Susisiekime+370 37 777102
Jūs galite prisijungti arba užsiregistruoti.

“Dension” adapteriai grotuvams

redaguotas

Kompanija „Dension“ gamina produktus automobiliams, skirtus praplėsti jų audio aparatūros galimybėms. Visa šio gamintojo produkcija pasižymi tuo, kad norint ją sumontuoti ir prijungti išorinį audio šaltinį, pvz. mp3 grotuvą, nereikia ardyti esamos audio technikos, karpyti laidų ir panašiai. Tokiu būdu, naudojant „Dension“ prietaisų liniją, telefonuose, atmintinėse ir kituose šaltiniuose laikomi duomenys tampa lengvai valdomi ir atkuriami per automobilio audio įrenginius.

Prijungiame ir naudojamės

Pats „Dension“ yra nedidelė dėžutė (dizainas gali skirtis priklausomai nuo versijos), kuri atlieka informacijos laidininko funkciją. Prietaisas instaliuojasi ir užmezga ryšį su automobilio garso sistema, o įrenginys, iš kurio norima priimti duomenis, prijungiamas prie „Dension“ produkto USB laidu. Tada automobilio muzikos grotuve pasirenkama CD “changer’io” funkcija ir tai praktiškai yra viskas, ko reikia. Kompaktiškas „Dension“ padedamas už prietaisų skydelio ir nebetraukia vartotojo žvilgsnio. Tiesa, būtina pažymėti, kad gamyklinis automobilio CD “changer’is” tokiu būdu tampa nebegalimas naudoti. Norint jį išsaugoti, reikia rinktis Dension produkto “Dual FOT” versiją.

t_013

Trys Dension produktų kategorijos

Visus Dension produktus galime suskirstyti į tris kategorijas:

1 kategorija. Šios kategorijos produktai skirti automobiliams, kurie turi senas automagnetolas, nepalaikančias tekstinės informacijos rodymo ekranėlyje. Kūrinio pasirinkimas vyksta naudojant radijo mygtukus arba patį audio šaltinį – pvz. iPhone meniu.

2 kategorija. Šios kategorijos produktai skirti automobiliams, kurie turi naujesnes automagnetolas, palaikančias tekstinės informacijos rodymą. Visa informacija apie kūrinį, atlikėją, yra rodoma automagnetolos ekrane. Kūrinio pasirinkimas vyksta naudojant radijo mygtukus, patį audio šaltinį – pvz. iPhone meniu, arba ant vairo esančius mygtukus.

3 kategorija. Tai išmaniausi Dension produktai, skirti naujausiems autombiliams. Šie gaminiai suderinami su MOST – “Media Oriented System Transport”, šviesolaide sistema (naudoja optinio pluošto jungtis). Tai daugiausiai yra naujesni gamintojų Audi, BMW, Mercedes, Porshe modeliai, taip pat dalis Aston Martin, Saab ir Volvo pagamintų automobilių. Visa informacija apie grojamą kūrinį rodoma automobilio multimedijoje, prietaisų skydelio ekranėlyje. Kūrinio pasirinkimas vyksta naudojant radijo mygtukus, patį audio šaltinį – pvz. iPhone meniu, arba ant vairo esančius mygtukus. Papildomai, šios kategorijos Dension produktai leidžia peržiūrėti iPod grotuve ar DVD diske įrašytą video medžiagą. Vaizdas bus matomas automobilio ekrane. (Reikalingas audio – video maršrutizatorius ir / ar DVD šaltinis).

Apie visus Dension produktus bendrai

dension_daug_2

Nepriklausomai nuo modelio, produktas taip pat leidžia įkrauti prijungto prietaiso bateriją. T.y. prijungę iPod, iPhone ar kitą prietaisą, pakrausite jo bateriją. Automobilio interjero keisti nereikės. Prie kiekvieno iš Dension produktų galima prijungti ir groti muziką iš iPod, iPhone, išmaniųjų telefonų, USB, AUX prietaisų. Papildomai įdiegus Bluetooh modulį, išplečiamos produkto galimybės. Ši technologija prie jau išvardintų Dension pliusų prideda naudingą sąveiką su mobiliojo ryšio prietaisais. Galima girdėti telefono pokalbius per automobilio garsiakalbius (tokiu būdu galima gauti ir navigacijos nurodymus), vykdyti skambučių priėmimą / atmetimą ir matyti telefonų knygos kontaktus automobilio ekrane. Taip pat šiuo atveju muzika iš prietaisų yra leidžiama tiesiai į garso kolonėles nereikalaujant papildomų jungčių.

Dension produkcija – verta Jūsų dėmesio

1339508425_2

Bene labiausiai džiuginti turintis „Dension“ produktų privalumas yra suderinamumo su automobiliais lygis. Prietaisai veikia su daugeliu markių, taip pat yra leidžiami specialiai tam tikro gamintojo automobiliams pritaikyti įrenginiai. Trečiosios kategorijos (minėtos straipsnyje anksčiau), produktai sąveikauja ir su MOST šviesolaidžių sistema.

Dension produktų naudojimas – paprastas ir patogus. Paprasčiausias būdas pradėti naudotis Dension produktu yra tiesiog prijungti prie jo prijungti iPod, iPhone ar USB įrenginį naudojant „dock“ kabelį, tuomet automagnetoloje pasirinkti CD “changer’io” funkciją ir mėgautis muzika. Yra galimybė iPod/ iPhone tvirtinti ant ventiliacijos grotelių. Tam reikalingas papildomas laikiklis.

Apibendrinant, Dension produktai gali tapti geru sprendimu turtingą muzikos kolekciją turintiems melomanams.

1 komentaras

  1. Sarunas sako:

    Sveiki, noreciau suzinoti kokios ju kainos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>