vadovaujatės tiksliais ir naujausiais žemėlapiais. Tik įsigiję produktą, gausite pačius naujausius žemėlapius.
 3. Tam, kad navigaciją valdyti būtų patogiau, yra įdiegtas meniu lietuvių kalba. Taip pat yra ir balso instrukcijos – irgi lietuviškai.
 4. Žemėlapiai rodomi 3D formatu, valdymas liečiamu ekranu.

„Aux-in“ jungtis leidžia prie navigacijos prijungti išorinį prietaisą, pvz.: mp3 grotuvą – ši funkcija tinkama melomanams, retai išsiskiriantiems su savo mėgstamomis dainomis bei nemėgstantiems radijos.

„CANBUS integracija“

can_crop

Patogus bei paprastas prisijungimas prie CAN jungties, taip išvengiama laidų karpymo.  Vairuotojui suteikiama galimybė valdyti prietaisą su ant vairo esančiais mygtukais, o originalus „Volkswagen“ meniu lieka visiškai nepakitęs.

Galima prijungti galinę parkavimo vaizdo kamerą.

Galima pajungti skaitmeninį radiją bei televiziją.

Produktą lengva sumontuoti: montavimas atliekamas keletu žingsnių ir tam nėra būtina profesionalo pagalba. Kliento patogumui yra pateikta paprasta ir aiški instrukcija.

 

„Dynavin“ multimedijos – vertos Jūsų dėmesio

dyno

Iš esmės „Dynavin“ VW N6 multimediją galima pavadinti automobilio kino teatro sistema su navigatoriaus funkcijomis. Įsigijus šį daiktą, galima mėgautis tiek televizija, tiek internetu ar radijumi. Parkavimosi palengvinimui galima pajungti automobilio galinio vaizdo kamerą. Integruotas čia ir CAN protokolo palaikymas, kas užtikrina suderinamumą su ant vairo esančiu nuotolinio valdymo pultu, oro kondicionieriaus statuso atvaizdavimu, optine parkavimosi sistema bei kitomis šauniomis funkcijomis. Visas šias funkcijas turi produktai N6-VW ir N6-VWTG. Tačiau jei jau turite gamyklinę multimediją ar nenorite jos keisti, o norite tiesiog padidinti jos funkcionalumą įsidiegdami modernią navigacijos sistemą – DVN – IN001VWG produktas yra kaip tik Jums. Apibendrinus visą naudingų unkcijų sąrašą galima daryti tvirtą išvadą, kad „Dynavin“ N6 serijos prietaisai, skirti VW automobiliams, nusipelno kiekvieno vairuotojo dėmesio.

Subscribe / Share

admin parinko šias žymas: , , Skaityti 54 kitus publikavimus kuriuos paskelbė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>